Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73.086
Cevap
377
Favori
3.636.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31123113311431153116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu simülasyonu ne için kullanıyorsunuz? İskandinavya taraflarında gişelerden sadece uzun araşlar için AUTO-PASS var. Fransa ve İtalya taraflarında yok. Onlarda da 1-2 saniye durup geçiniz ne olacak ki? Yani 100+ km ile hiç durmadan gitmek hoşunuza gidiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu oyunu ilk defa 55-90 fps civarında oynadım şaşkınım ben bu kadarını beklemiyordum Ats'yi tekrar yüklemiycektim ama bi göz atmak için yüklemeyi düşünüyorum.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Rusmap 1.6 ve Promods 2.0 modlarını tavsiye ederim. Bu iki mod, Mod Düzenleyicisinde uygun sıraya dizildiği zaman sorunsuz şekilde oynanabiiyor.
  • Promods'dan bir görüntü, yangın var yetişiiiinnn..
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]
  • Beyler benim sorunum 1 aydır devam ediyor.

Asus K555 Laptop bilgisayarım var.

Özellikleri şu şekilde ;
    •İ7-5500U
    •2 GB NVİDİA GT 940M
    •12 GB RAM
    •Windows 10

Ben Euro Truck Simulator 2 oyununu bir türlü oynayamadım.

Oyuna başlıyorum. Tır ile kalkışı aldıktan 2 dakika sonra donuyor mavi ekran verip reset atıyor bilgisayar.

Ne yapsam olmadı. Hep aynı hatayı alıyorum oynayamıyorum.

Steam'dan paralı bile indirdim yine aynı sorun.

American Truck Simulator'ü sorunsuz oynuyorum.

Arkadaşımda Asus X555 var oda aynı hatayı veriyor oynayamıyoruz.

Yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MPde tüm sunucular gümlemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Beyler başıma çok ilginç bişey geldi Bugün windows 10a geçeyim dedim. Merak ediyordum nasıl diye. Win7'de modlarla birlikte aldığım 25-30 fps win10da 55-60a çıktı Bu nedir ben tam olarak anlamadım. Şaşkınım. Bir tek sıkıntım var oda arada uygulamayla ekran kartının çalışası(laptop kullanıyorum) ve mouse'un ufak bi takılma yaşaması. Ama tabi burası win10 konusu değil buna aldırmayın. Fps konusunda bi fikri olan var mı ?

Win 10 64 bit olanı win7 ye göre daha performanslı.. Bu testlerle zaten açığa çıktı.. Asus en9500gt 1gb kart ile %150 ölçekle oynuyorum.. Sen birde ats oyna, asıl o zaman görürsün fps yi :)

Peki 8.1 yuklu bende. 10'a guncellesem daha fazla fps alir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Steamda oyuna 730mb patch gelmiş cs oynadığım için indiremedim daha nedir içeriği biliyor musunuz?
  • Hocam size bunun garantisini kimse veremez sanırım. Fakat ben 3 yıldır win7 kullanıyorum ve hiçbi zaman bu oyunu 1080p çözünürlükte orta/üst ayarlarla 50-55 fps civarında oynamadım. Taa ki win10a geçene kadar. Üstte arkadaşında dediği gibi win10un oyun performansı çok daha iyi sanırım.
  • Arkadaşlar korsan ve orijinal arasında ne kadar fps farkı olur? macbook pro 13 inc sahibiyim ets2nin mac os x demosu yok o yüzden korsan indirdim ama orta seviye grafiklerde akıcılık pek hoşuma gitmedi american truck sim de ise mac demosu geldiği çin steamdan indirdim oyun üst seviyede bile gayet akıcı sebebini anlamadım doğrusu
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    ETS 2 ye 730mb güncelleme geldiğini görmedim hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkan1905

Rusmap 1.6 ve Promods 2.0 modlarını tavsiye ederim. Bu iki mod, Mod Düzenleyicisinde uygun sıraya dizildiği zaman sorunsuz şekilde oynanabiiyor.

Gerçekten sorunsuz mu oynuyorsunuz? Bende sürekli çoğu şehre girerken oyundan atıyor. Acaba kullandığım diğer modlarla çakışma falan mı var?
  • iboocum kullanıcısına yanıt
    Bende bootcamp üzerinden korsan sürümü oynuyordum. Daha sonra steam üzerinden satın alıp Os X'te çalıştırdım. Sana şu kadarını şöyleyim korsan oyun hem rezil bir performans'ta çalışıyor, hem ccihazın canına okuyor. Yine bu oda sıcaklığında oynarken bilgisayar bildiğin alev alıyordu. O ekranla klavye arasındaki boşluk el değmeyecek kadar ısınıyordu şimdi ççok az ısınıyor. Performans farkı var. Oyun donmuyor kasmıyor. Bozulma yok. Nesneler sonradan gelmiyor. Daha ne olsun.

Grafik olarak yeni olduğu için olsa gerek ATS'deki yansımalar çok gerçekçi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar. Oyunu ps controller ile oynuyorum. şu debriyajı çözemedim ayarlamasını nasıl yapacaz bilgilendirirseniz sevinirim

• Keşke şu Araçlari Oyunda da görsek, Modlara gerek kalmasa..

Dün gecede 1987 Model Volvo F16 FH denedim Müthiş olmuştu müthiş.. Aklim kaldi resmen.. Ama foto çekmeyi o an akil edemedim bari Scania varken foto çekeyim dedim.. O motor sesleri o vites şanziman sesleri Müthiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 14 Şubat 2016; 4:46:08 >

• Eskilerin tadı herzaman daha başkadır,kullanırkende öyledir şimdikiler gibi elektronik değil, mekanik eğer merakınız varsa,o işten ekmek yerseniz onun ciğerini bilirsiniz,evladınız gibi görürsünüz en kötü zamanında bile çocuğuna bakar gibi ona bakarsınız,yolda giderken konuşursunuz hiç kimsenin bilmediklerini o bilir... Unutmadan çok iyide sır saklarlar kesinlikle güvenebilirsiniz.@Sedat.

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 14 Şubat 2016; 7:11:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Glp107Oa

quote:

quote:

Beyler başıma çok ilginç bişey geldi Bugün windows 10a geçeyim dedim. Merak ediyordum nasıl diye. Win7'de modlarla birlikte aldığım 25-30 fps win10da 55-60a çıktı Bu nedir ben tam olarak anlamadım. Şaşkınım. Bir tek sıkıntım var oda arada uygulamayla ekran kartının çalışası(laptop kullanıyorum) ve mouse'un ufak bi takılma yaşaması. Ama tabi burası win10 konusu değil buna aldırmayın. Fps konusunda bi fikri olan var mı ?

Win 10 64 bit olanı win7 ye göre daha performanslı.. Bu testlerle zaten açığa çıktı.. Asus en9500gt 1gb kart ile %150 ölçekle oynuyorum.. Sen birde ats oyna, asıl o zaman görürsün fps yi :)

8.1 den 10 a geçebilirsiniz, ama işlemci ramden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz, çünkü upgrade edilen sistemlerde artık dosya kalıyor.. bizzat yaşadım, forumlarda da tartıştık..

eğer orjinal win 8.1 varsa 10 a güncelleyip, format atıp tekrar aynı win10 u kurmalısınız (single language mi pro mu dikkat etmelisiniz)

bende emektar core 2 duo 1.86 işlemci, 5 gb ram, asus 9500gt ekran kartı var, win 7 den direkt win10 a geçtim, maşallah oyunu da açıyor, çok yüksek ayarlarda oynamasam da işimi görüyor..

teknik bilgin yoksa win 10 a geçme derim, başın ağrır sonra.. ama win10 da oyunların daha iyi performans verdiği de bir gerçek..

american truck sim. için para etmez diyorlar, haklılar, fakat oyun akıcılığı olarak daha iyi şuan için..

ilerisi neyi gösterir bilmem ama şuan için win 10 ile ets iyi fps veriyor.. ats ile daha da iyi..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Glp107Oa

quote:

quote:

8.1 den 10 a geçebilirsiniz, ama işlemci ramden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz, çünkü upgrade edilen sistemlerde artık dosya kalıyor.. bizzat yaşadım, forumlarda da tartıştık..

eğer orjinal win 8.1 varsa 10 a güncelleyip, format atıp tekrar aynı win10 u kurmalısınız (single language mi pro mu dikkat etmelisiniz)

bende emektar core 2 duo 1.86 işlemci, 5 gb ram, asus 9500gt ekran kartı var, win 7 den direkt win10 a geçtim, maşallah oyunu da açıyor, çok yüksek ayarlarda oynamasam da işimi görüyor..

teknik bilgin yoksa win 10 a geçme derim, başın ağrır sonra.. ama win10 da oyunların daha iyi performans verdiği de bir gerçek..

american truck sim. için para etmez diyorlar, haklılar, fakat oyun akıcılığı olarak daha iyi şuan için..

ilerisi neyi gösterir bilmem ama şuan için win 10 ile ets iyi fps veriyor.. ats ile daha da iyi..

Ben direkt guncelliyordum, gece indirsin diye acik biraktim bilgisayari, yere dusmus bilgisayar. Sarj kablosunun ucu kirildi. Su anda bilgisayari acamiyorum.
    Yani en temizi format atip Windows 10 kurmak diyorsunuz.
    Teknik bilgim cok olmasa da var, isimi gorebilirim en azindan.

• Bugün o Rotterdam tarafı neydi ya öyle ana baba günüydü valla hayatımda ilk defa ETS 2 MP de o kadar trafik gördüm mübarek istanbul trafiği gibiydi oyun 6 fps den yukarı çıkmıyodu ama sağ sağlim çıkabildim o çile trafikten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray0909 -- 14 Şubat 2016; 17:34:23 >
  • Man TGA ile yola devam.
    Bu tırda ne var bilmiyorum ama kullanması keyifli nedense.Diğer tırlar kadar fazla fps düşürmüyor.

• 
Sayfa: önceki 31123113311431153116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.