Şimdi Ara

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::. (1962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.961
Cevap
182
Favori
3.006.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elektronikçi.

pahalıda meret benim kız bunu bir günde halleder abi
    .::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

Benimde bitane 3,5 yaşında terminatör var..Arabada rahat durmuyor.Bundan almayı düşünüyordum fiyatları bana pahalı geldi sonra dedim bunun yerine tablet alırım daha iyi.Fikir değiştirdim yani. Hee dersen tablet aldın mı yok onu da almadım Şimdilik arabada boğuşuyoruz

• quote:

aracı boyatmam lazım arkadaşlar kapıların altı falan tampon benden önceki çizmiş nasıl yapsam bilemiyorum
    temizlik boyasımı yoksa komple tavan hariç bilemedim kaputta 3 göçük var taş gelmiş
    satmayı düşünmüyorum ama hayat ne getirir oda belli degil belki oramız buramız havalanır daha iyisini alırız
    belki tranvaya bineriz

Abi arabanın yanında corvette olduğu sürece havalanmayı unut
  • selam arkadaşlar dört senedir marea kullanicisiyim çok memnunum böyle bir sayfayi bulmaktan daha da çok memnunum 2000 sx var bende de bundan sonra kabul ederseniz tabi hep burdayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ftherdm F kullanıcısına yanıt
    hoş geldin birader burada matrak komedi espri araba sorunları acayip sayfa burası bu şekilde gidiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikçi. -- 17 Nisan 2014; 21:14:05 >
  • kameray37 kullanıcısına yanıt
    yaw hocam aynen benimkide 4 yaşında aynen tablet he tablet benim kız halletti pepe bilmemne kafa kazan gibi olmuştu ki halletti
    şimdiki çocuklar acayip bize höt dedikleri zaman tavana bakardık bunlar karşılık veriyo gelde başkanı dinle 3 çocuk yap

yinede ALLAH acılarını göstermesin ben öleyim onlara bişey olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektronikçi. -- 17 Nisan 2014; 21:13:12 >
  • 500.000 de marea İnşallah biz de o rakamları kazasız belasız görürüz

@ftherdm

Hoşgeldin canım kardeşim senin gibi tecrübeli kullanıcılardan herzaman öğreneceğimiz konular olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogokce -- 17 Nisan 2014; 21:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftherdm

selam arkadaşlar dört senedir marea kullanicisiyim çok memnunum böyle bir sayfayi bulmaktan daha da çok memnunum 2000 sx var bende de bundan sonra kabul ederseniz tabi hep burdayım :)

Kabul etmek de ne haddimize...
    Araçla ilgili tecrübelerini bizimle paylaşman dileğiyle aramıza hoşgeldin kardeşim

• hogokce kullanıcısına yanıt
    hocam 2000 brava vardı ozaman gençtim 2001 de aldık o araçla hız bilmemne 80 le giderken el freni çekme iyi dayandı o zamandan beri bu araçlara biniyorum marka vermeyecem
    binmediğim kullanmadığım araç kalmadı gibi fakat bu araçlar fiyatına göre o yıllardaki araçlara kıyasla müükemmmmmeeeelll

şimdi diyeceksiniz 80 le el frenimi yaaa öldürmeyen ALLAH öldürmüyor işte
  • quote:

yaw hocam aynen benimkide 4 yaşında aynen tablet he tablet benim kız halletti pepe bilmemne kafa kazan gibi olmuştu ki halletti
    şimdiki çocuklar acayip bize höt dedikleri zaman tavana bakardık bunlar karşılık veriyo gelde başkanı dinle 3 çocuk yap

yinede ALLAH acılarını göstermesin ben öleyim onlara bişey olmasın

Rabbim gecinden versin.Evlatlarımızı bize, bizleride evlatlarımıza bağışlasın. Allah onları vatanına, milletine, dinine bağlı bir kul olmayı nasip etsin.
    Hocam çocuk başka bişey..Evin bereketi gerçekten.Rızkını aradığın sürece Allah rızkına kefil
  • kameray37 kullanıcısına yanıt
    ona ne şüpe
  • Arkadaşlar bu cam rüzgarlığından kullanan var mı çok ballandırmışlar ama yazdığı kadar işe yarıyo mu acaba arabada sigara kullanan kimse yok klima da sağlam çok şükür ama güzel görünüo alasım var gene de ne dersiniz

.::DH FİAT MAREA KULÜBÜ::.(266 üye)::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogokce -- 17 Nisan 2014; 22:14:34 >
    1) berbat bi görüntü bence.. Şahinlerde modaydı.
    2) sorma sebebım dogma buyume hatay. Ailem halen iskenderunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hiç takan görmedim acep nasıl takılıyo yapışkanlımı delinecekse hiç bulaşma
    Link versene

• ftherdm F kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldim arkadaşım..

• elektronikçi. E kullanıcısına yanıt
    Baba cd devri bitti ayrıca bi arkadaşımdan gördüm küllük usb giriş için ideal yer

• or~han O kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ikamet Ceyhan araç ararken özellikle weekend marea baktığım için bölgeyi biraz geniş tuttum Hataydan denk geldi ordan aldık. Aslen Kastamonuluyum plaka için Adana veya Hatay bişey farketmezdi plaka da hoşuma gidince değişme gereği duymadım. İyi arkadaşlarım var Hataya ara ara gelirim eğer denk gelirsek belki oturur bi çay içeriz

bu da rüzgarlığın linki

• Haziranda düğünüm var kısmetse orada olacam ikamet istanbul ben ruzgarlıgın deıl cd usb changer 150 tl demişsin ya ben bulamadım ona link istediydim

• or~han O kullanıcısına yanıt
    çinden usb modül getitdirebilirsen kaset çaları iptal edecen modüldeki çıkışları kasetçaların girişine baglatacan küllüğün içine kontroplak kaplatacan ve
    modülü içine yerleştirecen bunun için torpido sökülecek sonuç güzel işçilik olağan üstü bunu orda yapabilen olurmu bilemem ama işçilik agır
    en temizi aux + navigasyon varsa mp3 mp4 video video klip orjinallik bozulmamış olur

bide şu var fazla bas arabayı yoruyor yani zangır zangır bi müddet sonra arabanın torpidosundan ses gelmeye başlıyor
    titreşim çok olunca vidalar gevşiyor tecrübeyle sabittir tesisatlı arabada müzik dinlemek çakıl yolda 120 ile gitmeye eşdeğerdir
    benim sesi açınca ciğerlerim oynuyosa arabanın nereleri oynar siz hayal edin
  • elektronikçi. E kullanıcısına yanıt
    Abi sen naptın yaa anlatamadım galıba.. Cd changer gırısıne baglancak ve kaset calar falan iptal olmucak getircegım cıhazın tam adı "Audio System Digital Music Changer USB SD AUX" teyp cd changer var sanıo ama usb den calıosun. Onu kullugun oraya sallayacam. Kulluge bi delik yapıştırıcı tamamdır.. Torpidoyla falan işim yok baba yaa..

• 
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.