Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1644. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Songül Alcı hakkında bilgisi olan var mıdır?
  • mikoli88 kullanıcısına yanıt
    Kardes hakan doganay greft basi 1.5 yada 2 aliyormus yani o paraya degmez o kadar paran varsa koray erdogana yada zekeriyaya git birak hakan doganayi allahini seversen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muho7

Kardes hakan doganay greft basi 1.5 yada 2 aliyormus yani o paraya degmez o kadar paran varsa koray erdogana yada zekeriyaya git birak hakan doganayi allahini seversen

4000 greft için 7500 TL dedi, bahsettiğin doktorların ücretleri nasıl? nette araştırdım son ekimlerini yabancı forumlarada baktım, ekimleri başarılı gorunuyor:( kararsız kaldım.
  • Valla hakan doganay cogunlukla yabancılara ekiyor bildigim kendi kanalları acıyor diye biliyorum yani öbür islemleri asistanları yapıyor. Ya paran varsa kaliteden sasma bence yani koray , muttalip, zekeriya yada erkan demirsoy kardesim, hakan doganaya o para fazla bence ama en iyisini sen bilirsin yani bence canlı referansları gör iyice arastır öyle git yani

• Greft ücret bilgisi ortalama verebilirmisiniz ?..kayseride onur gürbüze saç ekimi yaptıran var mı hiç ?..iyi günler...
  • quote:

Valla hakan doganay cogunlukla yabancılara ekiyor bildigim kendi kanalları acıyor diye biliyorum yani öbür islemleri asistanları yapıyor. Ya paran varsa kaliteden sasma bence yani koray , muttalip, zekeriya yada erkan demirsoy kardesim, hakan doganaya o para fazla bence ama en iyisini sen bilirsin yani bence canlı referansları gör iyice arastır öyle git yani

hakan doğanay için dediklerin koray içinde aynı olmalı koray da kendisi ekmiyor kanalları o veya başka doktor devamınıda hemşireler yapıyor kul kendi yapar yüzde 80ini erkanı geç teline i ulaşılmıyor muttalip de ara verdi.
  • mikoli88 kullanıcısına yanıt
    dolmakalem tekniğiyle ekiyormuş ;) puhaaaaaa hahahhaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Murphy

quote:

Valla hakan doganay cogunlukla yabancılara ekiyor bildigim kendi kanalları acıyor diye biliyorum yani öbür islemleri asistanları yapıyor. Ya paran varsa kaliteden sasma bence yani koray , muttalip, zekeriya yada erkan demirsoy kardesim, hakan doganaya o para fazla bence ama en iyisini sen bilirsin yani bence canlı referansları gör iyice arastır öyle git yani

hakan doğanay için dediklerin koray içinde aynı olmalı koray da kendisi ekmiyor kanalları o veya başka doktor devamınıda hemşireler yapıyor kul kendi yapar yüzde 80ini erkanı geç teline i ulaşılmıyor muttalip de ara verdi.

Ne o hayırdır Koray'ı sildin mi murph? Haaa pardon sen propecia kullanıyordun değil mi? pardon pardon ;)
  • ameliyathane sorumlu hemşiresi idi bayındır tıp merkezinde. hiç bulaşma yaramaz!
  • http://www.sabah.com.tr/yasam/2014/03/08/kalburustu-sac-ekimine-merdivenalti-davasi#

bu emine saykı hla devam ediyor sanırım. bence Sabim şikayetlerini yapmak şart 184 ü arayalım arkadaşlar.
  • http://www.milliyet.com.tr/2005/04/06/yasam/yas05.html

bu da sözde büyük saç ekimi hastanesinin ilk skandalı! son olacağını da sanmam. cemaat desteği bir yere kadar;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettamer74

quote:

Orijinalden alıntı: Chris Murphy

quote:

Ne o hayırdır Koray'ı sildin mi murph? Haaa pardon sen propecia kullanıyordun değil mi? pardon pardon ;)

Ahmet neyi ima ettiğini anlamiyorum korayi silmedim doğru konuşuyorum sadece koraya gidecek olmam korayi pofpoflayacagim anlamına gelmez ben seyrek saçli olduğum için sıklaştirma yapicagim için mecbur proscar kullanıyorum koraydan başka sıklaştirmayi iyi yapabilen yok ve beni ekim için kabul edebilen,ekim için uygun olanlar bence koraya gitmemeli dağa ucuza halledebilir.Eğer saçiniz seyrek ise koray dişindakiler vasat.Ben mecbur olduğum için gideceğim açikca dile getiriyorum..

• Chris Murphy kullanıcısına yanıt
    güzel, peki korayda ekmeyi kabul etti diyelim. sen kaç para vermeyi düşünüyorsun? yani senden kaç euro alacak sence? yani şimdi greft sayısına bağlı deme az çok biliyorsundur senden ne kadar alabileceklerini..hadi merak ediyoruz forumdaşlar olarak ;)
    Cris sen benden daha bilgili sayılırsın bu ara bana sürekli özel mesajlar geliyor millet orta sınıf bir ekim merkezi arıyor senin tavsiyen varmı ?? Benim yazdıklarım dısında

• quote:

Cris sen benden daha bilgili sayılırsın bu ara bana sürekli özel mesajlar geliyor millet orta sınıf bir ekim merkezi arıyor senin tavsiyen varmı ?? Benim yazdıklarım dısında

Orta sınıf ekim merkezi sibel,ilhan,avienca ama bunlardan her turlu saç ekimi sonunda her turlu olumlu olumsuz sonuç çikabilir ama sibel,ilhan ve aviencadan biraz daha önde.Bu saydigim 3 isimden de beklentininiz çok olmamali.Fiyatlari ise ortalama gref başı fiyati 1 ile 1.5 liradir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettamer74

güzel, peki korayda ekmeyi kabul etti diyelim. sen kaç para vermeyi düşünüyorsun? yani senden kaç euro alacak sence? yani şimdi greft sayısına bağlı deme az çok biliyorsundur senden ne kadar alabileceklerini..hadi merak ediyoruz forumdaşlar olarak ;)

Fiyati zaten bu adamin 2.5 euro bunu herkes hesaplayabilir.Mesela 3bin gref ektirdik diyelim koraya 20bin TL civari odersin.Galiba senin daha iyi bir alternatifin var galiba begenmiyorsun bak bastan söyleyeyim alper tuncel deme çok gulerim sende bir alper tuncel çikicak gibi duruyor :)

Crish sende yurtdısında kalıyorsun benim gibi kesinlikle reklam falan yapmıyorum bizim buralarda Alp Aslan meshur belki senin kaldıgın yerdede öyledir benim kuZenlerim ve abim kendisine yaptırdı . Kendi ekime girmiyor sadece gelip bi 10 dakika görünüp gidiyormus herseyi asistanları yapıyormus fiyatıda tutturabildigine göre sallıyor ama olumsuz bir ekiminide görmedim ona ne diyorsun

• quote:

Crish sende yurtdısında kalıyorsun benim gibi kesinlikle reklam falan yapmıyorum bizim buralarda Alp Aslan meshur belki senin kaldıgın yerdede öyledir benim kuZenlerim ve abim kendisine yaptırdı . Kendi ekime girmiyor sadece gelip bi 10 dakika görünüp gidiyormus herseyi asistanları yapıyormus fiyatıda tutturabildigine göre sallıyor ama olumsuz bir ekiminide görmedim ona ne diyorsun

Ben Türkiye de yaşiyorum.Alp aslan a kuzenin ve abin yaptirdiysa iyi sonuc mu aldi kotu sonuçmu aldi ekim sonuçlarına göre bir fikir çikarman gerekir bu sorun biraz garibime gitti.Alp aslandan şikayetçi olan vardi memnun olanda,fiyat konusunda da senden başka bunu söyleyen de oldu demekki iş ahlaki kotu olan bir doktor olduğunu gösterir.Bunu yapan bir doktor herşeyi yapabilir.Fiyati tutturduguna salliyor olması ekiminde arkasında durmamasini da düşündürüyor.İş ahlaki kotu olan bir doktora ekim yaptirmanin doğru olduğunu düşünmüyorum.

Haklısın aslında ama abim ve kuzenlerim ve bir arkadasım iyi sonuc aldılar yurtdısında onun pek kötü ekimini görmedim yalan yok. Ben olsam sahsen en assagı Zekeriya kul a yaptırırım ama türkiyede insanların bütcesi yetmiyor zekeriya, koray, muttalip, erkan gibi yerlere , keske fiyatları indirselerde herkes mutlu olsa benim alp aslanı söylememin sebebi türkiyeye uygun fiyata yapıyor onun icin. Aslında ilhan hocada iyiydi önceden ama nekroz cıkalı sogudu millet

• 
Sayfa: önceki 16421643164416451646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.