Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'den ilk yorumlar geldi: 'Olağanüstü bir oyun' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
6.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun karşılaştırılması gereken seriler Fallout ve Deus Ex..

Her araba sürülen ve silah olan açık dünya oyununu GTA sanıyorlar.

Oyunda TPS kamera açısı bile yok.

Bu yüzden diyalog okumaktan sıkılınca "GTA'ya hiç benzemiyor" diye

eleştirecekler.

• Arada yedek alsınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes bu kadar hypelı ama bilgisayar donanımlarızı büyük bir savaşın beklediğinin farkında değiller :D

• Çıkarsalar da ona biz karar versek artık

• Çok şişirildi bu oyun çoook. Bekleneni veremeyecek. "Genel olarak ilk 16 saatin olağanüstü olduğu söylenmiş" cümlesi bile çok şey açıklıyor, "ilk birkaç saat güzel ama sonrası berbat olabilir biz ilk saatler için konuşuyoruz" mesajı vermiş oyunu deneyenler 

• Ciddi bir soru sorayım; RTX2060 ve i7-9750 olan bir notebook’ta sizce Medium 60 fps alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abicim zaten her hafta oyundan oynanis videosu geliyor.

Ben daha ilk oyun içi görüntüleri izleyince söyledim.Sadece yılın oyunu değil oyun tarihinin en iyi oyunu geliyor demiştim.

Oyun basını ve Twitch tayfa oyunu gereksiz gömmezse açık ara başarılı olur.
    Bu bahsettigim tayfa dilenci olduğu için 2 kuruş paraya oyunu överde gömerde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elpdrno_046 kullanıcısına yanıt
    hala akli basinda objektif birilerini gormek cok guzel bunu defalarca soyledim sagda solda heryerde linc yedim pop. kulturun kopegi olmayi millet cok seviyor . e pop bi urun oldugu icin b.k mu atiyorum? hayir ama gundeme gelis sekli o kadar yapmacik ve goze sokulan bi sekilde ki oyuna karsi onyargi olusturuyor oyunu oynayamayaagim icin dost kayaoglunun goruslerine guvenicem ki objektiflik konusunda cok guvendigim biri

• NMS'de çok süper diye millete kakaladılar. Bu da öyle olacak, millet verdiği paraya ağlayacak.

Gerçi bizim millet ağlar, elin avrupalısı için çerez parası.

• Hadi canım. Olağanüstü ha!

• Oynadığım neredeyse her oyunda başlangıçta ayrı bir tat alıyorum, daha fazla özendikleri için diye düşünüyorum. Benden başka aynı şekilde düşünen var mı?

• Her bokuda karalamayın nasıl milletiz böyle. Sistemi kaldirmayan 30fps gta vice city oynayan adam laf olsun diye yazıyor işte.

• Cyberpunk 2077'yi yapımcısından mütevellit gidip NMS gibi daha önce eminim adını dahi duymadığınız Joe Danger serisinden başka bir oyuna imza atmamış Hello Games ile aynı kerteye koyup kıyas yapmak nedir ya.

Canavar gibi oyun olacak, RTX 3080'imi aldım bekliyorum. Olmazsa beni bulun. 8 senedir geliştiriliyor bu oyun yav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeftEyeNine -- 24 Kasım 2020; 15:42:50 >
  • Mecbur alınacak bir oyun. İyi - kötü oynanacak. İndirim bu aralar olmaz. Hevesle rdr2 aldım ama sarmadı. Sonra oynayacagım. Esip kükremeye gerek yok. O 250 lira giiiideeeecceeeekkkkk.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt

Alırsın dostum

• gtx 1050 ( 2018 ) ile oynayabilir miyim acaba ben bunu ?

• Bence yılın oyunu olsa bile çok da sıradışı olmayacak, belki de iyi bir serinin başlangıcı olabilir. Öncelikle RPG ağırlıklı oyun pekçok kişiyi darlayacaktır, optimizasyon sorunları olduğu ise bilinen bir gerçek. Hikaye ve seslendirme konusunda çok çalışılmışsa da oyunda çok fazla denenmemiş konsept var, bu beklentileri karşılaması mümkün değil!

• Adamlar öyle bir reklam yaptı algı oluşturdu ki açık dünya oyunlarından nefret eden bana bile bu oyunu sattılar. Beklenti bu kadar yükselmişse bir halt olacağı kesin.

• Kskdkjssd

• Mekan grafikleri yansımalar dışında bu oyunun rpg öğelerine vurulanlara sözüm yok lakin çözünürlük arttırılmış, parlatılmış abartılmış bir oyun olarak tarihe geçecek gibi.

Yapaylık var gerçeklikten çok.Bir kaç şık araba, gerçekçi zemin, blur neon efektleri kurtarmaz bu oyunu,

Daha çok kütük pc oyunu gibi duruyor. Hatta yıllar önce çıkmış GTA 5 in yüksek kaliteli modları daha gerçekçi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 25 Kasım 2020; 4:33:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.