Şimdi Ara

DH ^^__FIAT PALIO KULÜBÜ__^^ '' (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.920
Cevap
125
Favori
913.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzin deposunu sürttüm delindi, Serviste yenisine 420 TL dediler. Bende egsozcuya gittim deponun altını kesip yeni taban yaptırttım 120 dedi pazarlıkla 70'e yaptırttım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_boyz

Benzin deposunu sürttüm delindi, Serviste yenisine 420 TL dediler. Bende egsozcuya gittim deponun altını kesip yeni taban yaptırttım 120 dedi pazarlıkla 70'e yaptırttım :)

Geçmiş olsun..Geçenlerde ben de ön takım yaptırdım,viraj demiri vardır ön salıncaklara uçlarından bağlantı yapılan çelikten mamul(yay çeliği) bir ucu erimiş ve uç lastiğinin burcu tam oturmayacak şekle gelmiş..Yani öyle olmamalı..Yenisini sordum,hiçbir satıcının elinde yok Bursa fabrikadan ya da opar ın bursa daki deposundan isteyeceklerini fiyatının da 265Törkiş Lira olduğunu söylediler benim de kaldı..Sonra da ucuna izole bandı sardığımız viraj demirinin uç lastiğini takmak suretiyle ön takıma montajını yaptık..Sorun yok tabii ki..
  • Mk2 paliom için bi kaç parça sordum çıkmacıdan fiyatları şöyle

orta üflemeler mevcut düğmeler hariç 100 tl
    kenar üflemeler tanesi 40 tl
    kül tablası komple 50 tl

bu fiyatlar nasıl çıkma parça olarak almayı düşünüorum benimkilerin ömrü iice doldu.

daha uygun bulabileceğim yerler var mı bu fiyatını veren ikitelli org.sanayide
  • s.a bende fiat palio mk1 sahibiyim yeniyim aranızda fiatlara önceleri o paraya alınmaz diyordum babam almış bi palio rahatlığına gidişine diyeceğim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahtlaq_cojuk

Mk2 paliom için bi kaç parça sordum çıkmacıdan fiyatları şöyle

kül tablası komple 50 tl

bu fiyatlar nasıl çıkma parça olarak almayı düşünüorum benimkilerin ömrü iice doldu.

sıfır fiyatlarını bilmiyorum ama çıkma olarak epey pahalı gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahtlaq_cojuk

Mk2 paliom için bi kaç parça sordum çıkmacıdan fiyatları şöyle

kül tablası komple 50 tl

o paraya servisten yenisini getirirsin herhalde
  • slm arkadaslar. benimde 2001 model palio weekend S var. öncelikle şunu bilen arkadaslara sormak isterim. bu modellerde devir saati yoktur. bunun sebebi ne olabilir acaba. ayrıca araç hacmi itibariyle çok az yakmaktadır. herkese iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud_man

slm arkadaslar. benimde 2001 model palio weekend S var. öncelikle şunu bilen arkadaslara sormak isterim. bu modellerde devir saati yoktur. bunun sebebi ne olabilir acaba. ayrıca araç hacmi itibariyle çok az yakmaktadır. herkese iyi günler

O modelde devir saati yok hocam fabrika çıkışı öyle, fakat çıkmacıdan devir saatli gösterge paneli alıp takarsanız fişi taktıgında devir saati calısır, fişi var ama göstergesi yok yani
  • arkadaşlar palio 1.6 16v araçlar 103 bg diye biliyorum doğrumu.benim eski ruhsata gore 70 bg yazmışlar.ruhsat değişince düzelttirip 77 kw ( 103 bg) yazdırdım.
  • 2007 km palio van 1.3 üm var. 3 yıldır kullanıyorum 150,000 km yi aştım araçtan çok memnunum temiz ve tek el kullanıyorum. yakıt tüketimim uzun yolda 3.5 litre/100km mazot şehiriçinde de 4.5 litre/100km araçran ve performansından çok memnunum. yalnız aracın yakıt tüketimini azaltmak için ne tavsiye edersiniz (lastik, spooler yada motor katkısı vs). birde arka camlarını açtırıp arkaya koltuk yaptırtmak istiyorum bunun için ankarada (istanbulda olabilir) tavsiye edebileceğiniz bir yerler varmı?
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Bayadır foruma giremiyordum kusura bakmayın.

Üyelerimiz araçlarının rengini motor tipini modelini yazarsa ya da pm atarsa listeye ekleyeceğim

Buralardayım sorunuz olursa seve seve cevaplarım

Hayırlı günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: profax

2007 km palio van 1.3 üm var. 3 yıldır kullanıyorum 150,000 km yi aştım araçtan çok memnunum temiz ve tek el kullanıyorum. yakıt tüketimim uzun yolda 3.5 litre/100km mazot şehiriçinde de 4.5 litre/100km araçran ve performansından çok memnunum. yalnız aracın yakıt tüketimini azaltmak için ne tavsiye edersiniz (lastik, spooler yada motor katkısı vs). birde arka camlarını açtırıp arkaya koltuk yaptırtmak istiyorum bunun için ankarada (istanbulda olabilir) tavsiye edebileceğiniz bir yerler varmı?

Ben motor katkılarının yakıtı etkileyeceğine inanmayanlardanım.

Ama aracınızı 2000-2750 d/d da kullanırsanız ve ani hızlanmalar ve frenlemeler yapmazsanız ciddi yakıt ekonomisi sağlarsınız. Ama zaten çok az yakıyor araç daha da az yakmaz

Geniş tabanlı büyük lastikler, araca uygulanan ek aksesuarlar; radyonun, klimanın, farların açık olması; yakıt tüketimini etkiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

Arkadaşlar herkese merhaba. Bayadır foruma giremiyordum kusura bakmayın.

Üyelerimiz araçlarının rengini motor tipini modelini yazarsa ya da pm atarsa listeye ekleyeceğim

Hayırlı günler...

Hocam forumu bıraktın falan sandım, hoşgeldin tekrar.

98 model 1.6 16v metalik yeşil eklersen sevinirim.
  • Hoşbulduk. Ekliyorum...
  • Eski şirket aracımız 03 fiat palio 1.4 benzinliydi konforlu yolda çok seri gidiyor performansı mükemmel ben çok rahat sahil yolunda 150-160 görebiliyordum ama mübarek içme içiyor benzini 165 TL full depo giresuna günü birlik gittim devirli ve stabil kullanmama ragmen akşam eve döndüğümde yakıt lambası yanmaya başlamıştı ayrıca çok hafif yanınızdan tır geçtiğinde inanılmaz sallıyor virajlara dikkatli girmezseniz çok savuruyor ama dediğim gibi motor performansı ve konforu gerçekten çok iyi
  • Arkadaşlar selamlar.98 beyaz palio ma kılıf ve paspas almak istiyorum.biraz araştırdım .çok abartı olmasada biraz spor ekonomik ve sağlam bişeyler alıyım istiyorum.bi takım buldum fikirlerinizi ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum.
    kılıf:
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=253687&Productid=otelf6886
    paspas:
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=26021&Productid=otelf7662

ürünler bunlar.
  • quote:

Hayırlı günler...

Kurucu dostum hoşgeldin..
    Seni yeniden buralarda görmek çok güzel
  • quote:

Hayırlı günler...

Hocam hoşgeldiniz.
    1998 model beyaz 1.6 16v hl eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osse06

Arkadaşlar selamlar.98 beyaz palio ma kılıf ve paspas almak istiyorum.biraz araştırdım .çok abartı olmasada biraz spor ekonomik ve sağlam bişeyler alıyım istiyorum.bi takım buldum fikirlerinizi ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum.
    kılıf:
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=253687&Productid=otelf6886
    paspas:
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=26021&Productid=otelf7662

ürünler bunlar.

Fikrine karışmak gibi olmasın ama bunlar bence yakışmıyor, en iyisi orjinal kılıfı paspası.
  • Selamın aleyküm. bugün 2000 model palio 1.4 el araç için 10.500tlye sahibiyle anlaştım yarın notere gidicez. araçta klima var değişen veya boyanan bir parça yok. beni de listeye eklerseniz ve aldığım fiyat hakkında yorum yaparsanız sevinirim. herkese teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.