Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1641. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BOZOK

İnternette herkes Tekirdağ'da bundan iyisi yok diyor, aynı insanlar şimdi de Buca'da... Aletler, giren çıkan, hoca vs. gayet iyi...

Hocam Yozgatlı mısın??
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar biceps için olan hammer curl hareketi ayakta mı yapılmalı yoksa oturarak mı? Tek el tek el mi yapılmalı yoksa aynı anda mı?

En iyisi incline benchte yapmak iyice izole etmiş oluyorsun.İkisini beraber yapmayacaksan önce bir kolun tekrarlarini yap sonra diğerine geç .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3 ay ara verdim kaldıgım yerden devam ediym dedim kasık yırtıldı. Genel cerrahiye gittim bir ağrı kesici verdi bendede oluyor dedi 2 haftadır kullanıyorum ilacı düzeldi gibi ama tekrar başlamaya korkuyorum.

• http://www.pasificshop.com/pinfo.asp?pid=806

Şu tarz bir ağırlık sehpası arıyordum. Düz şekilde yani. Bir kaç siteye baktım hep 400 lira üstü.

100 150 lira civarında bench press yapabileceğim bir sehpa önerisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spora gidemedim bu lanet elektrik kesintisi yüzünden. Bi moku beceremiyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

Spora gidemedim bu lanet elektrik kesintisi yüzünden. Bi moku beceremiyolar.

Okuldan cıktım spora gittim elektrikler yeni gelmişti, idmanı bitirdim soyunma odasına girdim üstümü giydim soyunma odasının kapısındayken ortalık zifiri karanlık oldu tekrar

•  ### DH Body Builders ###

4 günlük kafa istirahati sonrası bugün üst vücut girdim. Tekrarları yüksek tutup (10-12 tekrar,maksimum kilo ) ve süper setler şeklinde çalıştım. İnanılmaz hissettim kendimi. Özellikle cable pushdown ve cable curl'ü superset yaptıktan sonra patlayacak sandım kolları. Omuz ve sırtı da iyi hissettim. Göğüs bunlara nazaran daha az hissettim ama o da güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

### DH Body Builders ###

4 günlük kafa istirahati sonrası bugün üst vücut girdim. Tekrarları yüksek tutup (10-12 tekrar,maksimum kilo ) ve süper setler şeklinde çalıştım. İnanılmaz hissettim kendimi. Özellikle cable pushdown ve cable curl'ü superset yaptıktan sonra patlayacak sandım kolları. Omuz ve sırtı da iyi hissettim. Göğüs bunlara nazaran daha az hissettim ama o da güzeldi.

Merhaba,

Karın ve göğüse daha çok ağırlık vermelisiniz gibime geldi.

İyi Forumlar.
  • Flying Dutchman kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam, doğma büyüme İzmirliyim.
  • Arkadaşlar düşüncelerinizi alabilir miyim?

http://forum.donanimhaber.com/m_104308421/f_//tm.htm#104333726
  • Ton balığı yerken mısır eklesek sorun yaratır mı şeker açısından? Şeker kullanmıyorum da hiç bir şekilde.Yani içindeki miktar ne boyutta etkiler.
  • Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    Yağ yakmaya çalışıyorum. Şuan yağlıyım zaten biraz. 72'den 69'a düştüm. 64-65'e kadar pek karın kası göremeyeceğim gibi Hayırlısıyla Besyo'yu tutturursam sağlam uzun süreli bir hacim alma dönemine gireceğim.
  • karından sonra 45-50 dk civarı kardiyo yapmak istiyorum haftada 2-3 hııt yapıyorum ama 15 dakika tabi fazladan 45-50 dkda başka çeşit yapmak istiyorum ama nasıl yapmalıyım sizce? çok kalori o kadar az kas kaybı hedefi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyHack

Kilo almak için spora yazılsam işe yarar mı acaba bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Birde merak ettiğim günlük almam gereken protein,karbonhidrat,yağ ve neler yemem gerektiğini hocamı söylüyor.

Konu güncel arkadaşlar
  • quote:

quote:

Kilo almak için spora yazılsam işe yarar mı acaba bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Birde merak ettiğim günlük almam gereken protein,karbonhidrat,yağ ve neler yemem gerektiğini hocamı söylüyor.

Konu güncel arkadaşlar

Kardeş hoca dediğin kişi bir insan. Sana neler diyeceğini biz nerden bilelim ?

Kilo alıp verme spordan ziyade beslenmeyle ilgili bir şey. Amacın "kilo almak" ise sadece beslenmeyle yapabilirsin boşuna gidip kendini yormaya değmez.
  • quote:

Yağ yakmaya çalışıyorum. Şuan yağlıyım zaten biraz. 72'den 69'a düştüm. 64-65'e kadar pek karın kası göremeyeceğim gibi Hayırlısıyla Besyo'yu tutturursam sağlam uzun süreli bir hacim alma dönemine gireceğim.

64-65 kilo düşmeyi nasıl kabulleniyorsun
    yada hedef haline getiriyorsunuz anlamıyorum.
    temiz bir şekilde 75-80 olsan karın kasında gögüslerinde daha güzel olur bence
    hacim bu spor icin cok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

Hocam o boylarda bicok atletik fizikcinin yarisma kilosu 64 65 bana gore asla kotu bi hedef sayilmaz ayrica adam 80e ciksa 75e inince lean mi olacak yani

• quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

quote:

Hocam o boylarda bicok atletik fizikcinin yarisma kilosu 64 65 bana gore asla kotu bi hedef sayilmaz ayrica adam 80e ciksa 75e inince lean mi olacak yani

64-65 kilo aynada güzel fakat dışarıda gerçekten kötü duruyor benim görüşüm
    kaldı ki temiz bir 75 kilo 65 kilodan kat be kat daha iyidir
    aktif spor yapan biri hemde ektomorfsa temiz bir şekilde 75'e rahatca cıkabilir.

insanlar hep yag oranıyla birlikte kiloyu da aşagı çekiyorlar
    bu kolay olanı
    önemli olan kilo yukarı yag oranı aşagı tabii bu daha bi zahmetli
  • Arkadaşlar iherb bb.com yada netrition Almanya ya gönderim yapar mı bu konuda bilginiz varmı ? Bazı iherb paketleri Alman gümrüğünden geçmiyormuşta bilen varsa emin olmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 1 Nisan 2015; 21:51:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

quote:

64-65 kilo aynada güzel fakat dışarıda gerçekten kötü duruyor benim görüşüm
    kaldı ki temiz bir 75 kilo 65 kilodan kat be kat daha iyidir
    aktif spor yapan biri hemde ektomorfsa temiz bir şekilde 75'e rahatca cıkabilir.

insanlar hep yag oranıyla birlikte kiloyu da aşagı çekiyorlar
    bu kolay olanı
    önemli olan kilo yukarı yag oranı aşagı tabii bu daha bi zahmetli

Ya tabi 64 e inince daha cok atletle ya da ussuz gezse daha mantikli. :) Cok net bi kuculme soz konusu olur ama o boylarda bi insanin (ben de o boylardaym)75 kg falan yuzde10 12 gezmesi demek buyuk basari demek. Buyuk antrenman gecmisi demek

• 
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.