Şimdi Ara

Gece kulubunde yasadigim foot worship

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu hanimefendiye wc sirasinda rastladim. baska kimse yoktu, kendime hakim olamayip onunde diz cokmek suretiyle ne kadar muazzam bir varlik oldugunu soyledim ve ince bileginden kavrayip ‘toe cleavage’ kismindan bir opucuk aldim derin bir sekilde koklayarak. guldu, ne yapiyorsunuz? kafaniz mi guzel? dedi. bunu soylerken hafiften geri cekti ayagini. hicbir sey demeden dagildim.
  • tovbestf ayağa bak bööğh,ne mide var millette
  • bosaldım la
  • Yerde niye ıslaklık var? Umarım onlar su damlalarıdır.
  • moruk ben terlik bile giyemem rahatsız eder görünce daraldım nasıl duruyor la o onla
  • KSDJSB DJ BS BD
  • Kendinize saygınız olsun ya, bu nedir böyle. Bu kafayla yaşarsanız psikolojiniz sittin sene düzelmez.
  • Yeni Nesil Tolstoy Islak Hikayeler
  • Kesin yaşanmıştırlarda bugün.
  • Sen ne bekliyordun ki, bu forumun üyelerinin alayı ağır yoklukta.
  • Ayak fetişizminin en güzel yanıda, 1 ay boyunca ayağını yıkamamış kadının ayak başparmağındaki tırnağının altındaki siyah kiri, dilin ucuyla yalayıp temizleme işlemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72F89107A

Ayak fetişizminin en güzel yanıda, 1 ay boyunca ayağını yıkamamış kadının ayak başparmağındaki tırnağının altındaki siyah kiri, dilin ucuyla yalayıp temizleme işlemi.
    Miğdesiz seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

bosaldım la
  • Forumda ne guzel ikinci el alisveris yapiyordum artik yapmama karari aldim uyelerin durumu vahim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Sen ne bekliyordun ki, bu forumun üyelerinin alayı ağır yoklukta.
    Yoklukta olmayı anlarım da, bu başka bi şey ya. Romantize etmeyi geçmiş idolize etmeye başlamış adam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.