Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1564. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.815
Cevap
291
Favori
1.525.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cLevo.

Overheqd pressi ayakta calismakla oturarak calismak arasindaki fark ne? Ayakte daha compound mu oluyor? Cok bir farki olur mu?

Cevaplayabilecek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Overheqd pressi ayakta calismakla oturarak calismak arasindaki fark ne? Ayakte daha compound mu oluyor? Cok bir farki olur mu?

Cevaplayabilecek var mi?

ayakta yaptığın zaman seni dengede tutabilmek için birçok yardımcı kas devreye giriyor. mesela abdominallerin, obliquelerin, alt sırtın, kalçan, lat'ların, üst sırtın vs vs

oturarak yaptığında sırtını sehpayla desteklediğin için yükün çok büyük kısmı itiş kasları olan omuz, göğüs ve tricepslere binecektir.

ikisinin de yeri ayrı. değişmeli yapılabilir. son olarak ayakta yaparken kemerini takmanı öneririm.
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de hemoroid çıktı.Doktora da gidilmiyor Var mı bu meretin bi çözümü?
  • C.. C kullanıcısına yanıt
    Özele geell...

• 18 yaşından önce kreatin kullanılmasının bir zararı var mıdır ? Bazı yerlere kullanmayın diyorlardı.Kullanıp zararını gören var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Sizin derdiniz ne gençler başka yerde trollük yapın.

ne yaptım abi egleniyoz iste

• eğlence için konu dışı forumuna gidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impale

18 yaşından önce kreatin kullanılmasının bir zararı var mıdır ? Bazı yerlere kullanmayın diyorlardı.Kullanıp zararını gören var mı ?

Hormon değil bir şey değil. Balık yağı gibi bir takviye sadece. Balık yağını ilkokul bebelerine bile veriyolar ama vücut geliştirmenin adı geçince "Wowowowow, zararlı"

• Teşekkür ederim.Peki marka olarak tavsiyeniz var mı ?
    http://www.supplementler.com/urun/optimum-micronized-creatine-powder-300-gr-743
    http://www.supplementler.com/urun/universal-creatine-powder-300-gr-523
    Aralarında bir fark var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impale -- 28 Ocak 2015; 13:02:08 >
  • Impale kullanıcısına yanıt
    Görebildiğim tek fark son kullanma tarihi
    cahillik bizde çok acayip
  • Impale kullanıcısına yanıt
    Universal creapure optimum değil tek fark o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Universal creapure optimum değil tek fark o.

Mikronize kreatin diyor, yani creapure o da.
  • Bu konuda liseli dolmuş

http://www.vucutgelistirmetv.com/yasin-haznedaroglu-federasyonla-ilgili-aciklamalarda-bulundu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 28 Ocak 2015; 16:42:33 >
    İçerik kısmında Universalda creapure diye belirtiyor ama Türkiye'de ki Optimumlarda kutunun hiç bir yerinde creapure diye belirtmiyor. Creapure olan versiyonları var ama ben Türkiye'de hiç görmedim creapure olan versiyonu.

Edit: Görselle destekliyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 28 Ocak 2015; 21:39:22 >
  • Atiadaslar deadlift ve squatin boy uzamasina bir etkisi olur mu? Klasik sorulardan ama tecrubelilere danismak istedim. Yas 18 yine de bir umut boy uzamasi olabilir diye. 2 lower antremanidir yapiyorum deadlift. Squata ise girismedim daha leg press yapiyorum.

• quote:

İçerik kısmında Universalda creapure diye belirtiyor ama Türkiye'de ki Optimumlarda kutunun hiç bir yerinde creapure diye belirtmiyor. Creapure olan versiyonları var ama ben Türkiye'de hiç görmedim creapure olan versiyonu.

Edit: Görselle destekliyelim.

şimdi baktım bendekine creapure
  • Hiçbir etkisi olmaz.
  • Siz nereden/hangi siteden aldınız.

Simdi supplementler'e baktım önceden 45 tl civarında normalini satıyorlardı değiştirmişler creapure getirmişler fiyat 60 tl ye çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halfmoon37 -- 28 Ocak 2015; 21:38:30 >
  • quote:

Siz nereden/hangi siteden aldınız.

Simdi supplementler'e baktım önceden 45 tl civarında normalini satıyorlardı değiştirmişler creapure getirmişler fiyat 60 tl ye çıkmış.

oo benim baya oldu 1 2 sene olması lazım
    taksimdeki protein7 yakamoz gıdadan almıştım
    bitmedi var biraz ama son kullanma tarihi gecti
    icilir mi ki
  • 
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.