Şimdi Ara

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] (3111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73.089
Cevap
377
Favori
3.637.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31093110311131123113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sagolasın, bilgi icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna az önce 35 MB güncelleme geldi ve 1.22.2.7 sürümüne güncellendi.. Ancak son 3 Güncellemedir SCS sadece oyunu güncelliyor geçiyor, ne değiştirildi ne geliştirildi hiç yazmadilar bile, Hiç bi yerde de yazmiyor şuan.. MP sıkıntısız şekilde kullaniliyor şuan ama onada bi güncelleme gelmesi lazim bugunlerde çünkü oyunun Fren ayarini sifirliyor her oyuna girdiğimizde..
  • ATS'de çıktığına göre ETS'yi yavaştan bitirirler gibi geliyor. Multiplayer çıktığından bu yana Batı Fransa, Güney İtalya ve İspanya'yı bekliyorum hiç yoktan bir DLC yapta alalım diyeceğim de ondan da umudum kalmadı artık. Multiplayer'e mod desteği gelse aslında çok güzel olur. ETS 2 haritası İskandinavya olmasına rağmen sıkmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

ATS'de çıktığına göre ETS'yi yavaştan bitirirler gibi geliyor. Multiplayer çıktığından bu yana Batı Fransa, Güney İtalya ve İspanya'yı bekliyorum hiç yoktan bir DLC yapta alalım diyeceğim de ondan da umudum kalmadı artık. Multiplayer'e mod desteği gelse aslında çok güzel olur. ETS 2 haritası İskandinavya olmasına rağmen sıkmaya başladı.

Scs açıklama yaptı Fransa dlc si ve Renault Range T gelecek. Ets yi bitirmeyecekler iki oyunu birleştirecekler. World of Truck adı altında.
  • xBleus X kullanıcısına yanıt
    Renault T'yi duydum da Fransa DLC'sini sizden duyuyorum. Peki ne zaman olur mu belli bir tarih verdiler mi?

• Beyler yeri değil ama bu Mart'ta çıkacak olan Bus Simulator 2016 hakkında ne düşünüyorsunuz? Alacak olan var mı ben sırf otobüs+multiplayer diye alıp denemeyi düşünüyorum tabi çok pahalı olmazsa.
  • steam seceneklerinde multiplayer secenegi kayboldu
    yardımlarınız lütfen
  • Hep Mercedes hep Mercedes olmuyor. Yenilik şart :)
    Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU]

http://steamcommunity.com/profiles/76561198112380039/screenshots/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 10 Şubat 2016; 22:28:58 >

• Kesin tarih verilmedi. Yakında demişler.
  • yeni modlar eklendimiki
  • abi alkolün sanalı gerçeği olmuyor bi büyük içip oyuna girdim mpde yanımda izleyen arkadaşım abi çimenlerden gidiyosun diyo yol gözüme iplik gibi geliyor alkolün verdiği hisle daha gerçekçi kaptırdım kendimi kaza yaparsam ölecem sandım ya la rüyanın gerçeğini yaşadım bi daha alkol alıp oyuna girmiycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

abi alkolün sanalı gerçeği olmuyor bi büyük içip oyuna girdim mpde yanımda izleyen arkadaşım abi çimenlerden gidiyosun diyo yol gözüme iplik gibi geliyor alkolün verdiği hisle daha gerçekçi kaptırdım kendimi kaza yaparsam ölecem sandım ya la rüyanın gerçeğini yaşadım bi daha alkol alıp oyuna girmiycem

Malı Fransa'dan İtalya'ya götüreceğime İngiltere'de dolaştırdığımı hatırlıyorum Ertesi sabah oyunu açtığımda fark ettim Çekicide %30, yükte %50 civarı hasar vardı neden acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 10 Şubat 2016; 23:40:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

abi alkolün sanalı gerçeği olmuyor bi büyük içip oyuna girdim mpde yanımda izleyen arkadaşım abi çimenlerden gidiyosun diyo yol gözüme iplik gibi geliyor alkolün verdiği hisle daha gerçekçi kaptırdım kendimi kaza yaparsam ölecem sandım ya la rüyanın gerçeğini yaşadım bi daha alkol alıp oyuna girmiycem

Malı Fransa'dan İtalya'ya götüreceğime İngiltere'de dolaştırdığımı hatırlıyorum Ertesi sabah oyunu açtığımda fark ettim Çekicide %30, yükte %50 civarı hasar vardı neden acaba

neden acaba ben söylim ALKOL benim gene yanımda arkadaşım vardı videoya çekmiş bide tam komedi kırmızı ışıklarda 500 mEtre geride durmuşum sağsol gidişlerim yolda uyuklamalrım falan ters şeritte gitmeler hayret nasıl banlamamışlar beni

• benden baska single oynayan yokmu bir turlu multiplayer modunu indiremedim. orjinalinde multiplayer nrden olmaz ki sanki.

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Ben indirdim bir teslimat yapıp sildim en dolu sunucunun bile yolları bomboş hatta sağa çekip dörtlüleri yaktım tır bekliyorum gelsinde yan yana sürelim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Ben indirdim bir teslimat yapıp sildim en dolu sunucunun bile yolları bomboş hatta sağa çekip dörtlüleri yaktım tır bekliyorum gelsinde yan yana sürelim diye

hicte oyle bişey yok.her yer full.yollarin boş olması sabahın 7 sinde oyuna girmeniz olmasın?
  • Mesajı attığım anda oynadığımı nereden çıkardınız? Gayette akşam 7-8 gibi oynamıştım. Hangi sunucu yoğun? Akşam tekrar oynamak isterim.

• E2 serverında roterdama ve amsterdama gitmeye çalışın bakalım kasmaktan oynarsanız şükredin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zibidi Gonzales -- 11 Şubat 2016; 9:15:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Mesajı attığım anda oynadığımı nereden çıkardınız? Gayette akşam 7-8 gibi oynamıştım. Hangi sunucu yoğun? Akşam tekrar oynamak isterim.

aaa pardon ben ats icin söylediniz saniyordum.ets 2 artık bitti.server lari bile boş.o oyun artık hergecen gun kan kaybeder.
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Bu gelen ufak güncellemeler, illaki oyunda bir etki yapmıştır dedim ve ilk farkı buldum. Şehir dışlarındaki iş merkezlerinin (ben ahırda gördüm) içinde su birikintilerini gördüm. Daha öncesinde bu yoktu. Üzerinden geçerken sıçratma vs yok ama yerde su ve yansıması çok iyi olmuş. Başka fark etmediğimiz, böyle ufak dokunuşları da olmuştur...
  • 
Sayfa: önceki 31093110311131123113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.