Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdr_

Lacoste red daha soft bir kokuymuş blacks xs günlük hayatta bana biraz ağır geldi

evet black xs ağır baya.. beğenmediysen ve çok kullanmadıysan değiştir.. geri alıyorlar.. davidoff king al..
  • msjım bulunsun
  • Esmer tenliyim kışın kullanabileceğim kalıcı kokulu ancak çookta ağır olmayan güzel bir koku önerir misiniz ? Yorumlara bakarak B4 - R3 ve Burberry Classic arasında kaldım.Birde Hugo geçiyor aklımdan.Yardım ederseniz sevinirim.
  • kışlık kullanabilceğim bi parfüm önerirseniz çok sevinirim
    esmer tenliyim cildim yağlı ve yaşım 16 dp den önerilerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN07

quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Lacoste red daha soft bir kokuymuş blacks xs günlük hayatta bana biraz ağır geldi

evet black xs ağır baya.. beğenmediysen ve çok kullanmadıysan değiştir.. geri alıyorlar.. davidoff king al..

black xs yi babama verdim önerini dikkate alacağım
  • Arkadaslar One million ve 212 sexy men d&p de nasil kaliciligi ve benzerligi guzel diyorsaniz alacagim veya kis icin etkileyici parfum onerirseniz sevinirim bu arada beyaz tenliyim simdiden tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

calvin klein' in dp de hangi parfümleri var ve hangileri gerçekten iyi ?? calvin klein shock yeni çıkmış dp de var mı acaba ???

c.k shock mystical da var yeni gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-M

quote:

Orijinalden alıntı: babun31

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

quote:

quote:

bence dp den alışveriş yapma. İxora ve bargello çok güzel yapmış one million ı.

İlla one milion olması gerekmez , daha çarpıcı , tavsiye edebilceginiz kıs icin varsa ? Tavsiye edebilirseniz sevinirim

Jil sunder sun men, black xs, 212 sexy men, euphoria intense bunlar benim favorilerim ama zevkler değişir genelde. Hepsi çok çarpıcı kokular. Çok çok ele ayağa düşen kokularda deil. yaşım bu arada 21 haberin olsun. genelde kızlar black xs ve sun men e bayılıolar. Resmen yaklaşıp yaklaşıp kokluolar.

Saol dostum teşekkür ederim 18 bende .. Bu ismini verdigin ürünleri DP'den almam mümkün mü direk isimlerini söyleyerek ?

hayır dp den alma hiç birini. başka bi yer yok mu orda yaa ?

İzmirdeyim hepsi. Var , xiora falan var yani

One million orjinalini kullandım , bargello, dp, ixora, mystical denedim bana göre koku benzerliği açısından, (one million için) en benzer olan mystical yapmış. İxora ve dpdekinin çok alakası yok. Bargello eh işte. Aslında hiç biri tam yapamamışta en benzerini mystical yapmış diyelim.

one million ı bir de d.w dan denemeni tavsiye ederim ben oldukça beğendim

• konuyu canlandıralım arkadaşlar :D yeni denediğiniz parfümler hakkında yorum yapalım.
  • Dp den uzun süreli kalan parfüm önerisi bekliyorumDaha önce açık denemedim ayıptır söylemesi

Edit: Öneriler için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZGSRĞL -- 12 Kasım 2011; 23:43:12 >
  • Şu an itibariyle D&P den Paco Rabanne One Million almış bulunmaktayım kuzende orjinali var gayette aynı kokular korktum burdaki yorumları görunce fakat 10numara..Fahrenheit ve Roma kullanıyorum ilk defa değiştireyim dedim..Fahrenheit ve Roma yı öneririm ve kesinlikle en iyisi D&P koku gitmiyor resmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferken -- 15 Kasım 2011; 21:06:20 >
  • Mystical parfümeriden önerisi olan var mı? veya en benzettikleri parfümler hangileri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaLYpSoLeX -- 23 Kasım 2011; 21:12:56 >
  • Beyler Avon Fullspeed nerde bulabilirim ? Forumda yada carrefour da varmıdır ?
  • arkadaşlar ixoranın çoğu parfümünü kullandım.lacoste red,lacoste essential,black xs,one million ve şimdi aklıma gelmeyen 5-6 ixora parfüm daha kullandım.tamam koku olarak iyi ama kalıcılık sıfır.bence açık parfümde ixorayı es geçin.burada satış temsilcisi olupta insanları yönlendiren bazı arkadaşlar var onlarada kesinlikle itimat etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacıAbi -- 28 Kasım 2011; 21:25:16 >
  • Burberry Week End Dp'de nasıldır kullanan var mı? Kalıcılık olarak, koku olarak biri değerlendirebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Burberry Week End Dp'de nasıldır kullanan var mı? Kalıcılık olarak, koku olarak biri değerlendirebilir mi

Asd
  • quote:

quote:

Burberry Week End Dp'de nasıldır kullanan var mı? Kalıcılık olarak, koku olarak biri değerlendirebilir mi

Asd

• Parfümüm bittiği için bugün gidip yenisini alayım dedim. Gittiğimde geçen yazdan beri kullandığım D17'yi (sanırım davidoff adventure) tekrar aldım. Bunun yanına bir tane daha parfüm almak istedim. Bir kaç tane denedim ama hem zamanım kısıtlıydı, hem de 3. parfümden sonra artık kokuları ayırt edemez hale gelmiştim. Denediklerimin arasında olan H6'yı aldım (hugo boss ama hangi ürün bilmiyorum). Eve geldim az önce ve tekrar 1 fıs sıktım, hiç hoşuma gitmedi kokusu. Yanımda annem vardı, ona da koklattım ve beğendi ama içime sinmedi nedense. Nasıl tarif etsem, "acı" bir kokusu var, acı limon kokusunu andırıyor biraz. Tekrar gitsem, başka bir ürünle değiştirirler mi acaba? 1-2 fıs sıktım sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Parfümüm bittiği için bugün gidip yenisini alayım dedim. Gittiğimde geçen yazdan beri kullandığım D17'yi (sanırım davidoff adventure) tekrar aldım. Bunun yanına bir tane daha parfüm almak istedim. Bir kaç tane denedim ama hem zamanım kısıtlıydı, hem de 3. parfümden sonra artık kokuları ayırt edemez hale gelmiştim. Denediklerimin arasında olan H6'yı aldım (hugo boss ama hangi ürün bilmiyorum). Eve geldim az önce ve tekrar 1 fıs sıktım, hiç hoşuma gitmedi kokusu. Yanımda annem vardı, ona da koklattım ve beğendi ama içime sinmedi nedense. Nasıl tarif etsem, "acı" bir kokusu var, acı limon kokusunu andırıyor biraz. Tekrar gitsem, başka bir ürünle değiştirirler mi acaba? 1-2 fıs sıktım sadece.

Guncel.
  • bulunsun. belki bir gün yolumuz düşer.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.