Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.077
Cevap
49
Favori
4.105.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birincisi bujiler ıslanmaz disburütör ıslanır yani bujilere elektrik gitmez.
    keşke kapağı hemen söküp kurulasaydın.aracın çalışıyorsa bir petrole yada lastikçiye git dist.kapağını sök genelde 2 tırnak olur oraya biraz hava tut tak düzelmesi lazım.buji kablolarını kontrol et tam yerlerine otursun.sabaha kadar burdayım problem devam ederse yazabilirsin.
  • Sen yine de bujilerin uçlarını bi sil nolur nolmaz...
  • Ahbikan ne yaptın problem varmı.?
  • Gece tek marşda çalıştı. Beni işe götürdü biraz sarsılma vardı oda sanırım motor soğuk olduğu için. Sonradan öğrenmiş olduk demekki arabayı öyle herşeye 3-4km tek başına itmeyeceksin. Şunuda öğrenmiş olduk bir Allah'ın kulu çıkıpta bu adam yağmurun altında koca arabayı itiyor bir el atayım demiyor. İnsanlık yok kimsede.. Dist.'denmiş problem. Ama bugün öğlen sorunsuz olarak çalıştı.

Yardımın için teşekkür ederim geremy sağol :)
  • geçmiş olsun.
    motoru yıkattığındada dikkat et zaten işi bilen yıkamacılar oraya naylon sarıyor yada hemen hava tutuyor.
  • Bugün akşam yine eve dönerken marş yapıyorum tık ediyor kalıyor tık ediyor kalıyor anlamadım valla bir süre sonra (şansım varsa) çalışıyor. Yada yokuş aşşağı vurdurarak çalıştırıyorum. Bir ustanın görmesi lazım bunu
  • Göster dostum bi daha fazla zarar vermeden..
  • 1983 Model Doğanımla aranızdayım.
    ««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıraslan -- 11 Kasım 2009; 2:15:38 >
  • Hoşgeldin dostum...
  • ««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»
  • Benide ekleyin 1994 Model Doğan Slx vardı önceden Şimdi 2000 model doğan slx kullanıyorum
  • Doğancılar geliyo
    Arabanın KRALI
  • Tofaş grubunuda eski kasa doğan grubuna çevirdik helal olsun bize valla,sendman araban resmen ben burdayım diyor.Süper yani.
  • Sonuçta onlarda kuş :) Listede aksaklık olduğu için kusura bakmayın..

Bu arada sanayiye gittim arabanın şarj dinamosu yanmış. Distribütör kablolarını kapağını falanda değiştirdim. 150YTL tuttu. Daha tövbe suya girersem :D :D
  • sendman @ teşkkür ederim.
  • Sağolasınız arkadaşlar...
  • ««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»
  • İbrahim
    arabayı alçaltsana biraz...
  • sendman şimdi alçaltınca cms 40 cant falan gerekir,bu cantlarla olmazki uzun iş :)
  • Sende az alçalt dostum ozaman gerke kalmaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.