Şimdi Ara

Dolandırıldım !! Siz de Düşmeyin [ Kodu Geri Verdi ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
4.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun bunların topunu yok etmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

15 liraya hayat dersi almış oldun kaptan. Git bir bardak da soğuk su iç, avut kendini. Hani, biraz üzülür gibi oldum, atcaktım 15 lira falan, sonra tekrar kendim gibi düşünmeye başladım. Satış yapmanın belirli kuralları var internet üzerinden, böyle Paypal üstünden geçiş yapcaksanız, bir aracı falan bulun. Bir sürü yabancı takas forumundan falan bulabilirsiniz, özellikle güvenilir aracı bulunduran bir çok yer var. Sattığınız ürüne göre saat falan ayarlarsınız, 15 yerine 12 alırsınız ama kazık yemezsiniz.

hocam bir üyemiz gittigidiyor a koy dedi tam koyacam beni caydırdı gerek yok vs. der gibi uğraşma felan der gibi neyse ben kodun gittiğine üzülmüyorum zaten hediye gelmişti ama böyle insanlar aramızda ve yöneticiler ilgilenmiyor..

• geçmiş olsun cok karaktersiz adi insanlarda aramızda işte tahmin edemiyoruz en iyisi bu tarz şeylere hiç girmemek
  • ne olursa olsun gg'ye koy (gittigidiyor) ne diyorsa desin dinleme
  • Bu adam bana 3 liraya Galaktik Nasus vercem diyip 3 lirayı alıp kaçmıştı yahu, 3 tl için konu açmamıştım, keşke açsaymışım
  • Beni de dolandırmaya kalktı. Gümüş hesap satıyorum diye smurf için alacaktım. Kolpa çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteppinUp

geçmiş olsun cok karaktersiz adi insanlarda aramızda işte tahmin edemiyoruz en iyisi bu tarz şeylere hiç girmemek

çok teşekkürler hocam bazıları ilk parayı yatırıyor bidahaya tedbirimi alacağım
  • dostum ben sana örnek dilekçe atayım bir de arıyorum bakalım açıcak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcepsX

dostum ben sana örnek dilekçe atayım bir de arıyorum bakalım açıcak mı

bekliyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaitLyn__

En yakın emniyet müdürlügüne gidin ve konuyu anlatin dicem 15 lira için adamlar terslemesin

Suç suçtur suçun miktarının önemi yoktur.Ekmek çalan ihtiyacından çalar kaymak çalan keyfinden çalar belki bu ayrıntılar suçta hafifletici sebep olabilir onun dışında hiçbir şekilde miktarının önemi yoktur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCrocodile

Bu kişi DH LoL Whatsapp grubunda da vardı aylar önce küfür edip çıkmıştı. Sonra aynısını birkaç kere daha yaptı da neyse bu yüzden onunla tartışmıştık forumda ama anladığım kadarıyla bu RakiBalikKavun fake hesabı. Gerçek hesabı JustForWin olması lazım. Bilgisayara geçince emin olup editlerim. Geçmiş olsun

Grupta adı neydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Keith Richards

quote:

Bu kişi DH LoL Whatsapp grubunda da vardı aylar önce küfür edip çıkmıştı. Sonra aynısını birkaç kere daha yaptı da neyse bu yüzden onunla tartışmıştık forumda ama anladığım kadarıyla bu RakiBalikKavun fake hesabı. Gerçek hesabı JustForWin olması lazım. Bilgisayara geçince emin olup editlerim. Geçmiş olsun

Grupta adı neydi?

Mustafa Çalışkan
  • geçmiş olsun hocam
  • kodu denedim çalıştı çok teşekkür ederim
  • Eskiden özellikle Silkroad bölümünde aracıyla yapılırdı fakat 15 tl için aracıda gelmez neyse geçmiş olsun hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

15 liraya hayat dersi almış oldun kaptan. Git bir bardak da soğuk su iç, avut kendini. Hani, biraz üzülür gibi oldum, atcaktım 15 lira falan, sonra tekrar kendim gibi düşünmeye başladım. Satış yapmanın belirli kuralları var internet üzerinden, böyle Paypal üstünden geçiş yapcaksanız, bir aracı falan bulun. Bir sürü yabancı takas forumundan falan bulabilirsiniz, özellikle güvenilir aracı bulunduran bir çok yer var. Sattığınız ürüne göre saat falan ayarlarsınız, 15 yerine 12 alırsınız ama kazık yemezsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Grupta adı neydi?

Mustafa Çalışkan

Facebook'ta da ismi aynıydı fake değil galiba. Facebook bilgilerinde İstanbul Üniversitesi yazıyordu hatta biraz konuştuk iktisat okuyormuş bu sene yerleşmiş 1994 lü. Yanlış hatırlamıyorsam kastamonuluydu. Sosyal Bilimler Lisesi felan okumuş. Yurtta kalıyormuş keşke hangi yurt olduğunu sorsaydım.

Benim elimdeki bilgileri de bunlar belki bir şey çıkar.

• Oyunun oyuncu yas ortalaması belli boyle sşeyler normal

• quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

quote:

quote:

Grupta adı neydi?

Mustafa Çalışkan

Facebook'ta da ismi aynıydı fake değil galiba. Facebook bilgilerinde İstanbul Üniversitesi yazıyordu hatta biraz konuştuk iktisat okuyormuş bu sene yerleşmiş 1994 lü. Yanlış hatırlamıyorsam kastamonuluydu. Sosyal Bilimler Lisesi felan okumuş. Yurtta kalıyormuş keşke hangi yurt olduğunu sorsaydım.

Benim elimdeki bilgileri de bunlar belki bir şey çıkar.

hocam çok yardımcı oldunuz ilginiz için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.