Şimdi Ara

Dolandırıldım !! Siz de Düşmeyin [ Kodu Geri Verdi ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
4.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fontainebleau

quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

quote:

Orijinalden alıntı: Lationem

Geçmiş olsun, sanal ortamda kendini garantiye almadan hiçbir işlem yapmayacaksın....

teşekkür ederim hocam , haklısınız benim salaklığım oldu telefon numarasını bile vermedi facebook adresini öğrendim şimdi onuda engellemiş

Adamın profile bakmadım ama referansları var mı? Üyelik yılı eski mi ve mesaj sayısı var mı? Bunlar yoksa ve güvendiysen kusura bakma senin hatan

Mesela şimdi bana güvenirlermi

Üyelik tarihin eski, mesaj sayısı dolandırıcı olup olmadığını belli etmez sadece forumda takıldığını anlatır. Referansında yok ben olsaydım güvenmezdim.

1000 küsür mesajım var.
    22 yaşındayım.
    referansım yok.

Şurda takas yapmak istesem 1 allah kulunu dolandırmam.
    Yazarken dikkat edin lütfen.

Neden alındın kardeşim onu anlamadım? Yorumuma bakarsan ben dedim ki bu benim fikrim. Başkası güvenebilir ama üyelik tarihiniz yeni ve referansınız yoksa, profiliniz kapalıysa BEN güvenmem. Benimde üyelik tarihim eski değil 17 Ocak 2011 ayrıca benim referanslarım var olsa bile banada güvenmeyenler çıkabilir bunda alınacak bir durum yok. Benden daha sonra üyelik açan kişilerin bile binlerce mesajı olabiliyor ben bilmiyor muydum binlerce mesaj yazmayı? Ayrıca 22 yaşındayım demişsiniz bu işin yaşlada ilgisi yoktur. Yine yanlış anlamayın özellikle söylüyorum size dolandırıcı demiyorum yada birine güvenmediğim onu dolandırıcı olduğu anlamına gelmez. Bu forumda 5tl için neler yapan insanları gördüm bırakında kime güvenip güvenemeyeceğimi ben belirleyeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yokcrysis

Bu kişi hesap satıcağını söylemişti para falan her şeyi konuştuk insan gibi anlaştık parayıda hazırladım başkasına sattıpını söyledi parada hesapta boş boş duruyodu 3-4 gün sonra başka hesap kakalamaya çalışmıştı bana

allah korumuş hocam bende aleme ibret oldum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yokcrysis

Bu kişi hesap satıcağını söylemişti para falan her şeyi konuştuk insan gibi anlaştık parayıda hazırladım başkasına sattıpını söyledi parada hesapta boş boş duruyodu 3-4 gün sonra başka hesap kakalamaya çalışmıştı bana

allah korumuş hocam bende aleme ibret oldum

Sadece siz değil lloncept, ona pm atan bir başkası, ben, siz ve belki konu açmaya tenezzül etmemiş bir kaç kişi daha. Adam 4-5 kişi çarptı şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayın arkadaşım şu forumda alışveriş.Her gün onlarca konu açılıyor dolandırıldım diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ritualist

Yapmayın arkadaşım şu forumda alışveriş.Her gün onlarca konu açılıyor dolandırıldım diye.

hocam bu kişi seriye bağladı kaç kişiyi dolandırdı artık dur diyelim şuna
  • Her gün 2930480 kişi dolandırılıyo hala dolandırıldım konuları, geçmiş olsun.
  • quote:

Beyler az önce 15 tl ye 1780 riot pini satıyordum ben güvenli yöntemle yani gittigidiyordan değilde ne cesaretse ilk verip almak istedim ama RakiBalikKavun adlı üye ödemeyi yapmadı lütfen onunla alışveriş yapmayınız pini alır almaz kaçtı ben burda kod gitti diye ağlamıyorum sizi bilgilendirmek için bu konuyu açtım

Dolandırıldım !! Siz de Düşmeyin [ Kodu Geri Verdi ]

GELİŞMELER VAR !!

AYNI ARKADAŞ BİR ÜYEYİ DAHA DOLANDIRDI HALBUKİ O KİŞİYİ BANA REFERANS GÖSTERMİŞTİ

VE BİR ÜYEMİZDE O KİŞİNİN TELEFON NUMARASI ÇIKTI

facebook adresi :https://www.facebook.com/mmmdd123

TELEFON NUMARASI : +905414671931 LÜTFEN MESAJ VEYA KONUŞMA YAPABİLİRSENİZ KORKUTUP DAHADA YAPMAMASINI SAĞLIYABİLİRİZ

paypal olucak dedin satmadın mobil ödemeyi kabul etsen şuanda huzurlu bi şekilde uyuyacaktın neyse geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

quote:

Beyler az önce 15 tl ye 1780 riot pini satıyordum ben güvenli yöntemle yani gittigidiyordan değilde ne cesaretse ilk verip almak istedim ama RakiBalikKavun adlı üye ödemeyi yapmadı lütfen onunla alışveriş yapmayınız pini alır almaz kaçtı ben burda kod gitti diye ağlamıyorum sizi bilgilendirmek için bu konuyu açtım

Dolandırıldım !! Siz de Düşmeyin [ Kodu Geri Verdi ]

GELİŞMELER VAR !!

AYNI ARKADAŞ BİR ÜYEYİ DAHA DOLANDIRDI HALBUKİ O KİŞİYİ BANA REFERANS GÖSTERMİŞTİ

VE BİR ÜYEMİZDE O KİŞİNİN TELEFON NUMARASI ÇIKTI

facebook adresi :https://www.facebook.com/mmmdd123

TELEFON NUMARASI : +905414671931 LÜTFEN MESAJ VEYA KONUŞMA YAPABİLİRSENİZ KORKUTUP DAHADA YAPMAMASINI SAĞLIYABİLİRİZ

paypal olucak dedin satmadın mobil ödemeyi kabul etsen şuanda huzurlu bi şekilde uyuyacaktın neyse geçmiş olsun

sağolun hocam eşşek kafam yüzünden oldu birdahaki alışverişlerimde dikkatli olacağım

• İlk önce geçmiş olsun.
    Bu gibi şerefi olmuyan insanlar ülkemizde çok var ve sayıları artmakda.Sonu gelmez bunların.
    Keşke paypal hesapımda 15 TL olsaydı ben sizden alabilseydim ancak nasip olmadı.
    Tekrardan geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlashKill

İlk önce geçmiş olsun.
    Bu gibi şerefi olmuyan insanlar ülkemizde çok var ve sayıları artmakda.Sonu gelmez bunların.
    Keşke paypal hesapımda 15 TL olsaydı ben sizden alabilseydim ancak nasip olmadı.
    Tekrardan geçmiş olsun.

teşekkürler hocam sabah konuyu upluyucam ne kadar çok kişi görürse dahada dolandırılmaz ben ibret olayım aleme
  • Geçmiş olsun birader,babana bile güvenmeyeceksin bu devirde.Verin savcılığa aklı başına gelsin.
  • Geçmiş olsun nasıl güvendiniz çözemedim
  • Millet 15 TL için neler yapıyor, yazık günah ya.
  • dolandırılanların hepsi ''hocam'' şu kelimeyi kullanıyor. garip ya
  • ben bu işlere hiç bulaşmadım zaten bulaşmamda kod varsa neden satayımki al kendim kullanırım hem risk 0

eğer alışveriş yapacağım şey değeri yüksek bi şey ise onuda elden alırdım yada güvenli internet siteleri üzerinden yapardım.

Bu kadar çok konu açıldı nası düşüyosunuz bu hatalara anlamıyorum.

Geçmiş olsun sanada artık ne diyim

• Neyse kötü olmuş. Benimle yapsaydın bunların hiç biri olmayacaktı
  • 15 liraya hayat dersi almış oldun kaptan. Git bir bardak da soğuk su iç, avut kendini. Hani, biraz üzülür gibi oldum, atcaktım 15 lira falan, sonra tekrar kendim gibi düşünmeye başladım. Satış yapmanın belirli kuralları var internet üzerinden, böyle Paypal üstünden geçiş yapcaksanız, bir aracı falan bulun. Bir sürü yabancı takas forumundan falan bulabilirsiniz, özellikle güvenilir aracı bulunduran bir çok yer var. Sattığınız ürüne göre saat falan ayarlarsınız, 15 yerine 12 alırsınız ama kazık yemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 15 Aralık 2013; 6:39:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaitLyn__

En yakın emniyet müdürlügüne gidin ve konuyu anlatin dicem 15 lira için adamlar terslemesin

+1 genelde ilk önce para gönderiliyor(bu arkadaş için demiyorum) paypal vs gibivuerlerde lol için şu kadar para karşılığında diye not düşerseniz karşının yaptığı işlem nitelikli dolandırıcılığa girer buda büyük bi suçtur diğer yönlerden hiçbirşey alamazsınız

• Hocam PM attım ben satın alabilirim elinizde varsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kişi DH LoL Whatsapp grubunda da vardı aylar önce küfür edip çıkmıştı. Sonra aynısını birkaç kere daha yaptı da neyse bu yüzden onunla tartışmıştık forumda ama anladığım kadarıyla bu RakiBalikKavun fake hesabı. Gerçek hesabı JustForWin olması lazım. Bilgisayara geçince emin olup editlerim. Geçmiş olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.