Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.140
Cevap
130
Favori
1.044.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deeply11

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

Bana kalıcı bi koku lazım. L6 almıştım Lacoste Red veya Essential olması lazım . Hiç kalıcı değildi. Önerilerinizi alıyım. Bargello ve Ixora önerilmiş. Ixora Eskişehir'de var mı bilmiyorum. Bargello ve D&P'den alabilirim.

ixora eskişehirde var doktorlar caddesindeki dp nin karşısında

Evet bikaç gün önce farkettim ben de. Öneri varsa alıyım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

quote:

Bana kalıcı bi koku lazım. L6 almıştım Lacoste Red veya Essential olması lazım . Hiç kalıcı değildi. Önerilerinizi alıyım. Bargello ve Ixora önerilmiş. Ixora Eskişehir'de var mı bilmiyorum. Bargello ve D&P'den alabilirim.

ixora eskişehirde var doktorlar caddesindeki dp nin karşısında

Evet bikaç gün önce farkettim ben de. Öneri varsa alıyım.

dunhill desire blue
  • güzel koku tavsiyeleri mevcut. içinden birisini seçebilsem.takipteyim.
  • black xs
    212 man
    lacoste red
    davidoff king
    Jil Sander Sun
    Fahrenheit
    rochas
    Colotte DAVIDOFF COOL WATER
    armani zeus
    boss in love

kış için uygun parfüm arıyorum ve genelde öneriler bu kokular üzerine gördüğüm kadarıyla .bu kokuların hangileri kış için uygundur acaba ? listedekilerin haricinde kışa uygun +20 yaş üstü çok fazla kişinin kullanmadığı kaba tabirle piyasa olmamış parfüm önelerine açığım.Bunun yanında kalıcılıkta önemli tab. DP kodlarına baktım ,burdaki arkadaşların yazdıklarıyla baktığım listedeki kodların bazıları birbiriyle uyuşmuyor.buraya yazdığım listedeki ve önerebileceğiniz parfümlerin kodlarını yazabilirseniz çok sevinirim.birde içerisinde çikolata , ağaç-odun kokusu olan birazda okyanus-deniz kokusu barındıran bir parfüm mevcutmudur acaba ?(diğer forumda da sormuştum)
  • ixora'da ck euphoria, black xs, black code benzerlik kalıcılık kalite nasıl ?? yada şunu alın daha kalıcı daha kaliteli diyeceğiniz ??
  • dpnin kokuları değişime ugruyor ixora da kullandım kokusu degişmiyor kaliteli kokuyor ama parfüm öneremiyecegim varsa ixoradan şu iyi güzel parfüm diyen biri
  • calvin klein' in dp de hangi parfümleri var ve hangileri gerçekten iyi ?? calvin klein shock yeni çıkmış dp de var mı acaba ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

ixora'da ck euphoria, black xs, black code benzerlik kalıcılık kalite nasıl ?? yada şunu alın daha kalıcı daha kaliteli diyeceğiniz ??

black xs adeta baktırıyor kendine ben ixoradan aldım fakat pek memnun olmadım 1 gün bile zor sürüyor etkisi tabiki açık parfüm ama biraz daha kaliteli olsaydı tadından yenmezdi.yanlız aldığım ilk gün satıcı bi elime diesel bi elime black xs sıktığında otobüste bile kokluyodum o derece güzel koku :))
  • Evet konu canlansın yarın 2 adet parfüm alacağım tavsiyeler nelerdir?
  • bugün dp den jean paul aldım.. bildiğin equal gibi kokuyor.. :S yarın götürücem değiştirirlerse değiştiricem 1 kere sıktım sadece..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Evet konu canlansın yarın 2 adet parfüm alacağım tavsiyeler nelerdir?

black xs e güzel diyorlar.. merak ettim yarın bakacağım ben.. bir bak derim..
  • black xs'e baktım hiç hoşuma gitmedi.. davidoff king aldım geldim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN07 -- 27 Ekim 2011; 18:27:39 >
  • blacks xs ile lacoste red aldım bende
  • quote:

blacks xs ile lacoste red aldım bende

black xs i hiç sevmedim:S nasıl beğendiniz o parfümü diyesim geliyor ama zevkler farklı işte:) lacoste red i 2 yıl önce kullanmıştım güzeldi ama biraz ağır geldi sonradan bana..
  • quote:

dp den mi aldın acaba? parfümlere bakıyorum kafamda belli bir taslak oluştu fakat açık parfümde kalıcılık ve orjinale benzememesi konusunda tereddütlerim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: theblackside

quote:

dp den mi aldın acaba? parfümlere bakıyorum kafamda belli bir taslak oluştu fakat açık parfümde kalıcılık ve orjinale benzememesi konusunda tereddütlerim var

kokular genelde orjinaliyle aynı oluyor dp de.. kalıcılığıda iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN07

quote:

quote:

şöyle bir 8-10 saat gitse yeter zaten.teşekkürler cevabın için.

• quote:

Orijinalden alıntı: babun31

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

quote:

quote:

quote:

bence dp den alışveriş yapma. İxora ve bargello çok güzel yapmış one million ı.

İlla one milion olması gerekmez , daha çarpıcı , tavsiye edebilceginiz kıs icin varsa ? Tavsiye edebilirseniz sevinirim

Jil sunder sun men, black xs, 212 sexy men, euphoria intense bunlar benim favorilerim ama zevkler değişir genelde. Hepsi çok çarpıcı kokular. Çok çok ele ayağa düşen kokularda deil. yaşım bu arada 21 haberin olsun. genelde kızlar black xs ve sun men e bayılıolar. Resmen yaklaşıp yaklaşıp kokluolar.

Saol dostum teşekkür ederim 18 bende .. Bu ismini verdigin ürünleri DP'den almam mümkün mü direk isimlerini söyleyerek ?

hayır dp den alma hiç birini. başka bi yer yok mu orda yaa ?

İzmirdeyim hepsi. Var , xiora falan var yani

One million orjinalini kullandım , bargello, dp, ixora, mystical denedim bana göre koku benzerliği açısından, (one million için) en benzer olan mystical yapmış. İxora ve dpdekinin çok alakası yok. Bargello eh işte. Aslında hiç biri tam yapamamışta en benzerini mystical yapmış diyelim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN07

quote:

quote:

şöyle bir 8-10 saat gitse yeter zaten.teşekkürler cevabın için.

valla 2 gün önce sıktığım kıyafetimde halen duruyor kokusu.. buram buram kokmuyor ama yaklaşınca geliyor burnuna.. sabah sıksan gün boyu kokuyor zaten uçup gitmiyor:)

• Lacoste red daha soft bir kokuymuş blacks xs günlük hayatta bana biraz ağır geldi
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.