Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bargellodan one million ve rochas aldım kalıcılık olarak 2side iyi fakat rochası koku olarak begenmedim orjinali biraz daha hafif sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-M

quote:

Orijinalden alıntı: babun31

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

quote:

quote:

bence dp den alışveriş yapma. İxora ve bargello çok güzel yapmış one million ı.

İlla one milion olması gerekmez , daha çarpıcı , tavsiye edebilceginiz kıs icin varsa ? Tavsiye edebilirseniz sevinirim

Jil sunder sun men, black xs, 212 sexy men, euphoria intense bunlar benim favorilerim ama zevkler değişir genelde. Hepsi çok çarpıcı kokular. Çok çok ele ayağa düşen kokularda deil. yaşım bu arada 21 haberin olsun. genelde kızlar black xs ve sun men e bayılıolar. Resmen yaklaşıp yaklaşıp kokluolar.

Saol dostum teşekkür ederim 18 bende .. Bu ismini verdigin ürünleri DP'den almam mümkün mü direk isimlerini söyleyerek ?

hayır dp den alma hiç birini. başka bi yer yok mu orda yaa ?

İzmirdeyim hepsi. Var , xiora falan var yani

One million orjinalini kullandım , bargello, dp, ixora, mystical denedim bana göre koku benzerliği açısından, (one million için) en benzer olan mystical yapmış. İxora ve dpdekinin çok alakası yok. Bargello eh işte. Aslında hiç biri tam yapamamışta en benzerini mystical yapmış diyelim.

david walker'e bak bi de orjinalinden farksız koku olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZGSRĞL

Dp den uzun süreli kalan parfüm önerisi bekliyorumDaha önce açık denemedim ayıptır söylemesi

Edit: Öneriler için şimdiden teşekkürler

sigara tiryakisiysen bi parfümden 3 saatten fazla kalıcı olmasını bekleme ;)
    git david walker'e, dp'ye vs. dene ne önerirsiniz falan de kafana hangisi yatarsa ;)
    aklında bi kaç isim olsun gene de;
    -one million
    -rochas
    -lacoste red
    -polo sport(bargellodaki bayağı kalıcıydı)
    -joop homme (bence dünyanın en güzel parfümü(orjinalini kullanıyorum))
    -black xs
    -diesel fuel for life
    vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

Dp den uzun süreli kalan parfüm önerisi bekliyorumDaha önce açık denemedim ayıptır söylemesi

git david walker'e, dp'ye vs. dene ne önerirsiniz falan de kafana hangisi yatarsa ;)
    -one million
    -rochas
    -lacoste red
    -black xs
    -diesel fuel for life
    vs.

Sigara kullanmıyorum.Dp den black xs ile lacost red aldım.Kokusu uzun süreli değil

• quote:

quote:

quote:

-one million
    -rochas
    -lacoste red
    -black xs
    -diesel fuel for life
    vs.

Sigara kullanmıyorum.Dp den black xs ile lacost red aldım.Kokusu uzun süreli değil

çok iyi oldu bunu söylediğin ben de sigaradan parfüm kokusu kayboluyo sanıyodum :D
    günde 2-3 kere sık ben öyle yapıyorum sürekli parfüm kokuyorum. orjinaline 10 katı para verip günde 1 kere sıkmaktan iyidir ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

-one million
    -rochas
    -lacoste red
    -black xs
    -diesel fuel for life
    vs.

çok iyi oldu bunu söylediğin ben de sigaradan parfüm kokusu kayboluyo sanıyodum :D
    günde 2-3 kere sık ben öyle yapıyorum sürekli parfüm kokuyorum. orjinaline 10 katı para verip günde 1 kere sıkmaktan iyidir ;)

2 tane orj parfüm almayı düşünüyorum(özel günler için )Öneri bekliyorum.Bunları da günlük kullanırım artık

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

-one million
    -rochas
    -lacoste red
    -black xs
    -diesel fuel for life
    vs.

2 tane orj parfüm almayı düşünüyorum(özel günler için )Öneri bekliyorum.Bunları da günlük kullanırım artık

ben de öyle yapıyorum :D
    joop homme'yi özel günler için
    açık parfümü günlük kullanıma ;)

• ixorada fiyatlar nasıl arkadaşlar , birde kod filan gereklimi direk isim mi söyleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

ixorada fiyatlar nasıl arkadaşlar , birde kod filan gereklimi direk isim mi söyleyelim.

2 tane 100lük 35 tl mağazalarında.

kod veya isim farketmiyor.
  • ixora da hangi parfümleri orjinallerine yakın ve kalıcı
    rochas men burbery classiz givenchy pi fahreneit
    ya da öneriler kış için kalıcı birşeyler
  • Kış için uygun parfüm almayı düşünüyorum açıkçası fazla bilgim yok kararsız kaldım hangi parfümü alsam diye.Bu arada orjinal alacağım.Bu arada beyaz tenliyim

Aklımda One million ile diesel only the brave var sizce almalımıyım bunlardan birini veya başka önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZacDoUrden -- 9 Aralık 2011; 21:03:34 >
  • Burberry Classic nasıl dostlar ?
  • givenchy xeryus rouge nasıl?
  • hugo boss just different, fenaa güzel bir parfümm dp' de var mı bilmiyorum yeni çıktı çünkü... ;)
  • Arkadaşlar , L5 aldım pek beğenilmedi sanırım. Rochas'ı mı denesem
  • ck free var mı dp de ??
  • Arkadaşlar ben rebul kullanıyordum ve rebulun aslında "Lacoste essential" in çakması olduğunu öğrendim. Şimdi lacoste essential alacağım ama bargello dan mı dp den mi alsam acaba?
  • Valla beyler şöyle söyleyeyim Jil Sander "Sun" denen parfüm kışın bile çok ideal. Öyle bir koku ki D&P nin en başarılılarından ve bu kokunun yazı kışı yok. Ahirete kadar her gün her mevsim kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

hugo boss just different, fenaa güzel bir parfümm dp' de var mı bilmiyorum yeni çıktı çünkü... ;)

http://www.parfumevi.com.tr/U13575,13,just-different-hugo-boss.htm burada bulabilirsin.
  • Bu konuyu da biraz canlandıralım beyler. Açık parfüm alacaksanız Bargello'yu öneririm . Eğer almak da çekindiğiniz bir koku varsa size güzelce yardımcı olabilirim ..

Ama Bargello'da denemediğim bi kaç güzel koku var . Lise 3 üm buğday ten liyim.

Fahreneiht
    212 Sexy
    Gucci Rush

Nasıldır bunlar ?
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.