Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.077
Cevap
49
Favori
4.105.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: giza

7 sene boyunca tam 100,000 km kartal s kullandım bir gün olsun tık demedi.yağsız kaldı susuz kaldı,bakımsız kaldı ama beni yolda hiç bırakmadı.hep o benim kahrımı çekti.mobilya taşıdı,halı taşıdı aklınıza gelen her türlü işte kullandım.bir gün bile beni üzmedi.Allah ondan razı olsun.şimdi onun yerine emektar L 300 var aynı eziyeti şimdi o çekiyor.benide yazarsan sevinirim.

Alıntıları Göster
    Türk halkının bütçesine uygun araçlardır kuş serisi
    aracın lüks olma durumunu yıllardır ortadan kaldırdı.ihtiyaç için rahatlıkla kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: geremy

Türk halkının bütçesine uygun araçlardır kuş serisi
    aracın lüks olma durumunu yıllardır ortadan kaldırdı.ihtiyaç için rahatlıkla kullanılır.

Alıntıları Göster
    Eklendiniz :) Arkadaşlar sormak istediğim birşey daha var benim arabamın kaputunda güneş yanığı var. Arabada kaza yada herhangi bir parçasında boya yok. Araba çok temiz sizce boyatmalımıyım. Boya + Çizik, ezik vs düzeltmeye 900YTL istediler. Arabayı boyatırsam "Bu araba niye boyandı? Kazalımı?" sorularıyla karşılaşırmıyım? Tavsiyeniz nedir. (Dipnot:Araba orjinal rengine boyanacak.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maerdir -- 13 Nisan 2009; 22:11:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Maerdir

Eklendiniz :) Arkadaşlar sormak istediğim birşey daha var benim arabamın kaputunda güneş yanığı var. Arabada kaza yada herhangi bir parçasında boya yok. Araba çok temiz sizce boyatmalımıyım. Boya + Çizik, ezik vs düzeltmeye 900YTL istediler. Arabayı boyatırsam "Bu araba niye boyandı? Kazalımı?" sorularıyla karşılaşırmıyım? Tavsiyeniz nedir. (Dipnot:Araba orjinal rengine boyanacak.)

Alıntıları Göster
    sadece güneş yanığından boyattıracaksan ilk önce resimlerini çektir satarken adama gösterirsin.
    boya solunca rahatsız ediyor insanı boyanması mantıklı olabilir.

• quote:

sadece güneş yanığından boyattıracaksan ilk önce resimlerini çektir satarken adama gösterirsin.
    boya solunca rahatsız ediyor insanı boyanması mantıklı olabilir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler geremy

Başka yorum belirtecek olan varmı boya işinde :)
  • quote:

Teşekkürler geremy

Başka yorum belirtecek olan varmı boya işinde :)

Alıntıları Göster
    selamlar...
    nasıl ki ayakkabılarımızın temizliği ve boyası konusunda hassas davranıyorsak..arabalarımızı da çağdaş görünümde tutmalı ve boya gereksinimi varsa boyatmalıyız..

bu yaygınlaştıkça 2.eldeki ipe sapa gelmez orijinal ama hurda görünümün para etmesi engellenecektir..

bundan korkmamalıyız bence..

saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: havnitekin

selamlar...
    nasıl ki ayakkabılarımızın temizliği ve boyası konusunda hassas davranıyorsak..arabalarımızı da çağdaş görünümde tutmalı ve boya gereksinimi varsa boyatmalıyız..

bu yaygınlaştıkça 2.eldeki ipe sapa gelmez orijinal ama hurda görünümün para etmesi engellenecektir..

bundan korkmamalıyız bence..

saygılarımla...

Alıntıları Göster
    evet haklısın ama sadece türkiyede olan boya değişen takıntısı 2,elde araç fiyatlarını çok etkiliyor bence 3 yaşına kadar araçlarda bir nebze boya değişen olayı önemli ama 90-95 model araçlarda boya varmı olayı mantıksız.
    çizikden veya hafif kazadan dolayı birkaç parçası boyalı araç marka ve modeline göre 1000 ile 5000ytl arası değer kaybaına uğruyor. maalesef.

• quote:

evet haklısın ama sadece türkiyede olan boya değişen takıntısı 2,elde araç fiyatlarını çok etkiliyor bence 3 yaşına kadar araçlarda bir nebze boya değişen olayı önemli ama 90-95 model araçlarda boya varmı olayı mantıksız.
    çizikden veya hafif kazadan dolayı birkaç parçası boyalı araç marka ve modeline göre 1000 ile 5000ytl arası değer kaybaına uğruyor. maalesef.

Alıntıları Göster
    Evet aslında doğru söylüyorsunuz ama şimdi kaybeden ben olmazmıyım. Arabayı satacağım temmuz & ağustos ayında.

900YTL istediler. Ben arabayı değiştirmek için para biriktiriyorum. O parayı verirsem 1 aylık biriktirdiğim boyaya gidicek :)

• quote:

Evet aslında doğru söylüyorsunuz ama şimdi kaybeden ben olmazmıyım. Arabayı satacağım temmuz & ağustos ayında.

900YTL istediler. Ben arabayı değiştirmek için para biriktiriyorum. O parayı verirsem 1 aylık biriktirdiğim boyaya gidicek :)

Alıntıları Göster
    BENDE VARIM ARKADAŞLAR.

1995 model Şahin S sahibiyim.aracım 106bin kmde.şehir içi sakin kullanımda 160-170bin civarı yakıyor.ben alalı 1 sene oldu tüm bakımlarını düzenli olarak yaptırdım.MAŞALLAH sorun çıkarmayan bir araç ve memnunum.şu aralar ön camları otomatik ve otamatik camları kapatan alarm taktırmayı ve camlara hafifi siyah film çektirmeyi düşünüyorum.

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ahbikan

arabayı 3-5 ay sonra satacaksan hiç elletme alan zaten görür ve ona göre alır kendsi boyattırır.
    bence hiç boya işine girme yani.

• quote:

quote:

arabayı 3-5 ay sonra satacaksan hiç elletme alan zaten görür ve ona göre alır kendsi boyattırır.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar, eski ve 29 yıllık Tofaş Kuş Serisi kullanıcısı olarak;

1973 - 1974 arası : 73 model Kırmızı Murat 124 varmış.
    1974 - 1981 arası : 74 model Beyaz Murat 124 vardı. 75 doğumluyum ve bu arabayı hatırlarım.
    1981 - 1990 arası : Sürekli değişken, beyaz renk Murat 131 Şahin kullandık. 81, 82, 83, 85 model Şahinler beyazdı. Hepsi sıfır alındı. 88'de 82 model füme rengi Doğan almıştık. İkinci eldi.
    1990 - 2004 arası : 90 model Siyah renk efsane Şahin arabayı kullandık. Siyah Şahin'i 02.02.1990 cuma günü babam'la almıştım. 15 yaşındaydım o zaman. İlk çıkan 5 viteslilerdendi. Ehliyetimi aldığım 94 Şubat'ından 2004 Ekim'e kadar bizzat kullandım o arabayı. Tertemiz, a'dan z'ye bakımlı bir arabaydı. 2002'de babam aniden vefat edince araba baba yadigarı oldu. Ancak çok benzin yakıyordu ve yazın sıcak havalarda çekilmez oluyordu. 2004 Ekim ayında artık zamanı geldi deyip tam 170527.km 'de takasa verip 2005 Symbol aldım. Arabam tertemizdi ve alan adamı tesadüf gördüm ve konuştum. Boynuma sarılmadığı kaldı adamın. Sadece tüp taktırmış. Ara sıra görürüm, halen daha kullanıyor.

http://i70.photobucket.com/albums/i105/BURAKCAD/1990%20Murat%20131/abb94d0d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 17 Mart 2008; 21:17:09 >

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Benimde 98 model Kartal S im var.Sorunları olsa da parçalarının ucuzluğu çok hoş

Beni de ekleyin gruba bende aranızda olayım

Bunlarda resimlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: moonwhite

Benimde 98 model Kartal S im var.Sorunları olsa da parçalarının ucuzluğu çok hoş

Beni de ekleyin gruba bende aranızda olayım

Bunlarda resimlerim

Alıntıları Göster
    Eklendiniz arkadaşlar. Gruba olan ilgiliniz için teşekkürler :)

@ankarali179 : CMS 40'lar güzel durmuş :)

@brkcad34 : Araba gerçekten temizmiş :)

@moonwhite : Aramıza hoşgeldin kartal güzelmiş.

• quote:

Eklendiniz arkadaşlar. Gruba olan ilgiliniz için teşekkürler :)

@ankarali179 : CMS 40'lar güzel durmuş :)

@brkcad34 : Araba gerçekten temizmiş :)

@moonwhite : Aramıza hoşgeldin kartal güzelmiş.

Alıntıları Göster
    Kuş mu bende varım 86 doğan :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendman -- 24 Mart 2008; 0:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendman

Kuş mu bende varım 86 doğan :D

Alıntıları Göster
    evet takım güzelleşiyor haydi kuş severler toplanım.
  • quote:

evet takım güzelleşiyor haydi kuş severler toplanım.

Alıntıları Göster
    sendman aramıza hoşgeldin :)

Geremy desteğin için teşekkür ederim dostum..
  • quote:

sendman aramıza hoşgeldin :)

Geremy desteğin için teşekkür ederim dostum..

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    Ahbikan hoşbulduk..
    SAğolasın...

• quote:

Ahbikan hoşbulduk..
    SAğolasın...

Alıntıları Göster
    makinalar ortaya çıkmaya başladı.
    araçlar için maaşallah.
  • quote:

araçlar için maaşallah.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: geremy

araçlar için maaşallah.

+1 :) sendman araç güzelmiş :)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: geremy

araçlar için maaşallah.

+1 :) sendman araç güzelmiş :)

Alıntıları Göster
    Eyvallah saolasınız..BUndan sonra buradayız :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.