Şimdi Ara

Dumbell seti + barfiks demiri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler üşengeç biri olduğum için artık spor salonuna gidemiyorum o yüzden evde bir şeyler yapmaya karar verdim ve İzmir'de bir yerle konuştum da
    2x kısa bar 1x uzun bar küçüklü büyüklü 50kg ağırlık 80tl
    Barfiks demiri ise kapı yerine sıkıştırmalı olanı 40tl

sizce fiyatlar nasıl daha iyilerini daha uygun fiyatlara bulabilir miyim siz neleri öneririrsiniz ?

• up
  • hepsiburadayla kıyasla bakalım, ama uygun gibi duruyor fiyatlar.

belirtmeden edemeyeceğim, salona gitmeye üşenen adam evde hiç uğraşmaz, demedi deme :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

hepsiburadayla kıyasla bakalım, ama uygun gibi duruyor fiyatlar.

belirtmeden edemeyeceğim, salona gitmeye üşenen adam evde hiç uğraşmaz, demedi deme :D

Hani insan evde oldukça spor salonuna gitmeye isteksiz olur ama kapının önüne çıktığında da o isteksizlik yerini bol isteğe bırakır ve koşa koşa gider ya işte ben o kapının önüne kadar çıkma olayını yapamıyorum
  • Barfiks demirinin fiyatı uygun. Ve gerçekten az da olsa faydasını görürsün. Kamburluğa da iyi geldiğini söylüyorlar. Ne derece doğru bilemem. Ben koridora taktım, felsefem ise her altından geçişimde asılıp yapabildiğim kadar barfiks çekmek.
  • Spor salonuna gitmeye üşenen adam evde hiç çalışmaz benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

Barfiks demirinin fiyatı uygun. Ve gerçekten az da olsa faydasını görürsün. Kamburluğa da iyi geldiğini söylüyorlar. Ne derece doğru bilemem. Ben koridora taktım, felsefem ise her altından geçişimde asılıp yapabildiğim kadar barfiks çekmek.

O barfiksi nasıl kullandığına bağlı barfikste göğüs de çalıştırabilirsin kanat da omuz da sırtta ama kambur olmamak için daima dik oturmak ve yere yüzüstü uzanıp belden üstünü geri-yukarı kaldırabildiğin kadar kaldırmak lazım sırt kaslarında iyi bir faydası oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

Barfiks demirinin fiyatı uygun. Ve gerçekten az da olsa faydasını görürsün. Kamburluğa da iyi geldiğini söylüyorlar. Ne derece doğru bilemem. Ben koridora taktım, felsefem ise her altından geçişimde asılıp yapabildiğim kadar barfiks çekmek.

İsal olursan demirin altı batar ama :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adaadaa

Merhaba beyler üşengeç biri olduğum için artık spor salonuna gidemiyorum o yüzden evde bir şeyler yapmaya karar verdim ve İzmir'de bir yerle konuştum da

sizce fiyatlar nasıl daha iyilerini daha uygun fiyatlara bulabilir miyim siz neleri öneririrsiniz ?

50kg luk setin fiyatı gayet iyi fakat kapı barfiksi pahalı olmuş, 20 liraya bulabilirsin kolayca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cuber

quote:

Merhaba beyler üşengeç biri olduğum için artık spor salonuna gidemiyorum o yüzden evde bir şeyler yapmaya karar verdim ve İzmir'de bir yerle konuştum da

50kg luk setin fiyatı gayet iyi fakat kapı barfiksi pahalı olmuş, 20 liraya bulabilirsin kolayca.

Yani hepsini 100tl ye alırsam iyi almış olurum demi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cuber

quote:

Yani hepsini 100tl ye alırsam iyi almış olurum demi

En ucuzu 140 lira gibi bir şey 50kg nun, ikisini 100e bulursan kaçırma.

• Arkadaşlar bend e bir set almayı düşünüyorum ama arkadaşınki gibi 50 kg ram lıklarda gözüm yok... Bana totalde 20 kg yeter. 2x10 olmak üzere 2 tane bar olsun ve 2 sinin ağırlığı 20 kg olsun yeter. Alabileceğim bir site önerirmisiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/dynamic-21-kg-vinyl-dumbbell-set/productDetails.aspx?productId=spor1dyasnn129&categoryId=387329

Bu bana uygun geldi, sizce de uygunsa alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar bend e bir set almayı düşünüyorum ama arkadaşınki gibi 50 kg ram lıklarda gözüm yok... Bana totalde 20 kg yeter. 2x10 olmak üzere 2 tane bar olsun ve 2 sinin ağırlığı 20 kg olsun yeter. Alabileceğim bir site önerirmisiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/dynamic-21-kg-vinyl-dumbbell-set/productDetails.aspx?productId=spor1dyasnn129&categoryId=387329

Bu bana uygun geldi, sizce de uygunsa alayım.

uppa

• http://tr.mydearbody.com/kas-gelistirme/ şu sitede benden olsun hocam buraya bakıp geliştirmek istediğiniz yere göre gifli animasyonlar var kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.