Şimdi Ara

Dyson Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AnsenAnsen , AnsenAnsen Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
804
Cevap
96
Favori
94.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün hepsiburada indirimi geldi bu fiyata,yalnız stok bitince kendi sitelerine girdim ve aynı fiyattan stok olduğunu gördüm.
    Çoğu sitede 10bin civarında.Köprüden önce son çıkış sanırım.

Edit :en son 7500 olarak total clean stoklarda.
    https://www.hepsiburada.com/dyson-v10-total-clean-kablosuz-sprge-p-HBCV0000359T04?magaza=Dyson+T%c3%bcrkiye&url_src=and-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII -- 21 Kasım 2022; 10:49:38 >

• Burası,

Asrın ekonomisti ve Lideri olan Ordinaryüs Prof. Dr. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı ve Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Varlık Fonu Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yönettiği bi memleket...

Bu memleketteki tüketim çılgınlığını hiçbir vergi ve döviz artışı bile durduramıyor, tuttuğunu koparan alıyor...

Bu model üstüne v11 v12 v15 cıktı. Son çıkan ürün falan değil. Mesela xiaominin alternatif modeli bile 7200 TL.

Ben fiyat algımı kaybettim, fakirleşiyoruz. Uzun yıllar kulanmak adına mantıklı olabilir. 3 sene sonra 50bine alırız herhalde.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-S%c3%bcp%c3%bcrge-G11-EU-Beyaz/dp/B09VZP1J94

Aralık ayından beri sürdürdüğüm dyson v15 arayışıma son veriyorum. En geç bir haftaya gelir denilmesi ve 2 ay geçmesine rağmen stokta yok ve zam yedi.

Dünyanın her yerin de stok var , 2 aydır türkiye de stok yok. Stok olmadığı halde zam yiyor . Dünya ortalamasına göre türkiye fiyatları pahalı. Türkiye pazarını umursamadıkları belli .

Ayrıca ilgimi çekti dyson resmi wepsitesin de Türkiye yi ortadoğu, Azarbeycanı avrupa olarak saymışlar.

• Teknolojinin bu denli hızlı ilerlediği bir dönemde ucuz alternatifleri olan aşırı pahalı ürünleri almak mantıklı değil. He dersen benim her iki yılda bir en pahalı son çıkan teknolojik cihazı almaya gücüm var buyur al
  • Ussuz kullanıcısına yanıt

Bu model üstüne v11 v12 v15 cıktı. Son çıkan ürün falan değil. Mesela xiaominin alternatif modeli bile 7200 TL.

Ben fiyat algımı kaybettim, fakirleşiyoruz. Uzun yıllar kulanmak adına mantıklı olabilir. 3 sene sonra 50bine alırız herhalde.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-S%c3%bcp%c3%bcrge-G11-EU-Beyaz/dp/B09VZP1J94

• sizce v12 v15 yerine bunu tercih etmelimiyim fiyatı gayet iyi geldi ama almışken v15 alayım diyorum ? aralarındaki belirgin farklar neler

• devulations kullanıcısına yanıt

Aradaki fiyat farkına değcek bir şey yok.

v12 ve v15 v10dan türetilmiş modeller. Ekran olmasının bir olayı yok, v10 yeterli bir model.

Ben göz ucu ile baktım 1 başlık lazer ışığı ve led paneli yok v10da. Onun dışında çekim sarj vs hemen hemen aynı.
  • Valla dostlar bu lion piller nedeniyle bu ürünlerin bu paralara satın alınmasına karşıyım. Cünkü 2 yıl gibi bir ömrü oluyormuş pilin. Tabi ort. kullanım durumuna göre yazıyorum. E ben 8 bin verdiğim ürünün pilini 2 yıl sonra bugünün 1500 lirası gibi bir meblağa değiştireceksem pek bi anlamı kalmıyor.

Alana saygım var ama sanki kablolu süpürgeler daha mantıklı.

V10 absoluteyi 1 ay önce 7499 a teknosadan satın aldım. Ben de kararsız kalmıştım ama iyi ki bu modeli almışız diyorum. Çok memnunuz kesinlikle tavsiye ederim. V12 nin toz haznesi daha küçük fakat v10 a göre daha hafif bi makina. V15 i denemedim mutlaka iyidir ama bütçeyi fazla zorlamak istemiyorsanız v10 alabilirsiniz.
  • düşünmeyin alın derin, v10 bence yeterli, geçen gün 7500'e aldım, bu süpürge sayesinde temizlik nedir görmüş olduk, bunun muadili bence yok temizlikte rakipsiz
  • ydn06 kullanıcısına yanıt

2016dan beri v8 kullanıyorum, evet azaldı fakat hala yeterli geliyor bana.

2 sene kullandıktan sonra 150 metrekareyi 1 kerede süpürmem gerekiyor diyorsanız pil değiştirirsiniz. Fakat normal evi olanlar uzun süre değiştirmek zorunda kalmaz.

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt

Son çıkandan kastım beyaz eşyada miele, elektrikli süpürge de Dyson almak gibi.

• aldık bakalım bu kriz döneminde coştum yeminle  

• Burası hangi gezegen?
    2 asgari ücret...
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Burası,

Asrın ekonomisti ve Lideri olan Ordinaryüs Prof. Dr. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı ve Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Varlık Fonu Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yönettiği bi memleket...

Bu memleketteki tüketim çılgınlığını hiçbir vergi ve döviz artışı bile durduramıyor, tuttuğunu koparan alıyor...

• Ussuz kullanıcısına yanıt

Ucuz zaten dostum bu ürün. Yurtdışı fiyatı 600$ vergisiyle en az 13000 TL olması lazım. Türkiyede ucuza satılıyor Dyson. Parası olmayan Philips alabilir ama bu ülkede iyi kazanan ve ürünlere dolar gözüyle bakan insanlarda var ve onlar için Dyson Türkiye fiyatları uygun.

• Bu arada kendi sitesinde çoğu karta 9 taksit imkanı mevcut. Bilginize
  • www.teknosa.com
    Dyson V10 Absolute Kablosuz Şarjlı Süpürge Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/dyson-v10-absolute-kablosuz-sarjli-supurge-p-115049434

7500 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayfam -- 6 Haziran 2022; 23:27:37 >
  • sayfam kullanıcısına yanıt
    Bu 2022 serisi değil sanırım.Ekstra 1 başlık daha var 2022 de
  • v8 kullanıyorum memnunum. Çekimi çok kuvvetli değil V8 için diyorum fakat asıl iş başlıklarda bitiriyor. Her gün ev süpürmeye Araba süpürmeye vs çok kullanışlı.

Tek sorun yaşatacak yanı gelecekte ki batarya fiyatları bir de araç temizleme için kıkırdak boru yada oynar bi başlık yapsalar hiç fena olmaz.

2 sene oldu kullanım sürem haliyle kısaldı. Turbo modda kullanamıyorum mesela.

v8 e 1500tl para vermiştim maaşımın tahmini 3te1 idi. tekrar almam yada model yükseltmem için bu şartların en az yarısının yerine gelmesi gerekir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.