Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.006.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: or~han

2-3 ay kadar oluyo marastan geldi araxc. Hayirdir ins

Bende ocak sonu şubat başı gibi marea bakındığm için hemen hemen tüm mareaları biliyordum (internettekileri)

Bu aracı da dediğiniz gibi Kahramanmaraşta gördüm, çamurlukta ki havalandırması, rengi ve jantlarından tanıdım :)

Acaba siz mi satıyorsunuz yoksa yeni mi aldınız diye merak ettim, araçta tesisat da var diye hatırlıyorum ama tabi yanlışta hatırlıyor olabilirim.

Hayırlı olsun tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkanyilmazz

acil arkadaşlar. Yorumlarınız çok önemli

2008 Yılında başımda küçük bir olaygeçti paylaşım izninle,

Ordu iline bağlı iç kesimlerde bol virajlı yolları olan bir köy okuluna eşimi almaya gider gelirdim, Uzun süre 2004 model Marea Liberty ile gittiğim yola 1 gün 2007 Model Clio (1,4 Extrem olması lazım) ile gittim ve aynı viraj aynı hızla (alışkanlık ya) almaya kalktığımda takla atmama ramak kalmıştı..

Amacım Clio yu kötüleme değil ama ben o nedenle Marea' yı tercih ettim, kimisi çok yakar der ama zaten LPG ile kullanıyorum, parçaları da Tofaş ın ürettiği 1,6 motor tüm araçlar ile uygun Şahin den tut Tempraya kadar...
  • quote:

Teşekkürler peki bu elx hlx falan ne oluyor hangisini tavsiye edersiniz. ilk arabam olcak yani forumlarda okudum clio yakıt iyi fakat 120le viraja girerken bi korku yaşanıyor Mareada ibreye bakmadan viraja girmek isterimki herkes yol tutuşunu övüyor.

çok kısa özet geçeyim..

SX = italyan montaj boş donanım..

ELX = italyan montaj full donanım..

Liberty = Yerli montaj boş donanım...

Exclusive = Yerli montaj full donanım..

HLX = 2.0 lt - 154 HP - 20V demek.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kameray37

quote:

Orijinalden alıntı: helyhansen

s.a mareacılar hayırLı CUMALAR Herkeze

hafta sonu planım vardı gezicektım gene ama evde çakılı kalcaz bahar yagmurları ar burda felakette yagıyor su an dısarda ama olsun çiftçi sevinsin bol ürün alsınlar

Sağol Eser sana da hayırlı cumalar.. Boş durma sende bak ben yan aynaların olduğu yerdeki siyah üçgen şeklindeki parçayı boyadım rengi iyice solmuştu.Güzel oldu kurumaya bıraktım şimdi sende boya stres atarsın

Bende buradayım :)

Havaların ısınmasını bende dört gözle bekliyorum.. Benimde azıcık boya badana işim var..

• quote:

hafta sonu planım vardı gezicektım gene ama evde çakılı kalcaz bahar yagmurları ar burda felakette yagıyor su an dısarda ama olsun çiftçi sevinsin bol ürün alsınlar

Sana da hayırlı cumalar Eser..

• hepinize teşekkür ederim ama yol tutuş ve performansa kötü diyen arkadaşa katılıyormusunuz sürücü olarak herkesin görüşü önemli
  • yoltutuşu ve virajı clioya göre iyidir (eski bir clio kullanıcısıyım 2005 model dizel) ama çok iyi değil demek istedim ben
  • artı olarak cliodan konforlu bi araçtır zaten segmentide yüksek olması lazım mareanın cliodan
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

quote:

quote:

Sağol Eser sana da hayırlı cumalar.. Boş durma sende bak ben yan aynaların olduğu yerdeki siyah üçgen şeklindeki parçayı boyadım rengi iyice solmuştu.Güzel oldu kurumaya bıraktım şimdi sende boya stres atarsın

Bende buradayım :)

Havaların ısınmasını bende dört gözle bekliyorum.. Benimde azıcık boya badana işim var..

Kadir sana ve herkese hayırlı cumalar.. Gerçi seninde boyanacak kapı kolları vardı yanılmıyorsam. Havaların sıcak olduğu bir gün müsait olduğunda boyayabilirsin.

• Bugün itibariyle aracımı sattım.Hepiniz Allah a emanet 4. Marea da buluşmak ümidiyle.Selametle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el nasıldır herkes kötü diyor elinde patlar diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KGY

Bugün itibariyle aracımı sattım.Hepiniz Allah a emanet 4. Marea da buluşmak ümidiyle.Selametle.

Hakkında hayırlısı olsun diyelim... Şu ata sözünü de unutmamak lazım ''Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı''
    Sende Allah'a emanet ol..
  • Arkadaşlar malum yaz geldi gelecek. Yazlık lastik arayış içerisindeyim. Kaç gündür araştırıyorum f/p olarak Kumho dikkatimi çekti fiyatı ve özellikleri oldukça uygun geldi bana..Fiyatı 115 TL
    Ayrıca yük ve hız endeksine baktığımızda 86 H yani,
    86=530 kg (Lastik başına düşen ağırlık)
    H = 210 Maks. km/s (En fazla yapabileceğin hız)

Ne dersiniz?

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

http://www.hepsiburada.com/liste/kumho-185-65-r14-86h-kh27-ecowing-s01-lastik/productDetails.aspx?productId=otkh1584&categoryId=259720

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kameray37 -- 18 Nisan 2014; 18:16:56 >

• quote:

2.el nasıldır herkes kötü diyor elinde patlar diyor

Satışa koydum onbeş 15 günde istediğim fiyata sattım.3. Marea m satmakta hiç sıkıntı yaşamadım.Bu fiyata bu konfor ve özellik maalesef yok.

• quote:

quote:

Bugün itibariyle aracımı sattım.Hepiniz Allah a emanet 4. Marea da buluşmak ümidiyle.Selametle.

Hakkında hayırlısı olsun diyelim... Şu ata sözünü de unutmamak lazım ''Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı''

Teşekkürler. Biz ailecek Marea dan memnunuz.Bu arada aracın kasko bedeli 16000 TL (2006 liberty) olduğunu öğrendim. Görüşmek üzere.

• quote:

quote:

Teşekkürler. Biz ailecek Marea dan memnunuz.Bu arada aracın kasko bedeli 16000 TL (2006 liberty) olduğunu öğrendim. Görüşmek üzere.

• valla arkadaş reno arabasına bineceğime gider at arabası alıp binerim daha iyi. Fiat'ta pek sevmem ama en güzel ve tek ürettiği güzel aracı marea. Benim 98 elx italyan aracım için ne parça aradıysam buldum ve okadar da pahalı değil. Aracın gazına dokunuyorsun resmen şaha kalkıyor. Km 208 bin oldu, diğer reno aracı gibi 150 bin de motor isteme derdi yok. Düzgün temiz bulursan arkana bile bakma. Millet herşeyi çok biliyor ya yok tutulmaz yok satılmaz, onlara bi sorsana hayatları boyunca kaç kere marea gibi bir araç sahibi olmuşlar yada kullanmışlar. Allah onlar gibi insanlardan razı olsun ki bu fiyatlara böyle araçlara binme şansımız oluyor. Inşallah kimse bu davayı çakmaz da fiyatlar hep aynı kalır :) al derim başka bişey demem!!!

• Aracın ıkıncı sahıbıyım. Benden oncekı adamın tayını cıkıo maraşa orada citroen bayi var. Orada takasa giriyo. Sıfır cekıyo altına. Adamlar 17750 yazmıslardı ilana. Benım kuzenım antepte araba alım sayım işleriyle ugrasıyo ve buna rast geliyo. Galeri sahibi sanimi arkadaşı durumu anlatıyo bize gelir gelmez vs. Adam 16750 arabayı takasta almış 17000 e ben aldım. Km 82000 deydi araştırdık falan dediği gibi dogru km cıktı. Zaten anadolunun tamamı oyle. Araclar istanbul gormeden km yapmıyolar, bi kaç sıkıntısı vardı hallettırdım sımdı cok memnunum. Dogru yanı sahibinden de ilanı vardı kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi or~han -- 18 Nisan 2014; 20:29:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim arabayı italyan üretim diye itelediler hayırdır inşallah. 2005 liberty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi or~han -- 18 Nisan 2014; 20:30:36 >
  • kameray37 kullanıcısına yanıt
    Vallahi bende 205 45 16r 97w var. Yaz kış sallamam gerçi daha yeni aldık arabayı. Kumhodan memnunum. Ama değiştircek olursam michelin dan şaşmam abi..

• 
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.