Şimdi Ara

A101'DE Onvo OV65500 65'' Ultra HD Webos 2.0 LED TV 12599 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
3.939
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Onvo OV65500 65'' Ultra HD Webos 2.0 LED TV 12599 TL A101 com.tr ve mağazalarda

• Piyasanın 2 bin TL altında, alınabilir.

• görüntü puslu gibiymiş ve renkler pastel boya gibiymiş onu bilerek alın,Mesela maç izlerken top titriyormuş sabit durduğu halde,2bin TL ucuz diye ucuz etin yahnisi muhabbeti yaşamayın.

• 70 inç olanını kullanıyorum. Bu bahsettiğiniz sorunlar ben de yok.

• aynı tvden tüm çevreme aldım, bu fiyata alınabilecek en iyi tv, webos işletim sistemi çok güzel çalışıyor.

• hsynkmrl kullanıcısına yanıt

LG WebOS çok akıcı olmasa da androidden iyi bence de.

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

1000hrz yaziyor 1000de yapmamasi lazim

• Vip Üye kullanıcısına yanıt

50 dir o 1000 olsa duramazdın

• Ignite kullanıcısına yanıt

Açıklamasında 1000hz yazıyor. 65" lik bir tv ye de 50 koyacaklarini pek sanmıyorum.

1000hz de topu takip edilemeyecek bir hz degil

Panel farki sanirim ya da bu markanin 1000hz si normal markanin 60hz lerine tekabul ediyor olabilir

• Samsung qled cihazım 26 ay sonra bozuldu.marka takıntımı aştım o yüzden.bu tv alınır mı?

hocam vestel-arçelik vb markalar filan olsa bi tık güvenirim ama onvonun paneli ne,adam akıllı servisleri varmı onu bile bilmiyoruz,ben 2 gün önce 75 inç grundig aldım 22bin TLye şuan kargoda eğer almasaydım bi acaba alsam mı derdimde bunu ama yinede yorumları okuduktan sonra büyük ihtimal vazgeçerdim almaktan.

Panel de LG diye okumuştum bir yerde. İnceleriz.com'da muhtemelen daha detaylı bilgi vardır.

Bu arada arçelikte (grundig) panel bilgisi vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M. B. -- 14 Eylül 2023; 11:20:7 >
  • TV Webos , telefonda ios işletim sistemi esarettir dışardan extra uygulama APK vb tarzı yüklenmiyorsa iş görmüyor , bunu da TV box vb ile kapatıyorsunuz
    Samsung eski model var güncelleme kesildi güncel tod exxen vb yuklenmiyor ama taş gibi TV 🙄

50 koyuyorlar tabi 1000hz diye birşey yok. 1000hz yazılımsal. pazarlama taktiği. gerçek yenileme hızı 50 veya 100 hz olur. bir de yanılmıyorsam eski plazma panellerde 200 hz vardı. bunlar panellerin gerçek yenileme hızlarıdır. gerçek hız 50 olduktan sonra, isterse 10.000 hz desinler o topu bulanık görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 14 Eylül 2023; 11:30:21 >
  • M. B. M kullanıcısına yanıt

hocam 58 inç 4k regalin TVsini kullanıyorum Tam bir F/P ben 2.5-3 Sene önce 3bin TLye almıştım,ne bir takılma ne de başka bir sorun yaşadım,yarı akıllı diye geçiyor uygulamaları var ama google storeu filan yok,netflix lisanlı 4kda tertemiz capcanlı görüntü alıyorum,twitch vb platformlar hepsi var,servis menüsünden baktığımda vestel panel olduğu gözüküyor içinde panel bilgisinde,2 gün önce 75inç grundig aldım cumartesi gelip kuracaklar bakalım.

Hayırlı olsun hocam. Menü ve serilik anlamında eski tv'yi her türlü arayacaksınız. Vestel panel diye birşey de yok aslında. Seri numarasından öğrenebilirsiniz panel üreticisini.

Evde bir adet samsung bir adet lg var şu an. Önceden de tcl 50C725G google tv aldım ama 3 ay katlanıp zararına sattım. Tizen de webOS da çok seri şu an.

Yalnız arçelik panellerini gizliyor garip bir şekilde anlamış değilim ben de.

• A101 mağaza.

• Alınır mı
    odatv
    Televizyon patladı, evi yandı annesi öldü… Mahkeme, "maddi zarar yok" dedi
    https://www.odatv4.com/guncel/televizyon-patladi-evi-yandi-annesi-oldu-mahkeme-maddi-zarar-yok-dedi-120001459
  • endero E kullanıcısına yanıt

hocam benim aldığım ürün grundig ve arçelik üretimi,evet önceki 58inç olan regal ve vestel üretimi ama neredeyse 2.5-3 sene olucak şükür problem yaratmadı,gece yatarken prizi düğmesinden kapatıyorum belkide buda etkendir ve bu durum diğer tv markalarındada yaşanabilir çünkü hepsi elektronik ve prize bağlı.

şu videoda bi göz atmanızı öneririm.

A101'DE Onvo OV65500 65'' Ultra HD Webos 2.0 LED TV 12599 TLAdem Helvacıyoutube
    Adem Helvacı kanalına abone olmak için tıklayın : https://www.youtube.com/c/AdemHelvacı?sub_confirmation=1 İnceleriz kanalımıza abone olmak için tıklayın : https://www.youtube.com/c/inceleriz?sub_confirmation=1 Soru Cevap Uygulamasına Dahil Olabilmek İçin Katıl Özelliğine Dahil Olunuz. https://www.youtube.com/channel/UCqkRBGG8n8toqYhHhM-Wt7g/join İnceleriz Forum'da İnceleyenler Kulübü'ne Siz De Dahil Olun! https://www.forum.inceleriz.com/#inceleyenler-kulubu.79 yahu böyle saçma sapan kaynaksız belgesiz haber yayınlayıp bana da vestel savunması yaptırtmayın kardeşim. Fakat biz hiçbir zaman hiçbir gücün maşası olmadığımız gibi bu çakma medyacıların da maşası olmayız. Ortada bilirkişi raporu yok, bilirkişinin GERÇEKTE ne dediği belli değil, Mahkeme kararı gerçekte nasıl bir gerekçeli karar açıklamış bilmiyoruz fakat haber kanalı amacına ulaşmış. 4,5 milyon insan şimdiden okumuş, 3000e yakın yorum şimdiden yazılmış ve daha da yazılı Allah bereket versin. Fakat işin teknik yanına ve bilirkişi raporunda ne yazıldığına kimse odaklanma gereği duymamış. Vestel benim babamın oğlu değil ancak bu markayı linçleyeceksek önce DOĞRU bilgilere ulaşalım bana göre. Vestel TV Kaynaklı Yangın Haberi Doğru mu? diye sordum zira işin iç yüzünü ve gerçek boyutunu henüz hiç birimiz bilmiyoruz.
    https://www.youtube.com/watch?v=MOqNtmmhnxA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 16 Eylül 2023; 23:11:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.