Şimdi Ara

DIGITURKPLAY 2014-15 SEZONLUK PAKET KAMPANYALARI(1200 KBPS DAHİL)! SORU-CEVAP BÖLÜMÜ! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
11
Favori
184.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzgrTM -- 12 Ekim 2014; 20:51:28 >
  • Arkadaşlar internet hızım 4.8 - 5 mbit civarı.Bu hızla 1800kb 'lik paketi satın alıp sorunsuz bir şekilde donmadan izleyebilir miyim?
  • arkadaşlar bu haftaki derbi tek maç almak istesem ne fiyat çekiyor digiturk?
  • soonkaya kullanıcısına yanıt
    1 mbitle izlenmez izlesen de kanser olursun.
  • ARKADAŞLAR BU BİR UYARIDIR TÜM DİGİTÜRKPLAY ÜYELİĞİ OLUP KİRALAYAN ARKADAŞLARA.
    Anıl Kurtulmuş ADLİ FORUM ÜYESİNE TRABZON MACINI KİRALAMIŞTIM.KARAKTERSİZ OLAN BU ARKADAŞ NASIL OLDUYSA ŞİFREYİ DEĞİŞTİRMEKLE KALMAMIŞ MAİL ADRESİNİDE SİSTEME BİR ŞEKİLDE EKLEMİŞ.SİSTEME GİREMEYİNCE MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM VE BAŞKA BİR MAİL EKLENDİĞİNİ ÖĞRENDİM.NUFUS CUZDANIMI MAIL ATARAK ZOR BELA UYELIGIMI GERİ ALDIM.
    BU ARDAŞIN YAPTIKLARINDAN DOLAYI MAİLİME MAİL DEĞİŞTİRME AKTİVASYON KODU GELMİŞ,TELEFONUMA ŞİFRE DEĞİŞTİRME KODU GELMİŞ VE O ŞEKİLDE BİR ŞEYLERİN TERS GİTTİĞİNİ ANLADIM ZATEN.BU MAİL VE TELEFONA GELEN MESAJLARA CEVAP VERİLMEMESİNE RAĞMEN NASIL ÜYELİK BİLGİLERİ DEĞİŞTİĞİNİ MUSTERİ HİZMETLERİ BİLE ANLAYAMADI.ARKADAŞLAR Anıl Kurtulmuş KULLANICISINA DİKKAT EDİN DERİM. BAŞKA BİR UYELIKLEDE SİZİ KANDIRABİLİR HABERİNİZ OLSUN.NASIL ÖNLEMİNİ ALIRSINIZ BİLEMEM AMA BENİM YAŞADIKLARIM BAŞINIZA GELMESİN İSTİYORUM.Bİ
    LGİNİZE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfb.samed -- 14 Ekim 2014; 18:03:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa1907

Arkadaşlar bende 229 luk paketi almak istiyorum.Ancak standart paket yazıyor yani 800kb lik diye biliyorum.1200 kb yü nerde buldunuz ben bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.Bide ben sadece fener maçlarını izliyeceğim .Satmak isteyen varsa alabilirm.

Bu linkten alabilirsin.

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000079845/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-14-15-camp

• Arkadaşlar yardım. Sezon başında 1200 k üyelik aldım 229 tl ye. Buradan izlemediğim maçları kiralıyordum. Hızlı iletişim için telefon numaramı da yazıyordum. Digitürk bir anda üyeliğimi pasif hale getirdi.
    Bir daha da giremedim. 3 haftadır kapalı. Defalarca mail attım aradım şikayet ettim açmıyorlar. Bir ara aradılar. Maçları donanımhaberde kiralıyorsunuz dediler. Bende inkar etmedim. Evet bu bir şuçmu herkes kiralıyor dedim. Bu yüzden sizi mahkemeye bile verebiliriz dediler. Bende sinirlendim verin dedim. Şu anda ses seda yok. para iadesi de yapmıyorlar sistemi de açmıyorlar. Yardımcı olacak biri var mı? Ne yapmam gerekiyor.
  • ins buradan kiraladın diye kapatmıslardır
    eger kiraladıgın kisi internette stream yaptıysa daha da kotu olabilir sonucları
    bilmedigin insanlara parayla bile vermeyin ..
  • Premium ucretini 9.99 yapmislar. Bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar başka forumda demiştim kiralama işi çok tehlikeli üyeliginiz yana biliyor arkdaşımın 2 ayında üyeligini iptal ettiler bence paylaştıgınız kişi arkadaşınız deyilse 3 kere düşününn ve sonra vah etmeyin 3-1 fiatına getireyim derken hepsi gider bilir ve dijiturk bunun için yenilik yapmayı planmakta 2015 e dikkat edin bence dijiturkte çalışandan aldım haberi ben bu haberlerden sonra uydu aboneligi yaptım .
    ben uyardım sizler dikkat ediniz
  • kfy20 kullanıcısına yanıt
    35 sitede boşuna bunlara para kaptırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Premium ucretini 9.99 yapmislar. Bilginize.

Premium yine ücretsiz ama 6 veya 8 ay ücretsiz kullanım hakkı bittikten sonra otomatik 10tl çekeceklermiş,nasıl iptal ettirebiliriz bunu bileniniz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Premium ucretini 9.99 yapmislar. Bilginize.

Premium yine ücretsiz ama 6 veya 8 ay ücretsiz kullanım hakkı bittikten sonra otomatik 10tl çekeceklermiş,nasıl iptal ettirebiliriz bunu bileniniz var mı

Online destekten kapattırabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bende taraftar paketi almak istiyorum ama 320tl yaziyor fiyatı sitesinde. Normalde fiyatlar boyle mi yoksa ben indirimli fiyatı kaçırdım mı?

• GS-FB maçını 1200kbps satan var ise bana ulaşabilir mi? teşekkürler
  • Buradan bir kere maç aldım o da 3 sene önce idi.
    Şimdi ise gs fb maçını almak istiyorum ama 1200k 1800k hızında falan satan var mı diye sorular görüyorum satışı o şekilde mi oluyor

Biz zamanlar millet çok şikayetçi idi şimdi nasıl bu maçta donmalar olur mu

Netim 3mbps uydunet

• 1200k lik yyain kotuymus yav dun bi yarismada kazandim 2 haftalik bi ara kullaniyordum acayip netti kendim almistim cam gibiydi kalitesini dusurmusler
     DIGITURKPLAY 2014-15 SEZONLUK PAKET KAMPANYALARI(1200 KBPS DAHİL)! SORU-CEVAP BÖLÜMÜ!
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.