Şimdi Ara

Dark Evopad M7200 3g Tablet (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
12
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alıntılarsan anlamıyorum hocam
    bana dediysen ;

yalancı niye diyeyim estf.

o build için tv radyo var , o da sana denk gelmiş, agustos buildleri olanlarda tv radyo yok ve tekno biyotik de yardımcı olmuyor bu durumda, yeni alacak birisi için TV var denmesi yanlış olur

alana da augst build gelirse hani TV vardı diye hayal kırıklığı yaşar
  • _erdal_ kullanıcısına yanıt
    beyler arkadasın paylastıg gıbı nova launcher kursam 3g ıle telefon ozellıgı kullanamayacak mıyım bosu bosuna o kadar para dokmeyelım kafamı ıyıce karıstırdınız su son mesajlarınızla
  • yanlış anlaşılmasın,

3g data hattı alırsanız herhengi bir gsm şirketinden,
    telefon konuşması olmaz.

normal telefon hattı sim alacaksınız takacaksınız, konuşacak sms atacaksınız.

ok?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tufanhakan55 kullanıcısına yanıt
    ücretsiz olanlar var ayrica bunu kurduktan sonra 3G ile görüntülü konusulabiliyor

• normal sim kart ile görüntülü konuşma zaten var,
    yazmaya gerek bile görmedim.

• mimleon kullanıcısına yanıt
    merhabalar arkadaşlar ben dün piranha arısto tab 7,0 alacaktım. gezinirken 9,7 sinin 349 tl ye buldum ve kliksadan aldım. 3g gprs var hat takılıyor şimdi bu mtk işlemcili olduğundan telefon olarak da kullanabilirmiyim acaba ?
  • aristo 9.7" mi aldın?
    anlaşılmadı

piranha aristo II 9,7 tab aldım. mtk işlemcili bununla konuşmaa sms uygulaması yapabilirmiym acbaa
  • anlamadığım şey şu,
    3g data hatları konuşma hatlarından daha pahalı,
    yani
    avea 4gb kotalı bağlantı 40 tl civarındayken,
    avea 100dk konuşma (görüntülü) hakkı olan hat 3 ay ödemesiz 15 tl.

neden israrla 3g data hattı almaya ve tabletlerde bazı uygulamalarla konışma sms oluşturmaya çalışıyorsunuz?

ben mesela
    dark 7" için gittim avea 100dk konuşma, 1gb internet, 100sms olan 3 ay bedava aylık 15 tl normal hat aldım,
    araçda duruyor, lazım olunca kısa süreli kullanıyorum.
    (cep telefonu ayrıca var)

hayır hayır siz beni yanlış anladınız sanırım. benim zaten vodafone hattım var öğrenmek istediğim tabletimi telefon olarak kullanabilirmiyim. data hattı değil normal telefon vodafone hattı ile. arama yapmak mesajlaşmak vb. gibi. umarım anlatabilişimdir.
  • evet
    bu dark m7200 yasal olarak sim kart takılıp telefon, sms, göörüntülü konuşma yapılıyor.

kullanışlı bir launcher kurarsanız,
    nova veya go, onun kişiler uygulaması ile rehber oluşturup,
    sms, ses, görüntü yapabilirsiniz.

aslında dark sitesinde veya teknobiyotik de detaylı açıklamalar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 26 Mart 2014; 20:14:17 >
    benim sorumda yanıtlanmış oldu teşekkürler ps3 cihazımın açık arttırması yarın sona eriyor ardından para elime geçer geçmez alıcam
    ps3 ürünümle ilgilenenler de buradan bakabilir :http://www.sanalpazar.com/Ps3-320gb-4-Oyun-Hediye__isp18193657
  • quote:

Orijinalden alıntı: _erdal_

resimler eklendi inş. bahsettiğin seyler bunlardır

https://store.donanimhaber.com/87/10/53/871053e437e7a46596daad81f058508b.png
    https://store.donanimhaber.com/93/3d/2f/933d2fca22e3884db4d421a069490f46.png
     Dark Evopad M7200 3g Tablet Dark Evopad M7200 3g Tablet

hangi dialer uygulamasını kullanıyorsunuz? yazar mısınız?

• grezimonk kullanıcısına yanıt
    Nova Launcher kurdum onun dışında herhangi bir program yüklemedim. rehber mesaj veya dediğiniz gibi dialer programı gibi

• siparişi verdik bakalım hadi hayırlısı görüşlerimi bildiririm bakalım tv apk'sı felan icinde gelecekmi teknobiyotik ile aldım 399 tlye banka hesabımdan peşin ödedim
  • tufanhakan55 kullanıcısına yanıt
    cihaz 1 güne ulaştı gerçekten kargo hızlı ve şuan şarja koydum 5 saat ilk şarjda beklemesi yazıyordu birkaç güne detaylı bir şekilde cihazı kullandıkca izlenimlerimi paylaşıcam

bu arada cihazda tv anteni bulunmakta ama apksı varmı suan bilmiyorum cihazı acınca bakıcam
  • Hayırlı oLsun Dostum. birde Birşey sölicem ben alalı 20 gün oldu n11 de almıştım ama yeni yeni fark ettim ekranda 1 tane ölü piksel var fazla belli olmuyor takmamışrım kafama sonra şarj kablosu tam oturmadığı için cihaza sarj ediyor gözüküyor fakat cihaz sarj olmuor kablosunu başka taktım birde bu ürün bana geldiğinde kutunun dışında jelatin yoktu ama ekranın üstünde ekran bandı vardı ne bilim bunlar tek tek görürken umursamamıştım ama hepsini toplayınca canımı sıktı ne yapim anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanNuriARAS

Hayırlı oLsun Dostum. birde Birşey sölicem ben alalı 20 gün oldu n11 de almıştım ama yeni yeni fark ettim ekranda 1 tane ölü piksel var fazla belli olmuyor takmamışrım kafama sonra şarj kablosu tam oturmadığı için cihaza sarj ediyor gözüküyor fakat cihaz sarj olmuor kablosunu başka taktım birde bu ürün bana geldiğinde kutunun dışında jelatin yoktu ama ekranın üstünde ekran bandı vardı ne bilim bunlar tek tek görürken umursamamıştım ama hepsini toplayınca canımı sıktı ne yapim anlamadım

Çan-çin-çon ürünleri işte...Mutlaka ucuzluğunun intikamını alacak...

• Kullandığın Huwei USA Miami üretimi değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Kullandığın Huwei USA Miami üretimi değilmi?

Huawei ve Dark'ı herikisini de inceleyin sonra laf atın bence...
    Çan-Çin-Çon bir deyim zaten...Bu deyimi anlayabileceğinizi tahmin ediyorum...
    Neyse ben her iki ürünü inceledim.
    Yorumlarım her iki ürünü inceleyebilmiş biri olarak yapılmaktadır...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.