Şimdi Ara

Bugün başladım, program hakkında ki görüşleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1.5 sene önce 6 ay gitmiştim, şimdi yeniden başlıyorum ve bu program 1.5 aylık. Görüşleriniz nedir?

Bugün başladım, program hakkında ki görüşleriniz

• iyi ama her antremandan önce koşmalisin bence isinmak için daha ideal ve vucut isisinin yukselmesi icin bire bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siceyy kullanıcısına yanıt
    Bu programla 1.5 ayda ne kadar gelişme gösteririm? Ve kaslar tamamen ağrısız vs. olmadan açılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

Bu programla 1.5 ayda ne kadar gelişme gösteririm? Ve kaslar tamamen ağrısız vs. olmadan açılır mı?

19 yaşındamısın 34 mü?
  • Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    Profil abimin ama genelde ben kullanıyorum, imzayı düzeltmedimde şu anda 20 yaşındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siceyy

iyi ama her antremandan önce koşmalisin bence isinmak için daha ideal ve vucut isisinin yukselmesi icin bire bir

Cahil olduğun halde neden öneriler veriyosun ? Yoksa cahil olduğunun mu farkında değilsin ? İki türlüde durumun kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

Profil abimin ama genelde ben kullanıyorum, imzayı düzeltmedimde şu anda 20 yaşındayım.

1.5 ayda vücut hamlığını atar ve kaslar ancak yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar , zaten daha sonraki aylarda dahada gelişme olacaktır.Çünkü ilk başta gelişme hızlı oluyor fakat ilerleyen zamanlarda yavaşlıyor..Ne kadar gelişeceğin genetiğine bağlı
  • Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    Bacaklarım çok sağlam, mesela bugün baldırı 5*20 120 kiloda yaptım.(20 dk 6 km ve 15 dk boş bisiklette koşmama rağmen, makinede değil ağırlık taktığımız alette) Ama üst taraf idare ediyorda, bacaklarım kadar iyi ve dayanıklı değil. Mesela geçen gün üst ve alt göğüste toplam ikisinde de 30 kg girdim ve ötekinlerde de dumbellde 5+5 ile makinede ise 26 ile girdim ama hafiften ağrı var, bacaklarımda ise kendimi çalışmamış gibi hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 31 Mart 2015; 22:06:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

iyi ama her antremandan önce koşmalisin bence isinmak için daha ideal ve vucut isisinin yukselmesi icin bire bir

Cahil olduğun halde neden öneriler veriyosun ? Yoksa cahil olduğunun mu farkında değilsin ? İki türlüde durumun kötü.

Sen fazla konuşma bence ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Göz kırpmanı yesinler aslan parçası

Merak ediyorum neden kızıyosun ki. Hani cahil olarak mı yetiştirildin ? Yoksa aileden gelen bir şey mi ? Hobi olarak mı yapıyosun ? Tanımaya çalışıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Göz kırpmanı yesinler aslan parçası

Merak ediyorum neden kızıyosun ki. Hani cahil olarak mı yetiştirildin ? Yoksa aileden gelen bir şey mi ? Hobi olarak mı yapıyosun ? Tanımaya çalışıyorum

Sen fazlasın usta ben cahilim sen haklısın sen çok iyisin sen prosun sen büyüksün abi hadi şimdi bb

• Çok kötü bir program.

Allpro begginner veya ICF yapın.

Ayrıca ısınmak için koşulmaz
  • Patience kullanıcısına yanıt
    +1 beginner seviye için full body tartışılmaz. şu göğüs biceps sırt triceps programlarından vazgeçin artık.
  • göğüs çalışırken arka kol da çalışır ve ısınır.
    sırt çalışırken ön kol ısınır ve çalışır.
    o zaman doğrusunu söyleyelim de herkes faydalansın.
    göğüs+ arka kol
    sırt+ ön kol en faydalı programdır.
    tüm konulara yazıyorum buraya da yazayım. sürekli aynı yanlış yapılıyor çünkü
  • Arkadaşlar beslenme için önerileri olan var mı?
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Hatta göğüs+arka kol gününe omuz da eklenip, ayrı bir bacak günü oluşturarak Push/Pull/Legs programı hazırlanabilir, haftada 5-6 gün gitmek isteyenler için çok da ideal olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.