Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (572. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.216
Cevap
602
Favori
6.457.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resim isteyen arkadaslar 88. gün hiç bir sey ifade etmez ama yinede merak giderelim .
    Ekimden Önceki halim yukarıda ışık var o kadar da kel degildim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicalultras -- 12 Aralık 2012; 11:16:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wfatih87

quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Orijinalden alıntı: kalibree

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Uzun zamandır okuyamıyordum bu sayfayı , tabi yeni yeni doktorlar gelmiş ben hala kararsızım ne zaman yaptıracagım konusunda bu arada ANKARA da yaşıyorum. Bazı arkadaşlar bilir. Ben minoxil kullanmaya başlıycam bir süre öyle devam edicem yaza doğru ektircem tabi şöyle bir olay var yazın ektircekseniz ocak gibi randevu almak iyi yoksa yer kalmıyor eğer ankarada ektircek arkadaş varsa bu sene içersinde (yaza gelmeden )hep beraber bir doktorları gezsek olur mu ? Böyle forumda zor bu işler ... ben 23 yaşındayım şöyle 4-5 arkdaş toplansak abilerim arkadaslarım... Gitsek baksak sürekli iletişim halinde olsak .. 4 kişi hem internetten hem gezme tozmayla en iyi yerleri bulur 4 kişi aynı yere gideriz hem kaliteli doktor buluruz hem de çok iyi indirim yaptırırız

cevaplarınızı bekliyorum. Bu mesaja cevap vermek için üyeliginiz varsa cevap kısmına tıklayın. Üyelik yoksa yeni üyelik alın .. ya da ozbeyerdem@gmail.com adresime mail atabilirsiniz arkadaslar.

Ankarada görüşmediğm merkez kalmadı .
    Aklında bazı yerler olursa özelden ya da buradan istedigini sorabılırsın .

Serdar görkem hakkımda ne düşünüyosunuz ?

Hoca hakkında o kadar pozitifim ki ne yazsam reklam yapıyor denebilir ,

Herşeyden Doç Dr. ve Plastık Cerrah , Bu işi bilimcisi.

Saçı, saç derisini ve işin bilimini cok iyi biliyor. Her soruya tereddütsüz net cevap alabiliyorsunuz .

Her sey den onemlısı , Hoca kesinlikle Ticari düşünmüyor , Bunu önceki yazılarımda sebepleriyle anlattım .

Daha once hakkında yazılanları okuyınca abartıyolar demiştim ama tanıyınca az bile demişler diyosunuz.

Zaten Operasyon öncesi sonrasında da çok ilgili , HAsta psikolojisini de iyi anlıyor .

GEzmediğim doktor kalmamıştı .Kendisi Hayatta aldıgım ender dogru kararlarımdan birisi ,

Hakkında hayırlısı olsun .

ya pardon yanlıs mesajı alıntı yaptım yanlıslıkla RADİCALULTRAS umarım duyarsın benı .. kardesım benı hatırladın mı ben daha öncede yazmıstım yarın 1 de sehir dısından serdar hocaya muayeneye gıdecem ya saçlarım ince tellı ve tamemen kellık yok ön taraf faha çok olmakla bırlıkte genel bır seyreklık var ya arkadasın bırı demıskı ınce tellı ısenız hiç yanasmayın saç ekımıne demıs ve benım saçlarım ınce tellı bu benı çok korkuttu serdar hocayada burdan aldıgım bılgıler sayesınde çok guvenıyorum ama aklımda bır soru işareti ince tellı olunca basarı ıhtımalı yokmu bılgısı olan arkadaslar yardımcı olursa çok sevınırm ... burada sen 3 aylık resmımı koyacam demıstım koyacakmısın resmı kardes

merhaba tekrardan
    cok dert etmeyin kuzenım içinde cok ince telli deniyordu ektirdi ve simdilik bir sorun yok , sadece greft sayısı artırılabir maaliyet yukselir diye düşünüyorum , umarım hakkında hayırlısı olur sormak istediğin bir sey olursa ozelden de sorabilirsin ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radicalultras çok iyi görünüyor. Umarım daha da iyi olur. Bu arada özel in kapalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extensa35

radicalultras çok iyi görünüyor. Umarım daha da iyi olur. Bu arada özel in kapalı.

saol kardesşim , pm acık olması lazım atanlar oluyor çünkü , kontral ediyim en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

arkadaşlar perkutan fue saç ekimi hakkında bilgisi olan varmı? normal fue yöntemine göre fiyatı pahalımıdır?

yaw arkadaşlar perkutan için fiyat alan olabildi mi??nedir ne degildir.
  • Merhaba arkadaslar abiler, konuyu gordum ve foruma yeni katildim. Yilbasinin ilk haftasi sac ekimi yaptirmayi dusunuyorum ve sonuclari bu konuda sizinle paylasip fikir alisverisinde bulunmak istiyorum.
    Resimde gordugunuz gibi kafanin ust tarafi bayagi dokuldu ve seyreldi. Sizce bu saca kac greft gerekir? bu arada sac ekimini Esthethica diye bir hastanede yaptiricam hijyenik oldugunu duydum, bu sac ekimi merkezi hakkinda bilgisi olan varsa fikrini soylerse sevinirim. Bu arada 23 yasindayim umarim yilbasindan sonra saclarim geri gelir :) Resmi parlak isik altinda cektim tam gorunsun diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GizliNy -- 15 Aralık 2012; 5:19:28 >
  • Arkadaşlar Estenet’in "Total Target fue" teknolojisi hakkında bilgi sahibi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firestarter06 -- 5 Aralık 2012; 14:10:18 >
  • Merhaba,
    Ben bu forma yeni katildim.Iletilerinizi devamli izliyorum.Herseyden once herkese tessekur ederim.
    Beni epey bilgilendirdiniz.Bende Ank dayim en uygun yer icin arastirma yapiyorum.
    Cevap verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wales -- 5 Aralık 2012; 22:08:05 >
  • Arkadaslar fotograflarimi bir sac ekim merkezine gonderdim ve bana fikir vermek icin cevap verdiler ve ekim merkezine gittigimde daha detayli bir sekilde inceleyeceklerini soylediler. gonderdikleri cevabi sizinle paylasmak istiyorum. fikirlerinize ihtiyacim var simdiden tesekkurler.

Fotoğraflarınız üzerinde planlarınızı hazırladık.

A Bölgesi saç ön hattınız. 2 farklı saç çizgisi öneriyoruz. Yüz şeklinize en yakışan saç çizgisi çalışılacak. Bu bölgede yoğun ve doğal bir görünüm için cm2 de 40-45 kök çalışılacak ve 800-1000 multiple kök gerekecek.

B bölgesi; bu bölgede mevcut saçlarınız var ancak seyrelmişler. cm2 de yaklaşık 20-25 kök var. Biz cm2 de 25-30 kök ilave ederek, genel density cm2 de 40-45 kök olacak şekilde çalışacağız. Bunun için yaklaşık 1600-1800 kök gerekir.

Genel toplam da tüm alanlarda homojen ve yoğun bir kapanma için 2600-2800 multiple kök (yaklaşık 7000 saç) gerekecek.

Ense donör bölgeniz oldukça iyi görünüyor, 2800 kök çalışılması ense donör bölgenize hiçbir zarar vermez ve son derece başarılı bir operasyon olur.

Saç ön hattınızda en doğru açılar ve yoğun density için “özel perkutan tekniği” (ince iğneler ile ekim), B bölgesinde ise slit ekim tekniği ile çalışılacak.

Operasyonunuz 1 seans/gün sürer, toplam maliyeti ise 5.000.- tutar. Operasyon sonrası 3-4 sonrasında kök alınan ve kök ekilen alanlar iyileşir. 6-7 ay sonunda tüm saçlarınızın gelişi tamamlanır ve operasyon sonucunu almış oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: unmercy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem212121

...arkadaslar benim Ekim yaptıralı bir ay oldu ama kafada ki uyuşukluk hala var... Sizce bu normal mı ?

çok normal , benım nerdeyse 100 gun oldu . ön Orta halen uyusuk :)

Aynen benimde uyusuk :) baskasinin kafasi gibi :))

Ne kadar zaman oldu, hocam ektireli? ...

• Merhaba
    Aranızda iğne, kan gibi fobileri olan ve saç ekimi yaptıran var mı acaba?

Saçlarım çok seyrek elimde az buçuk birikmiş param var fırsat bu fırsat ektiriyim diyorum fakat
    normalde kan alınırken ya da ne biliyim kesimli dikimli şeyler yapılırken tansiyonum sıfıra iniyor
    vücudum sapıtıyor, baygınlık geçiriyorum.
    Kaç kere kan alınınca bayıldım o kdar kötü oluyorumki tarif etmek bile zor ölüpte yeniden diriliyorum sanki

Youtubedan saç ekimlerini izlemeye çalıştım yine tansiyonum yerlerde süründü
    kötü olup kapattım

İlk iğneleri yaptırabilirim uzanırken çok fazla etkilenmiyorum fakat açcıkcası beni sonrası düşündürüyor
    O kadar saat nasıl geçer?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 5 Aralık 2012; 23:12:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acanner

Sonuç çok başarılı, yüzün ifadesine bile yansımış. Güle güle kullanın:)

teşekkürler kardeşim benim kafam top sahası gibiydi bir seansta bu kafayı böyle kapatmak kolay değil ben memmunum.çoğu arkadaş iki seansta bu sonucu alabiliyor.
  • sağolasın unmercy arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakonek

quote:

Orijinalden alıntı: hakanheval

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakonek

quote:

arkadaşım çooook seyrek olmuş ama yönler fena değil

Boş boş konuş, cezası yok nasıl olsa. Adam ayna gibi kafadan o hale gelmiş, kafa derisi bile görünmüyor, gelmiş daha sonucunun ne olacağını bile bilmediğin kendi ekiminle kıyaslama yapıp "çooooook seyrek" gibi iddialı söylemlerde bulunuyorsun. Sonucunu al, sonra örnek olarak paylaş burda kendi ekimini, laf salatası yapma.

lan dingil ben sadece düşüncemi yaptım beyenmiyosan adam gibi cvp la allahın cahili

ayrıca benim ektireli tamı tamına 1 yıl 20 gun felan oldu eski sayfalara bakarsan görürsün fotolarımı benden bir arkadaş istedide attım.tabi size iyilik yaramıyor kime kaça ektirirseniz ektirin bu sayfada beni gelip bizzat gören arkadaşlarda var onlar abi neden atmıyosun foto felan dedi bende lüzumsuzun biri çıkar alakasız konuşur moralimi bozar dedim ve dediğim doğru çıktı.son olarak tek bişey dicem gerçekten siz iyi ekim görmemişsiniz gelinde ben size ekimleri canlı canlı göstereyim çevremde en az 10 kişi ektirdi(ayrıca ben ankara kızılaydayım )msn ekleyin yakın olanlar varsa gelsin görsün hadi sizlere kolay gelsin

Yazmayayım diyorum da olmayacak. Sana son mesajımda gayet açık olacağım, bundan sonra da muhattap olmayı düşünmüyorum.

1- 1 sene 20 gün olduysa 10 günlük fotoğraflarını değil, 1 sene 20 günlük sonuçlarını koyarsın, böyle bir açıklama yapmak zorunda da kalmazsın.

2- İyi ekim görmemişsiniz gibi bir yorum yapıyorsan en basitinden iyi ekim göstermek zorundasın. Hem görmedik diyelim, havan kime, amacın ne gibi sorulara maruz kalman kaçınılmaz. Forum kültüründen uzak olduğun belli. İnsanlar forumlara birbirlerine birşey ispat etmek için, başkalarına laf sokup kaçmak için değil, bilgi paylaşımı için mesaj yazarlar. Adamın gül gibi saçına çoooook seyrek gibi saçma sapan, desteksiz bir yorum yapman yetmiyor, arkasından insanları ekim görmemekle itham ediyorsun. Bu durumda ekim gösterirsin, gösteremiyorsan özür diler, susarsın.

3- Kimse sana nerede yaşıyorsun, ne iş yapıyorsun gibi sorular sormadı. Kimse msn'de senin saçlarını görmeye meraklı da değil. Git havanı kime yapacaksan ona göster o sırma saçlarını, öyle tatmin et kendini, burayı kirletme.

hakonek kardeşim olumlu yorumlarınızdan dolayı sana çok çoook teşekkür ederim her şey gönlünce olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

sino60 hocam on numara olmuş ne deyim.

çok teşekkür ederim bigboos kardeşim mutlu olmak herkesin hakkı.herkesin saçı olsun herkes mutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GizliNy

Merhaba arkadaslar abiler, konuyu gordum ve foruma yeni katildim. Yilbasinin ilk haftasi sac ekimi yaptirmayi dusunuyorum ve sonuclari bu konuda sizinle paylasip fikir alisverisinde bulunmak istiyorum.
    Resimde gordugunuz gibi kafanin ust tarafi bayagi dokuldu ve seyreldi. Sizce bu saca kac greft gerekir? bu arada sac ekimini Esthethica diye bir hastanede yaptiricam hijyenik oldugunu duydum, bu sac ekimi merkezi hakkinda bilgisi olan varsa fikrini soylerse sevinirim. Bu arada 23 yasindayim umarim yilbasindan sonra saclarim geri gelir :) Resmi parlak isik altinda cektim tam gorunsun diye.

arkadaşım saçların o kadar da kötü değil benim kafamda tel bile yoktu.eğer doğru yeri bulursan çok güzel on numara saçların olur kendi saçların iyi durumda ektiripte o kadar saçı zor bulan bile var saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scarface005 -- 6 Aralık 2012; 0:39:45 >
  • arkadaşlar cumartesi günü saç ektirdim ama şu an kafam çok ağrıyo uyutmuyo kök alınan yerlerdede acıma hissi var kafamı sert bir şekilde kaşımak istiyorum. Normalmi bu normalse ne kadar sürer ve bu acıyı giderecek ilaç varmı....Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface005

quote:

Orijinalden alıntı: GizliNy

Merhaba arkadaslar abiler, konuyu gordum ve foruma yeni katildim. Yilbasinin ilk haftasi sac ekimi yaptirmayi dusunuyorum ve sonuclari bu konuda sizinle paylasip fikir alisverisinde bulunmak istiyorum.

arkadaşım saçların o kadar da kötü değil benim kafamda tel bile yoktu.eğer doğru yeri bulursan çok güzel on numara saçların olur kendi saçların iyi durumda ektiripte o kadar saçı zor bulan bile var saygılar

Hocam dogru diyorsunda daha 23 yasindayim ben yani simdiden bukadar dokulmesi bile korkutuyor insani. Insallah guzel sonuc alirim buyuk gun 3 ocak. haftadan haftaya fotoraf cekip paylasicam sizinle.
  • Merhabalar arkadaslar ben daha bu foruma yeni uye oldum daha oncelerde yazilanlari sadece takip ediyordum insallah bende simdi bu ise yeni baslayanlara yararli bilgiler verebilirim.
  • Tekrardan merhabalar arkadaslar bende yaklasik 5-6 aydir sac ekimi hakkinda arastirma yapmaktaydim arada arada forumdaki yorumlari takip etmekteydim inanin bana internette su sac ekimi olayi hakkinda dogru durust bilgi alinabilecek forum site bulmak neredeyse imkansiz hep alakasiz seylerle karsilastim ya da millet kendi reklamini yapiyordu sonunda bu forumda canli orneklerininde oldugu resimli uyelerden yola cikarak bir karar verdim, ben son 3 yildir amerikada egitim goruyordum arada arada bu forumdan takip ediyordum bir gun artik canima tak etti ve bende neden eskisi gibi sacli gunlerime geri donmiyim ki dedim ben acikcasi kan aldirmaktan bile cekinen bir insanim ve her zaman bu ameliyat isini canimi acitir kim cekecek diye erteliyordum ama dedigim gibi artik kendi kendime dedim ki zamani geldi toplum icine girdigimde hep kendimi sanki bir sifir geriden basliyormus gibi hissediyordum, eski sacli gunlerimi resimlerime bakinca icim ciz ediyordu cunku ben saclarimi 2005 yilinda ogrenciligim sirasinda 3 ay icinde stresten bir anda doktum tabi babamdan gelen genetik faktorler isin surecini epey hizlandirdigida acik bir gercekti. Eger genel acidan bir tavsiye verecek olursam forumdanda okudugum kadariylada en iyisi doktor olan yani estetik bir cerrahin ameliyati yapiyor olmasi derim bende bu yonde arastirmalarimi yaptim bir kere sunuda soyluyeyim hicbir doktor kendisi butun ameliyati gerceklestirmiyor doktorun ameliyat esnasinda yaptigi is, greftleri cikarmak daha sonrada greftlerin yerlestirilmesi sirasindada sorumlu ekibin basinda bulunup devamli kontrol etmektir cunku bu is uzun saatler suren bir istir kolay kolay hicbir insan evladi o kadar saat ayakta kalamaz hadi diyelim kaldi isini ne kadar titizlikle yapabilir ha benim arastirmalarimda bazen doktorlar sunu soyledi arada bir canimiz isterse bizde bir kac kok ekiyoruz ama binlerce degil tabi yani demek istedigim kim derseki hepsini ben tek basima yapiyorum bence yalan demis olur ve buda ameliyata girecek hastada beklenti yaratir eee sonuctada ameliyat sirasinda ve sonrasinda hastada moral bozuklugu olusturur sonucta ayik oldugumuz icin kimin gelip gittigini goruyoruz dimi, ayrica greftlerin kafa derisinden ayrildiktan sonra belli bir sure hayatta kalma suresi var bunun icinde epeyi arastirma yaptim maximum 6 saat okudum ama bazi doktorlar 4 saat en iyisi diyor cunku kok folikulleri kuruyor eee kuruyuncada sonucta oluyor, e oluncede ne kadar sonuc alinir ki bu bana cok mantikli geldi zaten doktorumla konustugumda ben daha bunlari sormadan bana aciklayinca insan bir ha bu doktor isini biliyor diyor insan icinden ister istemez zaten doktor gorusmesine gittiginizde birakin doktor size herseyi anlatsin eger bu gibi ince ayrintilarida anlatan biriyse insan kendini guvenli ellerde oldugunu hissediyor. Ayrica sac ekiminizin 1 yil sonunda en iyi sonuc vermesini istiyorsaniz hocamin bana bahsettigi PRP yontemi varmis bakin dedigim gibi bazi insanlar az is olsun ona gore cok para aliyim diye boyle zahmetli islerden kaciyorlar arkadaslar bir kere daha vurgulamak istiyorum bu is sonunda bizim hayatimiz bir olcude degisiyor sonucta saclarimiz bize guven veriyor biriyle yeni tanistigimizda etkisi buyuk oluyor hem bizim gorunusumuz hemde bizim kendi oz guvenimiz acisindan o yuzden bu kadar kulfetin altina girdiginizde bu yola birlikte ciktiginiz doktorunuz sizin icin en iyisini yapabilmeli bu is hadi ameliyat bitti gitti olay degil bunu da goze alin arkadaslar devamli vitamin ve besin takviyesi yapmaniz lazim sac koklerinize sonucta kendi oz yerinden cikartip baska bir yere naklediyorsunuz kokun kafanizin o kismina adaptasyon sureci cok onemli eger yeterli dercede bakamazsaniz olup gider ve bu kadar yolu bosuna tepmis olursunuz, benim kendi doktorumu secmemdeki en buyuk etken kendisinin ilk baktigimda cok ilgili olmasi zaten konusma esnasinda verdigi yararli bilgilerle insana tamam iste buldum sonunda doktorumu dedirttirdi, yine bu PRP olayina donecek olursak kendisini secmemdeki en buyuk etken bu oldu diyebilirim cunku diger doktorlar bunu bana ek ucret karsiligi sundular ve bir seyans dediler. Benim hocam bunu 3 seans olarak bana ekimin icinde dahil oldugunu ayrica oksijen maskesi tedaviside yapacagini soyledi bu da kanin kafa derisi altina koklere dagilmasini sagliyormus amaci ekilen koklerin besin almasini saglamak bu bana soyle mantikli geldi okudugum yazilardan birinde sac ekimi yapan forumdaki arkadaslardan biri soyle soyluyordu arka tarafimda aciklik vardi hocamdan rica ettim birazda arka kismima ekim yapti fakat zamanla arkadaki ekim bolgesinin hicbir farklilik olmadigini ondekilerin gur ama arkada ekilen saclarin dokulup gittigini sonrada hic cikmadigini yazmisti bunuda doktoruna sordugunda kafanin arka kisminda kan akisinin on kisimlardaki kadar iyi olmamasindan oturu arka kisimdaki saclarini kaybetmesiymis bakin arkadaslar bu ise baslamadn once cok arastirin okuyun yoksa koyun gibi ne yapilirsa ona razi gelirsiniz bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip sonucta kimse kolay kolay ayni ucret karsiliginda bu kadar ekstra isi vermez hakli olarak bunu yadirgamiyorum zaten onlar icinde zaman para demek ama cok sey hakkinda bilgimiz olursa bazen doktorlarimiz bizi kirmaz veya cuzzi bir ucret karsiliginda bu ekstralari size saglar. Ayrica micromotor ucunu 0.7'lik olarak yaptirin hem yaralar cabuk iyilesir hemde iz kalmaz kok diplerinde yoksa ekim oldugu belli oluyormus. Evet konumuza geri donecek olursak Sayin doktor hocaminda bana verdigi bilgilerin isiginda bu PRP isini 3 kere yapmam gerekiyormus PRP yide soyle ozetliyim 9-10cc sizin kaninizi alip santrifujleyip yani kaninizdaki kan hucrelerini cokertip kanin ust kismindaki serum sarimsi kismini alip bazi b vitaminleri ve growth faktorleri katip basiniza siringa yardimiyla tekrar verilmesi olayiymis kisacasi koklerin guclenmesi ve o bolgeye ekiminden sonra adaptasyonunda buyuk doping etkisi yapmasi ki bu da ekim yapacak kisinin olmazsa olmazi gibi birsey bence, bu isi ekimden 2-3 gun once, ekim sirasinda ve ekimden 3 ay sonra saclarimiz dokuldugu sirasinda yapicam dedi Hocam, bu da basta dedigim gibi benim doktorumu secmemdeki en buyuk faktor oldu diyebilirim bu bilgiler ve gostermekte oldugu ilgili cabalari insani buyuk olcude tamam sonunda aradigim doktoru buldum dedirttiriyor ister istemez insana ha tabiki en buyuk etkenlerin basinda verdigi fiyat bana dedigim hersey dahil 3000tl dedi bunun icinde dedigim gibi 3500- 4000 greft cikaracagini + 3 PRP seyansi (PRPnin 1 seyansi genellikle 500tldir sorup sorusturdum diger yerlerdende) + oksijen maskesi dedigi bana cok makul geldi tabi yine herkesin butcesi kendine ayrica hastane ortami altini cizmek istiyorum, bakin arkadaslar sakin sakin beni burada reklam yapmakla suclamayin dikkat ederseniz yukarida anlatigim hocanin ismini vermedim cunku okudugum yorumlarda birileri birilerinin reklamini yada kendi calisani reklamini yapiyor deniyor ve saglikli karar vermemizde bizim gibileri cok etkiliyor ben yarin ALLLAH kismet ederse sabah 9'da ameliyata girecegim zaten simdi foruma ameliyattan onceki sacimin halini yukleyecegim zaten bundan yolla cikarak yalan veya reklam yapmadigim anlasilir akilli olan anlar bu kadar seyden sonrada reklam diyene de ben sizin aslinda karsi taraflarin adami deyip insanlarin dogru bilgi almasini engelleyen kisiler olarak nitelendirecegim, benim saklayacagim veya yalan soyleyecek bir durumum kesinlikle yok, bu noktaya bu karari verene kadar gezmedigim okumadigim yazi kalmadi, adam gibi bilgi bulamadigim icinde cok bezdim ve bu uzun bilgilendirici yaziyi o yuzden paylasma geregi duydum adam akilli bilgi bulmak cok zor. Ben anlastigim sayin hocamin ismini reklam denmesin diye simdi vermiyorum zaten ameliyattan sonra iyi mi ettik kotu mu ettik anlayacagiz ha isteyen olursa bana mesaj atabilir ozel mesajdan ismini veririm ben sadece bugun ameliyattan onceki resmimi yukleyecegim ve zamanla gelismeleri verip eger bende begenirsem o zaman Sayin hocamin ismini buradan gonul rahatligiyla verecegim eger soracak olursaniz kendisini bu forumda yaptigi guzel islerden yolla cikarak buldum zaten kendisinin ameliyatini yapmis oldugu hastalarinin da oncesi ve sonrasi fotolarini forumda gorebilirsiniz umarim paylastiklarimla siz forum arkadaslarima ve forum disi okuyanlar buyuk yardimlarim dokunmussa ne mutlu bana hepinize hayirli gunler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardad83 -- 8 Aralık 2012; 6:42:26 >
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.