Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok lafım sana değil kardeşim. bizi keriz sanıp forumdan müşteri cekmeye calısanlara lafım :D forumdan müşteri topluyolar bukadarmı acizler güvenmiyolar kendilerine bu estepol merkezi bana neydü belirsiz fotolar yolladılar yani fotodakilerde 1 incisiyle 2 incisi birbirinede benzemiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: burqa1

yok lafım sana değil kardeşim. bizi keriz sanıp forumdan müşteri cekmeye calısanlara lafım :D forumdan müşteri topluyolar bukadarmı acizler güvenmiyolar kendilerine bu estepol merkezi bana neydü belirsiz fotolar yolladılar yani fotodakilerde 1 incisiyle 2 incisi birbirinede benzemiyor :D

Bilerek bende whatsapdan yazdım öncesi sonrası resim istedim saçma sapır resimler gönderdiler sonrası diye gönderdikleri resimler 15 günlük şok öncesi resimler:) milleti keriz sanıolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selenga_68 S kullanıcısına yanıt
    böyle karaktersizler cok işte ya biz nasıl millet olduk cıktık bir cihandık övünüyoduk batılılara benzedik hile hurda ne varsa hepsi var artık bizim milletdede yazıklar olsun insanları sömüren zihniyetlere kardesim bu insanlar aylık 1 bin 2 bin alan insanlar saç ekimciler sizin gibi 1 günde 3 4 binlirayı kaldırmıyolar karaktersizler estepola gidip kendinizi sahtı sapbaz yapmayın artık yavastan su forumlar sayesinde milletin gözü acıldı kazıklananlar artık milletin gözünü acıyor bi cok vakayla karsılastık bu forumda biliyosunuz arkadaslar o yüzden belli baslıklı güzel doktorlarımız var bu isi abartmadan öncesi sonrası en fazla bu hale gelebilirsin denilen doktorlar onlar harici gidip kendinizi berbat etmeyin. sadece işin lafını biliyolar icraatını bilmiyorlar lafı bildikleri için konusuyolar bende konusurum :D ama icraat yok iste
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Orijinalden alıntı: qwert77

Foto2
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Senin kaç ay oldu bilmiyorum ama saçlar sanki daha üçüncü ayında gibi bir görüntü içerisinde ,yanılmıyorsam altı ay falan olmuştu senin,o bir mm uzamamış saçlar yeni çıktıysa eğer umut var ama eğer öyle değilse o şekilde gelişmeyip kalma ihtimalleri var,ben birinci yılını doldurup bu mm lik saçların ellerine diken gibi battığını ama hiç uzamadıklarından şikayetçi olan adamlar biliyorum,o saçların bir iki ay o seviyede kalıp bir anda incelip uzamaları gerekirdi,tahminim sana ekilen saçların yarısı kadar çıkmış bazılarıda gelişmemiş tüy kalmış,minoxilin özellikle ön kısımda çok işe yarayacağını sanmam,sana iğneli teknikle sağ ve sol açıklıklara ikinci bir ekim tavsiye ederim,yalnız ekim yapacak doktorun döner alandan aldığı saçların kök durumlarına bakıp kontrol etmesi gerekir,ekim için uygun olmayan kök yapısı varsa ekim o anda iptal edilmeli,yoksa ikinci bir hüsran yaşayabilirsin,nadiren bazı kişilerin saç kökü yapıları saç ekimi için uygun olmayabiliyor,ekim sonucu başarısız olan kişilerde her zaman böyle bir ihtimal olabiliyor,bu ayrıntıyada dikkat edilmeli eğer ikinci bir ekim düşünüyorsan...

Benim nerdeyse 8 ay olacak ancak bu gördügün tüycükler 1 ay önce kalınlastı. Hic bir gelisme yok. Yerlerinde sayıyorlar..
    Ekim icin uygun olmayan kök yapısıda nedir?? Tam anlayamadım

• qwert77 Q kullanıcısına yanıt
    Selamaleyküm

Koray erdoğan hoca 4000 greft ne kadara eker tahmini olarak [
  • quote:

quote:

quote:

Foto2

Senin kaç ay oldu bilmiyorum ama saçlar sanki daha üçüncü ayında gibi bir görüntü içerisinde ,yanılmıyorsam altı ay falan olmuştu senin,o bir mm uzamamış saçlar yeni çıktıysa eğer umut var ama eğer öyle değilse o şekilde gelişmeyip kalma ihtimalleri var,ben birinci yılını doldurup bu mm lik saçların ellerine diken gibi battığını ama hiç uzamadıklarından şikayetçi olan adamlar biliyorum,o saçların bir iki ay o seviyede kalıp bir anda incelip uzamaları gerekirdi,tahminim sana ekilen saçların yarısı kadar çıkmış bazılarıda gelişmemiş tüy kalmış,minoxilin özellikle ön kısımda çok işe yarayacağını sanmam,sana iğneli teknikle sağ ve sol açıklıklara ikinci bir ekim tavsiye ederim,yalnız ekim yapacak doktorun döner alandan aldığı saçların kök durumlarına bakıp kontrol etmesi gerekir,ekim için uygun olmayan kök yapısı varsa ekim o anda iptal edilmeli,yoksa ikinci bir hüsran yaşayabilirsin,nadiren bazı kişilerin saç kökü yapıları saç ekimi için uygun olmayabiliyor,ekim sonucu başarısız olan kişilerde her zaman böyle bir ihtimal olabiliyor,bu ayrıntıyada dikkat edilmeli eğer ikinci bir ekim düşünüyorsan...

Benim nerdeyse 8 ay olacak ancak bu gördügün tüycükler 1 ay önce kalınlastı. Hic bir gelisme yok. Yerlerinde sayıyorlar..
    Ekim icin uygun olmayan kök yapısıda nedir?? Tam anlayamadım

Ekimden önce 3-5 greft alınır
    Kontrol edilir
    Ekim'e uygunmu diye
    Çıkarmı hesabı

• quote:

Orijinalden alıntı: fthist

Selamaleyküm

4000×2.5 avro= 10000 avro=> 28536 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert77 -- 11 Mayıs 2014; 12:00:24 >
  • quote:

Selamaleyküm

a.s
    bana koray hocadan gelen mail
    FUE greft basına 2,50 euro dur.(4000 x 2.5 = 10.000 euro / 4600 x 2,5 = 11.500 euro’ dur.)

Transfer ve medikasyonlarınız icin 300 euro ve 60 euro-70 euro arasında merkezimize 5 dakika yürüme mesafesinde 4 yıldızlı otelde  konaklama imkanı sağlayabiliriz arzu ederseniz. 

Kararınızı kesinleştirdiğinizde,ameliyat tarihi almak için hesabımıza 1000 euro yatırmanız gerekmektedir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canavarcafer

Valla greft dedi eminim belki benim greftten sac teli anladigimi varsayarak 2200 demistir anlamiyorumki adam greft basi calismiyorki yalan soyleyerek eline birsey gecmez 1000 de olsa ayni para 2200 de olsa ayni para.d 1000 oldugunu bilsem belki yanlarada ektirirdim ilerde sorun cikmasin diye hiç düşünmedim öne aldırmayı cok sik ektim diyede ozellikle belirtti yan taraflarla ayni siklikta olacak diyede gaza getirdi hepsi birer yalanmiydi.d

Valla bilmiyorum cafer,hesaplar ortada tutmuyor,benim ekimdede hesap tutmuyor,seninkinde daha fazla gibi ,umarım yanılıyorumdur,cm kareye kırk greft ekmiştir ve sonucun güzel olur umarım,bu memlekette kontrola tabi olmayan her işte üçkağıt olur,hemde en az yüzde doksan civarında,belki en fazla yüzde onu insaflı çıkar,bu memlekette insanına borç ver,geri istemezsen yüzde doksanı bir ömür boyunca vermez,ben bunu bilirim,bu ekimcilerde aynı bu mantıkta,nasılsa kimse farkında değil,adam saç ektirmiş gözüne soksan bu gerçeği yok moralim bozulmasın diye gene bildiğini okuyor,vardır o kadar greft diye kendini kandırıyor,böyle bir ortamda dürüst davranıp söylediği sayıyı gerçekten eken adam eğer pahalıda ekmiyorsa kendini enayi gibi hisseder,pahalı ekenler gocunmadan ekiyor zaten,ekim sonucu onlar için önemli oluyor....

Bu memlekette kontrole tabi ne iş varki :D olanlarda Avrupa Birliğine uyum ayağına prosedüren mevuzata girmiş şeyler.İşin içinde olduğum için yapılan kontrollerinde nasıl yapıldığını görüyorum :D Dediklerinde haklsın genel anlamda 5 para etmez bi ülkede yaşıyoruz ama napalım mecburen yaşıyoruz işte.Valla cm kare başına ne kadar ekildi onu kestiremiyorum ama diğer ekimlere nazaran sık ektiğini söyleyebilirim şok dökülme olmadan önce baya sıktı saçlar 2 3 lü greftler hakkını verirse orijinal saçımla aynı sıklıkta olacagını düşünüyorum çünkü benim dökülmeyen bölgelerdeki saçlarımda sık değil ekimle sağlanabilecek bi sıklık muhtemelen o yüzden çıkarsa ekilenler homojen bi dağılım olur :D ama yani şu yabancı ekim yaptıran ünlüleere bakıyorumda adamlar eski saçlarına dönüş yapmış hemen hemen paran olunca herşey oluyor arkadaş bizde 3 5 greftin hesabını yapıyoz :D

Bu adama asmed te 2800 greft ekilmiş,seninde sıklık böyleyse problem yok,adamın saçlar doğal saçlarıyla aynı sıklıkta olmuş...

bunda 2800 greft varsa benimkinde de 2000 greft rahat var sıklık konusunda bunun kadar vardı dökülmeden önce :D geçen üst bölge bi darbe aldı hafif kanadı 3.ayda böyle bir darbenin zararı olur mu kabuk bağladı bi çizgi şeklinde ufak :D
  • canavarcafer C kullanıcısına yanıt
    Koray erdoğan gibi işinde iyi gözü kapalı güvenebiliceğimiz isimler yok mu?Çok yüksek meblağlar 28.000-30,000
    ler herkes veremez bu ücretleri keşke 10 bin filan olsaydı
  • 13.gün arkadaşlar.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CasanovA

Selam millet, birkaç resim de ben atayım ilerleme var biraz kanımca, ama yeterli değil. şuan 95 gün falan oldu ekim yapılalı.. öncesini merak edenler profilimden bakabilirler. ektirmeden önce hangi doktora ektirsek diye o kadar araştırdık.. gel görki asıl mesele ektirdikten sonraymış lanet saçın birde çıkmama derdi var insan psikolojisini mahvediyor bu iş. uzun lafın kısası ben bu saç işinin ta amk!
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

sana katılıyorum 2 sene de beklesen çok fazla bir şey değişmeyecek ben de bu saç ekiminin taaaa aaa.k.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sates9

13.gün arkadaşlar.

bu haliyle güzel keşke hep böyle kalsa diyorsun ama maalesef yarısı gider yarısı kalır
  • scarface005 S kullanıcısına yanıt
    Sabırla bekleyeceğiz hayırlısı olsun.İyi olacağına inanıyorum ben :)
  • quote:

Koray erdoğan gibi işinde iyi gözü kapalı güvenebiliceğimiz isimler yok mu?Çok yüksek meblağlar 28.000-30,000
    ler herkes veremez bu ücretleri keşke 10 bin filan olsaydı

fiyat kalite oranı en iyi olan benim gördüğüm ilhan serdaroğlu :D saç ekimi kumar oynamak gibi işte yüzde 50 şansın var
  • Şok dökülmeden önce saçlar uzar mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az sakallı dede -- 11 Mayıs 2014; 16:00:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar0770

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

quote:

Orijinalden alıntı: avatar0770

Çok yoğun olduğum için forumu uzun zamandır takip edemiyorum. Allah rızası için biri bana hakan doğanay hakkındaki son durumu aktarabilir mi? benim görebildiğim kadarıyla şikayet eden 3-5 kişi var forumlarda.yabancı sitelerde ise herhangi bir şikayete rastlamadım bugüne kadar..Antalyada hakan doğanaya 10 dk lık yürüme mesafesinde oturduğum için ona ektirmeyi düşünüyorum ama kafam çok karışık ve hakan hocayla henüz görüşmüş değilim.fotoğraflarımı erkan hocaya,zekeriya kul 'a ve koray erdoğan gönderdim.sadece koray hoca dönüş yaptı ama fiyat baya tuzlu 10 bin küsür euro kadar bu stres beni öldürecek..

Sanrm açıklıgınız fazla öylemi?

aslında açıklığımın fazla olduğunu düşünmüyorum. koray hoca 4000-4600 greft arası gerektiğini söyleyince şok oldum. Bilmiyorum belkide fotoğrafları yüksek çözünürlükte yakın çekim ve flaşlı çektiğimiden yanıltıcı olmuştur. yani. bildiğim kadarıyla koray hoca açıklığı fazla olanlara ekim yapmıyor muhtemelen olabilecek en sık ekim için bu rakamı verdi..

Hocam bide muttalip kesere sor? Ya dostum eger ekilecek greftin 2000 den fazlaysa ve 25 30000 bin tl vericek gücün yoksa sana en idaeli kul bende eger ekilecek greftim 1500 2000 greft cıkarsa kesere üstü cıkarsa kula ektirecegim kuldan aşşasına bence düşme

• Arkadaslar kul veya keserşin temmuzda bos yeri varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: burqa1

böyle karaktersizler cok işte ya biz nasıl millet olduk cıktık bir cihandık övünüyoduk batılılara benzedik hile hurda ne varsa hepsi var artık bizim milletdede yazıklar olsun insanları sömüren zihniyetlere kardesim bu insanlar aylık 1 bin 2 bin alan insanlar saç ekimciler sizin gibi 1 günde 3 4 binlirayı kaldırmıyolar karaktersizler estepola gidip kendinizi sahtı sapbaz yapmayın artık yavastan su forumlar sayesinde milletin gözü acıldı kazıklananlar artık milletin gözünü acıyor bi cok vakayla karsılastık bu forumda biliyosunuz arkadaslar o yüzden belli baslıklı güzel doktorlarımız var bu isi abartmadan öncesi sonrası en fazla bu hale gelebilirsin denilen doktorlar onlar harici gidip kendinizi berbat etmeyin. sadece işin lafını biliyolar icraatını bilmiyorlar lafı bildikleri için konusuyolar bende konusurum :D ama icraat yok iste

Ya anlıyorum tamamda
    Şimdi ben ne yalan söyleyeyim oraya gittim bizzat kendim ekimimi orada yaptırdım.
    Siz şimdi diyeceksiniz avukatımızın oranın ama resimlerimi de koydum foruma
    Çevremde de az çok iyi şeyler alıyorum. (Ekimim için)
    Yani kimsenin tercihi beni ilgilendirmez.
    Tabiki de sıkıntılı yerler vardır insan çok kararsız oluyor bu durumda.
    Ama Allah var ben memnun kaldım kimseyi de yargılayamam.
    Sizler takip ettiğim kadarıyla az çok piyasayı öğrenmişsiniz. Kim nasıl nerde iyi biliyorsunuz.
    Ona bakarsan burada sizin verdiğiniz isimler hep aynı. (Genel olarak şahsi bir şeyim yok)
    Neyse Allah herkezi doğru yere yöneltmek nasip etsin. Bu piyango gibi olmuş. Şansın tutarsa iyi yere denk
    geliyorsun. Şansın yoksa vay haline.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

Arkadaslar kul veya keserşin temmuzda bos yeri varmıdır

Kardeş bu soruyuda bari git doktorlara sor nereden bilsin burada ki arkadaşlar doktorların randevu durumunu

• 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.