Şimdi Ara

Dolandırıldım !! Siz de Düşmeyin [ Kodu Geri Verdi ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
4.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 liraya adam öldüren insanlar var bu ülkede, geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukuleta_101

geçmiş olsun

teşekkür ederim hocam ilginiz için
  • Ben de bundan hesap almıştım.TR'de bronz bir hesap smurf dursun diye.1 hafta sonra call back yaptı şerefsiz herif.
    Allah'tan mail adresini değiştirmiştim.
    Telefonumda mesajlar halen duruyor.Hadi bi denesin bakalım hukukçuyu dolandırmayı.

Şuan kullandığı hesap nicki:AllahDiyenOt
    Eski kullanıcı adı:JustForWin
    Ayrıca oyunda kullandığı hesap nicki:Kursun Asker

Edit:Telefon numarası da uyuşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eldarion -- 15 Aralık 2013; 16:57:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELdarioN19

Ben de bundan hesap almıştım.TR'de bronz bir hesap smurf dursun diye.1 hafta sonra call back yaptı şerefsiz herif.
    Allah'tan mail adresini değiştirmiştim.
    Telefonumda mesajlar halen duruyor.Hadi bi denesin bakalım hukukçuyu dolandırmayı.

Şuan kullandığı hesap nicki:AllahDiyenOt
    Eski kullanıcı adı:JustForWin
    Ayrıca oyunda kullandığı hesap nicki:Kursun Asker

Edit:Telefon numarası da uyuşuyor.

allah razı olsun hocam bu işin peşinide bırakmıyıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

quote:

Orijinalden alıntı: tcepsX

dostum ben sana örnek dilekçe atayım bir de arıyorum bakalım açıcak mı

bekliyorum hocam

dostum 155 i arayıp siber suçlarla ilgili yardım istiyorum diyebilirsin ya da belirttiğim adrese dilekçe atabilirsin
    E-Posta : siber@egm.gov.tr.
    örnek dilekçe vardı dosyalarımda bulunca editlerim
  • Forumda çok gördüm bu tarz konu ama ilk defa yazma gereği duydum. Bu gibi durumlar da bence elden alışveriş yapmak daha iyi. Mesela istanbuldaysa görüşün al parayı ver pini. Zaten dolandırma gibi bi niyeti olursa da ya vazgecer yada görüşme saatinde gelmez.Ben olsam öyle yaparım sıkıyosa vermesin oracıkta kafa göz nasıl patlatılırmış gösteririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzixx

Forumda çok gördüm bu tarz konu ama ilk defa yazma gereği duydum. Bu gibi durumlar da bence elden alışveriş yapmak daha iyi. Mesela istanbuldaysa görüşün al parayı ver pini. Zaten dolandırma gibi bi niyeti olursa da ya vazgecer yada görüşme saatinde gelmez.Ben olsam öyle yaparım sıkıyosa vermesin oracıkta kafa göz nasıl patlatılırmış gösteririm.

teşekkürler hocam fikrinizi paylaştığınız için
  • Obaa. Olay ciddiye bağlanmış.Helal beyler aynen devam edin.
  • bi face hesabı vs olsa ben adres alırım arkadaştan faceini isterim eklerim ordan bağlarım taksime çağrırım bunu bizim tinerciler sever atar bunu face tıkladım açılmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

bi face hesabı vs olsa ben adres alırım arkadaştan faceini isterim eklerim ordan bağlarım taksime çağrırım bunu bizim tinerciler sever atar bunu face tıkladım açılmadı

hocam facesi uçmuş telefonunu polise versem ciddileşir olay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

Obaa. Olay ciddiye bağlanmış.Helal beyler aynen devam edin.

Ciddiye binmesi gayet normal bu adam en az 4-5 kişi dolandırdı.

Umarım bir sonuç çıkar da ibret olur.

• kardeşim seni tebrik ediyorum , gerek bu durumun peşini bırakmadığın için gerek bizide bilgilendirdiğin için,tamamiyle hak etmiş , ne yazık ki bu ülkede böyle kişiliksiz insanların bulunması gerçekten kötü , geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: obito70

kardeşim seni tebrik ediyorum , gerek bu durumun peşini bırakmadığın için gerek bizide bilgilendirdiğin için,tamamiyle hak etmiş , ne yazık ki bu ülkede böyle kişiliksiz insanların bulunması gerçekten kötü , geçmiş olsun

hocam birazda korkmadım değil dalga geçicekler diye ama artık ne yapalım başkalarınında başı yanmasın
  • Bencede hocam isin pesini birakmayin birakirsaniz baskalarinida dolandirir dilekce verin savciliga

• quote:

Beyler az önce 15 tl ye 1780 riot pini satıyordum ben güvenli yöntemle yani gittigidiyordan değilde ne cesaretse ilk verip almak istedim ama RakiBalikKavun adlı üye ödemeyi yapmadı lütfen onunla alışveriş yapmayınız pini alır almaz kaçtı ben burda kod gitti diye ağlamıyorum sizi bilgilendirmek için bu konuyu açtım

GELİŞMELER VAR !!

AYNI ARKADAŞ BİR ÜYEYİ DAHA DOLANDIRDI HALBUKİ O KİŞİYİ BANA REFERANS GÖSTERMİŞTİ

VE BİR ÜYEMİZDE O KİŞİNİN TELEFON NUMARASI ÇIKTI

facebook adresi :https://www.facebook.com/mmmdd123

TELEFON NUMARASI : +905414671931 LÜTFEN MESAJ VEYA KONUŞMA YAPABİLİRSENİZ KORKUTUP DAHADA YAPMAMASINI SAĞLIYABİLİRİZ

Geçmiş olsun üzüldüm gerçekten :/ böyle de insanlar var işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Rynsett

quote:

Beyler az önce 15 tl ye 1780 riot pini satıyordum ben güvenli yöntemle yani gittigidiyordan değilde ne cesaretse ilk verip almak istedim ama RakiBalikKavun adlı üye ödemeyi yapmadı lütfen onunla alışveriş yapmayınız pini alır almaz kaçtı ben burda kod gitti diye ağlamıyorum sizi bilgilendirmek için bu konuyu açtım

GELİŞMELER VAR !!

AYNI ARKADAŞ BİR ÜYEYİ DAHA DOLANDIRDI HALBUKİ O KİŞİYİ BANA REFERANS GÖSTERMİŞTİ

TELEFON NUMARASI : +905414671931 LÜTFEN MESAJ VEYA KONUŞMA YAPABİLİRSENİZ KORKUTUP DAHADA YAPMAMASINI SAĞLIYABİLİRİZ

hocam parasındada değilim adam elini kolunu sallıyarak dolandırmaya devam ediyor bu koyuyor bana

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rynsett

quote:

GELİŞMELER VAR !!

hocam parasındada değilim adam elini kolunu sallıyarak dolandırmaya devam ediyor bu koyuyor bana

Sonra vay efendim Türkiye neden Avrupa Birliğine giremiyor

• Bir kere up gormeyenler görsün

• Konu önemli up
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.