Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (571. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.218
Cevap
603
Favori
6.458.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar saç ekimimi yaptıralı 5 gun oluyor az önce yıkama esnasında yara kabuklarıyla birlikte bazı saç tellerinin de döküldüğünü gördüm bunlar tutmayan greftlermidir yoksa kök tutmuşta yara kabuğuğla birlikte kırılan saç tellerimidir daha önce aynı süreci yaşamış arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
  • Selam Aleykum kardeş.Seninle saç dökülme tipimiz nerdeyse aynı.Bende uzun zamandır forum sitelerini takip ediyorum.Çok araştırdım.Şu an kafamda iki doktor var.Biri Hakan Doğanay birde İlhan Serdaroğlu. Hakan beyle 1 ay önce görüştüm. Bana 2500 greft enseden 1000 greft de sakaldan alabilecegini söyledi.ve sadece ön tarafa ekecegini söyledi.yani tepe bölgesi açık kalacak dedi.Bu da beni tatmin etmedi.Şimdi doktor İlhan beyle görüşmegi düşünüyorum bakalım o ne diyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicalultras

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Uzun zamandır okuyamıyordum bu sayfayı , tabi yeni yeni doktorlar gelmiş ben hala kararsızım ne zaman yaptıracagım konusunda bu arada ANKARA da yaşıyorum. Bazı arkadaşlar bilir. Ben minoxil kullanmaya başlıycam bir süre öyle devam edicem yaza doğru ektircem tabi şöyle bir olay var yazın ektircekseniz ocak gibi randevu almak iyi yoksa yer kalmıyor eğer ankarada ektircek arkadaş varsa bu sene içersinde (yaza gelmeden )hep beraber bir doktorları gezsek olur mu ? Böyle forumda zor bu işler ... ben 23 yaşındayım şöyle 4-5 arkdaş toplansak abilerim arkadaslarım... Gitsek baksak sürekli iletişim halinde olsak .. 4 kişi hem internetten hem gezme tozmayla en iyi yerleri bulur 4 kişi aynı yere gideriz hem kaliteli doktor buluruz hem de çok iyi indirim yaptırırız

cevaplarınızı bekliyorum. Bu mesaja cevap vermek için üyeliginiz varsa cevap kısmına tıklayın. Üyelik yoksa yeni üyelik alın .. ya da ozbeyerdem@gmail.com adresime mail atabilirsiniz arkadaslar.

Ankarada görüşmediğm merkez kalmadı .
    Aklında bazı yerler olursa özelden ya da buradan istedigini sorabılırsın .

Serdar görkem hakkımda ne düşünüyosunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sino60

quote:

Orijinalden alıntı: hakonek

quote:

arkadaşlar bende bu formu yeni gördüm.1 yıl önce saç ekimi yaptırmıştım.belki faydası olur diye resimlerimi yayınlıyorum.ekimimi dr.resul yaman bey yaptı.ilk resmim ve son halim.teşekkürler resul bey

Dostum çok güzel sonuç, hayırlı olsun. O kafayı böyle kapatabilmek kolay bir iş değil, çok güzel bir çalışma olmuş gerçekten. Saç kalitenizin de sonuçta önemli rol oynadığını düşünüyorum tabi. Saç çizgisi işçiliği paylaştığınız fotoğraflarda tam belli olmuyor. Rica etsem daha yakından ön çizginizin fotoğrafını çekip koyar mısınız ? Resul beyi düşünen arkadaşlara ciddi şekilde yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum bu şekilde.

teşekkürler kardeş yardımcı olmak istedim ama bazıları beni yanlış anlamışlar ön çizgisi için 3 aylık resmim var onu veriyorum kimsenin kafası da parasıda beni ilgilendirmez ben forma yardımcı olmak istedim o kadar

Abi daha iyisi olamaz masallah !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 1 aralık cumartesi günü saç ekimi gerçeçkleştirdim acaba ilk yıkama 4 aralık salı günümü 5 aralık çarşamba günümü olması gerekiyor. netde ikisi arasında kalan yazılar var....
  • ...arkadaslar benim Ekim yaptıralı bir ay oldu ama kafada ki uyuşukluk hala var... Sizce bu normal mı ?

• Ben yaklaşık 1 sene kadar önce ekim yaptırdım. Doktorum İlhan Serdaroğlu idi. Kendisi ekimden önce bütün gerçekliğiyle ne oplup ne olmayacağını gayet açık bir dille aktardı. ilk zamanlar yadırgadım ama zaman geçtikçe ve çevremdeki örneklere baktıkça daha da memnun oldum.. sizlerle paylaşmak istedim resimlerle beraber.

• mesajda 3 foto kısıtlaması olduğu için ekimden sonraki hali ayrı mesajda gönderiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: cem212121

...arkadaslar benim Ekim yaptıralı bir ay oldu ama kafada ki uyuşukluk hala var... Sizce bu normal mı ?

çok normal , benım nerdeyse 100 gun oldu . ön Orta halen uyusuk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalibree

quote:

quote:

Uzun zamandır okuyamıyordum bu sayfayı , tabi yeni yeni doktorlar gelmiş ben hala kararsızım ne zaman yaptıracagım konusunda bu arada ANKARA da yaşıyorum. Bazı arkadaşlar bilir. Ben minoxil kullanmaya başlıycam bir süre öyle devam edicem yaza doğru ektircem tabi şöyle bir olay var yazın ektircekseniz ocak gibi randevu almak iyi yoksa yer kalmıyor eğer ankarada ektircek arkadaş varsa bu sene içersinde (yaza gelmeden )hep beraber bir doktorları gezsek olur mu ? Böyle forumda zor bu işler ... ben 23 yaşındayım şöyle 4-5 arkdaş toplansak abilerim arkadaslarım... Gitsek baksak sürekli iletişim halinde olsak .. 4 kişi hem internetten hem gezme tozmayla en iyi yerleri bulur 4 kişi aynı yere gideriz hem kaliteli doktor buluruz hem de çok iyi indirim yaptırırız

cevaplarınızı bekliyorum. Bu mesaja cevap vermek için üyeliginiz varsa cevap kısmına tıklayın. Üyelik yoksa yeni üyelik alın .. ya da ozbeyerdem@gmail.com adresime mail atabilirsiniz arkadaslar.

Hoca hakkında o kadar pozitifim ki ne yazsam reklam yapıyor denebilir ,

Herşeyden Doç Dr. ve Plastık Cerrah , Bu işi bilimcisi.

Saçı, saç derisini ve işin bilimini cok iyi biliyor. Her soruya tereddütsüz net cevap alabiliyorsunuz .

Her sey den onemlısı , Hoca kesinlikle Ticari düşünmüyor , Bunu önceki yazılarımda sebepleriyle anlattım .

Daha once hakkında yazılanları okuyınca abartıyolar demiştim ama tanıyınca az bile demişler diyosunuz.

Zaten Operasyon öncesi sonrasında da çok ilgili , HAsta psikolojisini de iyi anlıyor .

GEzmediğim doktor kalmamıştı .Kendisi Hayatta aldıgım ender dogru kararlarımdan birisi ,

Hakkında hayırlısı olsun .
  • merhaba arkadaslar bende sac derdiyle buralara takildim. 11/12/12 tarihinde sac ektirecegim simdiden fotograf albumu olusturup once ve sonraki halimi ve ekimin sonucunu sizlerle paylasmayi dusunuyorum.
    sonucu ne olursa olsun iyi veya kotu yayinlayacagim,benden sonraki arastiranalar icin .

saygilar.
  • http://www.ervamatin.com.tr/

Merhaba arkadaşlar biraz önce NR1 tv'de reklamını gördüm. Sözde kullananların 10 ay içinde baya baya saçını çıkartmış. Bu ürünü bi araştıralım bence. İnanmıyorum ama ya doğruysa demekten alıkoyamıyor insan kendini :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gobil

merhaba arkadaslar bende sac derdiyle buralara takildim. 11/12/12 tarihinde sac ektirecegim simdiden fotograf albumu olusturup once ve sonraki halimi ve ekimin sonucunu sizlerle paylasmayi dusunuyorum.
    sonucu ne olursa olsun iyi veya kotu yayinlayacagim,benden sonraki arastiranalar icin .

saygilar.

kardesım benı hatırladın mı ben daha öncede yazmıstım yarın serdar hocaya muayeneye gıdecem ya saçlarım ince tellı ve tamemen kellık yok ön taraf faha çok olmakla bırlıkte genel bır seyreklık var ya arkadasın bırı demıskı ınce tellı ısenız hiç yanasmayın saç ekımıne demıs ve benım saçlarım ınce tellı bu benı çok korkuttu serdar hocayada burdan aldıgım bılgıler sayesınde çok guvenıyorum ama aklımda bır soru işareti ince tellı olunca basarı ıhtımalı yokmu bılgısı olan arkadaslar yardımcı olursa çok sevınırm ... burada sen 3 aylık resmımı koyacam demıstım koyacakmısın resmı kardesım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kalibree

quote:

quote:

Hoca hakkında o kadar pozitifim ki ne yazsam reklam yapıyor denebilir ,

Herşeyden Doç Dr. ve Plastık Cerrah , Bu işi bilimcisi.

Saçı, saç derisini ve işin bilimini cok iyi biliyor. Her soruya tereddütsüz net cevap alabiliyorsunuz .

Her sey den onemlısı , Hoca kesinlikle Ticari düşünmüyor , Bunu önceki yazılarımda sebepleriyle anlattım .

Daha once hakkında yazılanları okuyınca abartıyolar demiştim ama tanıyınca az bile demişler diyosunuz.

Zaten Operasyon öncesi sonrasında da çok ilgili , HAsta psikolojisini de iyi anlıyor .

GEzmediğim doktor kalmamıştı .Kendisi Hayatta aldıgım ender dogru kararlarımdan birisi ,

Hakkında hayırlısı olsun .

ya pardon yanlıs mesajı alıntı yaptım yanlıslıkla RADİCALULTRAS umarım duyarsın benı .. kardesım benı hatırladın mı ben daha öncede yazmıstım yarın 1 de sehir dısından serdar hocaya muayeneye gıdecem ya saçlarım ince tellı ve tamemen kellık yok ön taraf faha çok olmakla bırlıkte genel bır seyreklık var ya arkadasın bırı demıskı ınce tellı ısenız hiç yanasmayın saç ekımıne demıs ve benım saçlarım ınce tellı bu benı çok korkuttu serdar hocayada burdan aldıgım bılgıler sayesınde çok guvenıyorum ama aklımda bır soru işareti ince tellı olunca basarı ıhtımalı yokmu bılgısı olan arkadaslar yardımcı olursa çok sevınırm ... burada sen 3 aylık resmımı koyacam demıstım koyacakmısın resmı kardes
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakonek

quote:

arkadaşlar bende bu formu yeni gördüm.1 yıl önce saç ekimi yaptırmıştım.belki faydası olur diye resimlerimi yayınlıyorum.ekimimi dr.resul yaman bey yaptı.ilk resmim ve son halim.teşekkürler resul bey

Dostum çok güzel sonuç, hayırlı olsun. O kafayı böyle kapatabilmek kolay bir iş değil, çok güzel bir çalışma olmuş gerçekten. Saç kalitenizin de sonuçta önemli rol oynadığını düşünüyorum tabi. Saç çizgisi işçiliği paylaştığınız fotoğraflarda tam belli olmuyor. Rica etsem daha yakından ön çizginizin fotoğrafını çekip koyar mısınız ? Resul beyi düşünen arkadaşlara ciddi şekilde yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum bu şekilde.

teşekkürler kardeş yardımcı olmak istedim ama bazıları beni yanlış anlamışlar ön çizgisi için 3 aylık resmim var onu veriyorum kimsenin kafası da parasıda beni ilgilendirmez ben forma yardımcı olmak istedim o kadar

Yeterince yardımcı oldunuz, çok başarılı sonuç. Yeni saçlarınızla mutluluklar =)
  • Her hastanenin/kliniğin kendine göre bir fiyat politikası var. Bir çoğununda online muayene formu var, doldurunca fiyat dönüşü yapabiliyorlar. Örn:http://www.gursacekimi.com/online-konsultasyon-doktora-sorun.aspx Bununla birlikte hastane ortamında yapılan saç ekimini tercih etmenin hijyen ve güven açısından önemli.

Geçmiş olsun
  • Sonuç çok başarılı, yüzün ifadesine bile yansımış. Güle güle kullanın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: walter13

Bu saç ekimi yerler sakalda ekiyorlar mı? bi bölgeye ektirticem ben.

Fiyatları nedir ? 1 kök fiyatıylaymış galiba. bilgisi olan yazabilir mi teşekkürler

Her hastanenin/kliniğin kendine göre bir fiyat politikası var. Bir çoğununda online muayene formu var, doldurunca fiyat dönüşü yapabiliyorlar. Örn:http://www.gursacekimi.com/online-konsultasyon-doktora-sorun.aspx Bununla birlikte hastane ortamında yapılan saç ekimini tercih etmenin hijyen ve güven açısından önemli.

Geçmiş olsun
  • Arkadaslar bazi sorularim olacak;

Su an sac ekimim uzerinden 54 gun gecti. Sac derisi verilen Sebamed sampuan ve losyonla tamamen arinmisti fakat su an yeniden sac diplerimde kepeklenme gibi kabuk olustu simdi sok dokulmeyle birlikte onlarda gitmeye basladi. Daha dogrusu bende elimle sac derime one dogru fazla sert olmadan surtuyorum. Ekimin oldugu sac bolgelerinden beyaz toz seker tanesi buyuklugune benzer yapilar geliyor sert bunlar.

Sizde de sok dokulme ve kafa derisi toparlanma asamalarinda bunlarla karsilastiniz mi? Durumun isleyisi normal midir?

Birde sok dokulmede gelen sac tellerinin bazilari kopuk sekilde duz, bazilarinin koptugu kisim minik bir siyah kivrim barindiriyor. Sizde de dokulen saclar bu sekilde mi dokuldu?

Cevap veren arkadaslara tesekkurler..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem212121

...arkadaslar benim Ekim yaptıralı bir ay oldu ama kafada ki uyuşukluk hala var... Sizce bu normal mı ?

çok normal , benım nerdeyse 100 gun oldu . ön Orta halen uyusuk :)

Aynen benimde uyusuk :) baskasinin kafasi gibi :))

• 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.