Şimdi Ara

DIGITURKPLAY 2014-15 SEZONLUK PAKET KAMPANYALARI(1200 KBPS DAHİL)! SORU-CEVAP BÖLÜMÜ! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
11
Favori
184.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayını izlerken seçenekler oluyor ekranda, oradan bakabilirsiniz. Ben de ekim sonuna kadar Fenerbahçe maçlarını izleyebileceğim bir hesap arıyorum da bulamadım şimdiye kadar.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslun -- 22 Eylül 2014; 12:00:40 >
  • uyelik pasif olmus varmi nedenini bilen
  • 1200 kbps digiplay hesabımı satıyorum. premium paket. talip olanlar pm.
  • genellikle fenerbahçe ve gs maçlarını izliyorum haftasonu. bugün pazartesi ve trabzonspor maçını açtım inanamadım görüntü kalitesini görünce. diğer maçların yanında bu bildiğin cam gibi. (hemen inanmayın tabi diğer maçların yanında diyorum) ama cidden bariz fark var. demekki neymiş digiturkplayin kapasitesi yetersizmiş ve popüler maçlarda bu yetersizlik kalite düşüklüğüne yol açıyormuş
  • bjk macını 5 tlye kıralıcak varsa pm atsın ödeme paypal
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

genellikle fenerbahçe ve gs maçlarını izliyorum haftasonu. bugün pazartesi ve trabzonspor maçını açtım inanamadım görüntü kalitesini görünce. diğer maçların yanında bu bildiğin cam gibi. (hemen inanmayın tabi diğer maçların yanında diyorum) ama cidden bariz fark var. demekki neymiş digiturkplayin kapasitesi yetersizmiş ve popüler maçlarda bu yetersizlik kalite düşüklüğüne yol açıyormuş

Kesinlikle katiliyorum.
    Kalite de bariz fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mevcut digiturk aboneliğimi iptal ettirip digiturkplay almayı düşünüyorum. ekran kartımın HDMI çıkışıyla görüntüyü led televizyonuma aktarıp öyle izlemeyi planlıyorum.
    fakat aklımda bir soru var. görüntüde bozulma, takılma vs. oluyor mu acaba? aramızda maçları digiturkplayden HDMI yoluyla tv ye bağlayıp izleyen var mı?
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    32" ekrana hdmi kablo ile yansıtıyorum 1200k yayını öyle iliyorum. tabi bir hd görüntüsü gibi olmuyor ama takılma felan şimdiye kadar 20 maç seyretmişsem hiç olmadı bu birazda sizin internet hızınızla alakalı ben 3 mb netle takılmadan seyrediyorum. görüntüde varsın biraz kötü olsun maksat o heyecanı yaşamak bu kalitedeki lige çok bile o görüntü
  • poison06 kullanıcısına yanıt
    galiba bağlantı hızının etkisi kadar biraz da bilgisayarın özellikleriyle de alakalı. iyi bir ekran kartı ve işlemciyle görüntülerin sorunsuz aktarılıp izlenebileceğini düşünüyorum.

benim bağlantı hızım sabit 7 mb. ekran kartım gtx 750 ti 2gb, işlemci e8400. sorunsuzca izlenebilir herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

mevcut digiturk aboneliğimi iptal ettirip digiturkplay almayı düşünüyorum. ekran kartımın HDMI çıkışıyla görüntüyü led televizyonuma aktarıp öyle izlemeyi planlıyorum.
    fakat aklımda bir soru var. görüntüde bozulma, takılma vs. oluyor mu acaba? aramızda maçları digiturkplayden HDMI yoluyla tv ye bağlayıp izleyen var mı?

Ben 2 senedir bu sekilde kullanmaktayım.
    Takılma gibi bir problemle karşılaşmadım. (Maçın seyri içerisinde)
  • görüntü kalitesi nasil acaba? bozulma, kırılma vs. oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 23 Eylül 2014; 22:33:54 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    şuan alıştığınız hd kalitesine yakın bir görüntü beklemeyin takılma olmuyor arada bozulup yeniden topluyor görüntüyü fakat maç akışında sorun olmuyor bu söylediklerim 1200k kalitesi için geçerli 1800 ü bilmiyorum.
  • quote:

görüntü kalitesi nasil acaba? bozulma, kırılma vs. oluyor mu?

HD uyku alicisindaki performansi beklemeyin.
    Ama ben genel olarak memnunum.
    2 senedir 1800 kbps kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 23 Eylül 2014; 22:55:37 >
  • anladım. teşekkür ederim ilginiz için
  • quote:

anladım. teşekkür ederim ilginiz için

Rica ederim.

• FB li ve Bjk li ortak araniyor 1200k

• Arkadaşlar digiturk Play android versiyonda YAYIN 2 ye nasıl geçebilirim.YAYIN 1 clean feed olayından dolayı sürekli takılmalar ve donmalar yapıyor.
  • Süper Lig Sezonluk Paket 2014 - 2015 (Standart Kalite) GS maçlarını satmak istiyorum.. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir..
  • 1. sayfadaki linkten 229 Tl'lik paket 1200k mı veriyor görüntüyü ?
    bu fiyata 800K'ya kadar yazıyor dt play sitesinde.. alsam 800'lük mü olacak yayın ?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.