Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.077
Cevap
49
Favori
4.105.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüntüsü o kadar da kötü değil,yanılıyormuyum yoksa?
  • Duruşu yeter dostum da hani fena olmaz olmaz dedim
  • Kuşçular nasıl gidiyorr :) Logo hakkında önerileriniz varmı bi resim hazırlayayım yarın. :) Tofaş logosumu olsun nasıl birşey olsun?
  • Şöyle büyük bi T olursa Tofaşın orijinal logosu süper olur.
  • Evet evet tofaşı logosu bence de uygun olur
  • Merhaba arkadaşlar.çok önceden üyeliğim vardı fakat giremiyordum nete.aranızda bana da yer var mı?

'98 model Doğan SLX 1.6 i.e

alev kırmızı

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dainesee -- 26 Mart 2008; 21:37:03 >

• dainesse @
    Hoşgeldin dostum...
  • eyvallah , hoşbulduk dostum
  • Hoşgeldin dostum,güzel bir araban var.
  • gercekten @dainesee araban çok güzel kazasız belasız bin işallah
  • Allah nazardan saklasın araba güzelmiş :) Bir kuş'a App plakanın bu kadar yakışacağı aklıma gelmezdi. Arabanın rengide önemli tabi.

Bence sakın bozma arabayı SLX jantları ayrı bir şekildir zaten ;)

Eklendin ;)
  • @dainesee Araban Maşaallah süpermiş.
  • Nazar değecek valla hep birlikte güzel dedik .
  • yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar...
    dediğiniz gibi araba gerçekten çok temiz ve orjinal maşallah.ben ilk sahibinden aldım.
    modifiyede sadelikten yanayım.
    sadece helezonları kısalttım vearka stopları değiştirdim.o kadar.bence de bu şekilde çok hoş ve sade.

siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama bazı şahin doğanlara böyle çok abartılı tampon spoiler felan takıyorlar bence çok komik oluyo öyle.hiç yakışmıyor.(tabiki bu benim fikrim)herkesin düşüncesine saygı duyduğum gibi benimde fikrime saygı duyulmasını isterim (zevkler ve renkler tartışılmazmış)

arabamın slayt gösterisi halinde videosu var youtube de.
    daha fazla foto görmek isteyenler bakabilir ( diyecem ama youtube de kapalı malesef )

hepinize kazasız , cezasız günler

varmı tofaştan ötesi?

• Dediğin gibi dostum zevk işidir bu..
    Elinden geliyosa (ki geliyo) farklı şeyler yapmak ve bunları arabaya monte etmek benim gibi insanlara çok farklı mutluluklar veriyor..Bir de mod işi arabaya göre değişiyo kimi arabaya yaptıkça yakışırken kimi arabaya da ne yaparsan yap değişen birşey olmuyo..
    Bu anlamda eski kasa doğan ve yeni kasa şahinlerin bu konuya elverişli olduğunu düşünüyorum..
  • Ya ben ön plakada zaten çerçeve yokta , arka plakanında çerçevesini söksem. Kenarlarınıda selülozik tinerle silsem sanırım App gibi durur hemde çift mühürlü orjinal kimsede birşey diyemez :)
  • kardeş bende öyle yaptım zaten.plastik çerçeveyi sök çıkar.

kenardaki siyah boya olan çerçeveyi tinerle sil (selülozik olmalı,sentetikle bayaa bi uğraşırsın)

sonra plakayı düz bir yere koy.eline bir çekiç al.boyayı sildiğin kabartma çerçevenin üzerine 2-3 katlı bir bez
    koyarak (beyaz zemine zarar vermemesi için) üzerine tıkılayarak dümdüz hale getir :)

harf-rakam grubunun , yani karakterlerin üzerindeki ufak tefek boya atıklarını da siyah keçeli kalemle rütuş yap.

arka kısımın üst ve alt tarafına çift taraflı bant,iki bandın ortasında kalan yerede silikon çek.

al sana miss gibi çift mühürlü App plaka çift mühür olunca kimse bişi diyemio

plaka ne kadar temiz olursa o kadar güzel olur.çizik,boya taşması felan olmamalı.

plaka deyip geçmeyin arkadaşlar.güzellik ayrıntılarda gizlidir

• Hocam çekiçle taşla uğraşacağınıza bi tenekeciye gidip kestirseniz daha kolay olmaz mı_?
  • slm arkadaşlar bende varım benide eklerseniz sevinirim

89 beyaz şahin var yani beyaz güvercin

sendman arkadaşım beni tanır...
  • http://img134.yukle.tc/images/2158DSC00008.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -EgeLi- -- 29 Mart 2008; 10:54:56 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.