Şimdi Ara

COWON A2 İNCELEMESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
1
Favori
55.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekrandaki jelatini sökmüşsün merterak galiba.
  • güzsel yazı.
    1-) yazını, hazırladığım sitemde kullanabilirmiyim.
    (nik isim tel vs. ne vermemi/vermememi istiyorsan ona gore bişey yazarak altına)
    2-) kaça aldın?
  • en önemli konulardan birisini unuttum...
    aletin adaptörü 220 volt uyumlumu yoksa sadece 120volt mu.
    bide usbden şarj ediliyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pamirrr -- 6 Aralık 2006; 17:56:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

@mert çok güzel karşılaştırmalar valla ellerin dert görmesin, PSP bana her zaman hantal ve kocaman gelmiştir
    İlk resme bakınca cowon da o kadar büyük gözüküyordu biraz tırstım ama Selpak karşılaştırmana bayıldım o su serpti içime

Ya hoca bırak, psp yi satıcam senin yüzünden
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekesler

peki cowon A2yi mi , yoksa Creative zen vision W 'mu tavsiye edersiniz? hem ses hem video özelliklerine bakınca,ekran netliğine bakınca. benzer mi kalitesi bu aletlerin.

Evet cvp lütfen :)

Bence vision w idi ama siz bunu anlattıkca sanki bu daha iyi.
    Bide bunun vision w dan artı ve eksileri nedir mesela vision w ekranı daha büyük :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MyStİCaL

quote:

@mert çok güzel karşılaştırmalar valla ellerin dert görmesin, PSP bana her zaman hantal ve kocaman gelmiştir
    İlk resme bakınca cowon da o kadar büyük gözüküyordu biraz tırstım ama Selpak karşılaştırmana bayıldım o su serpti içime

Ya hoca bırak, psp yi satıcam senin yüzünden

Puahahah ya bırak hocam kılım alete işte var mı kılım sevmiyom :) Satmayan da Fatih Ürek olsun e mi

• N91 alıcam bi aksilik olmazsa onada yol vericem hatta bu konuda ivme kazandırıcam
  • arkadaslar iyi gunler cowon iaudio 6 ile u3 un ses kalıtesı arasında fark var mı acaba ?
  • @yılmaz
    @mert
    arkadaslar sıze kaca patladıgını yanı kac para verdınız eger solersenız sevınırım...ozellıkle @yılmaz eger burdan soylemıceksenız bı zahmet pm atın...
    sımdıden tesekkurler...
  • Kullanabilirsin tabi sorun olmaz, amaç bilgi paylaşımı. Yaklaşık 500 ytl. Aletin içinden adaptör çıkıyor ve hepsiyle uyumlu 110-220 . Usbden şarj oluyor, eğer istersen tabi, istemezsen şarj etmiyor usbden. En güzel özellilerinden biride bu zaten.
    quote:

Orjinalden alıntı: pamirrr

güzsel yazı.
    1-) yazını, hazırladığım sitemde kullanabilirmiyim.
    (nik isim tel vs. ne vermemi/vermememi istiyorsan ona gore bişey yazarak altına)
    2-) kaça aldın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz196

Ekrandaki jelatini sökmüşsün merterak galiba.

valla söktüm dostum kaliteli psp ekran stickerlerinden alacağım psp em de kullanıyorum çok memnunum.

Resimler işinize yaradım anlaşılan neyse iyi olmuş benden ayrıca birde şunu kullanarak çek filan dediğiniz bir resim filan olursa söyleyin arkadaşlar.

cowon a2 ve creative zen vision w ile karşılaştıran arkadaşlara kaba taslak vereceğim cevaplar var hemen listeliyorum

1. Cowon ile Creative ekran büyüklük farkı 0.3 inç bu farkı gözle görmek bile zor

2. Cowon ekran kalitesi 16 milyon renk Creative 262 bin renk

3. Cowon harici usb olarak her türlü pc de dosya alışverişine izin verir ama creative bunun için yazılım ister

4. Cowon tv den ve harici video recorder lardan kayıt yapar Creative de bundan söz edemeyiz

5. Cowon da divx altyazı desteği mevcut Creative de yok

6. Cowon da video ve müzik codec leri çokdaha fazla ve ğelişmiş Creative de eksiklikler var

7. Cowon a usb host özelliği ile usb cihazları bağla harici hdd bağla veri aktar fotograf makinene bağla vs vs Creative de çok ararsın bunları

8. Cowon da line in girişinden digital ses kaydı yap Creative yok

bunlar aklıma gelen ilk şeyler incelesem emin olun daha çoook şey çıkartırım.

Sonuç olarak bence bu aletler karşılaştırılamaz bile Cowon herzaman daha üstün her yönüyle

• Benim için en elzemi altyazıydı ki bu tarz bir cihaz alıyorsan altyazısız bir anlamı yok bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MERTERAK

quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz196

Ekrandaki jelatini sökmüşsün merterak galiba.

valla söktüm dostum kaliteli psp ekran stickerlerinden alacağım psp em de kullanıyorum çok memnunum.

Resimler işinize yaradım anlaşılan neyse iyi olmuş benden ayrıca birde şunu kullanarak çek filan dediğiniz bir resim filan olursa söyleyin arkadaşlar.

cowon a2 ve creative zen vision w ile karşılaştıran arkadaşlara kaba taslak vereceğim cevaplar var hemen listeliyorum

1. Cowon ile Creative ekran büyüklük farkı 0.3 inç bu farkı gözle görmek bile zor

2. Cowon ekran kalitesi 16 milyon renk Creative 262 bin renk

3. Cowon harici usb olarak her türlü pc de dosya alışverişine izin verir ama creative bunun için yazılım ister

4. Cowon tv den ve harici video recorder lardan kayıt yapar Creative de bundan söz edemeyiz

5. Cowon da divx altyazı desteği mevcut Creative de yok

6. Cowon da video ve müzik codec leri çokdaha fazla ve ğelişmiş Creative de eksiklikler var

7. Cowon a usb host özelliği ile usb cihazları bağla harici hdd bağla veri aktar fotograf makinene bağla vs vs Creative de çok ararsın bunları

8. Cowon da line in girişinden digital ses kaydı yap Creative yok

bunlar aklıma gelen ilk şeyler incelesem emin olun daha çoook şey çıkartırım.

Sonuç olarak bence bu aletler karşılaştırılamaz bile Cowon herzaman daha üstün her yönüyle

Sıralasan kesin çıkar dahaA2'nin eksik zerre yönü yok ki. İnanılmaz bir alet yani, özellikleri sıralıyorlar aletleri kıyaslarken, A2'de her şeye "Yes" her şeye "Yes"Yani dünya üzerinde onu geçebilecek bir alet ancak onunla aynı seviyede olabilir yeni teknolojilere kadar

• vision w alıcaktım ama ikna ettiniz cowon alıcam :D yarından itibaren girişimlere başlıyım :D saolun herkese :D
  • Ne kadar güzel, işte bu forumlarında amacı bu. İnsanlara en idealini, en uygununu tavsiye etmek. Böyle şeylerde anlıyorum bu forumun faydasını. Güzel seçim.
    quote:

Orjinalden alıntı: EhhBee

vision w alıcaktım ama ikna ettiniz cowon alıcam :D yarından itibaren girişimlere başlıyım :D saolun herkese :D
  • Uleyynn öldük mü ulen biz ZVM kullanıcıları tamam bu alet bizi katlıyor olabilir ama her alanda bizi geçemez
    işte bir ZVM üstünlüğünü söylüyom not edin çünkü sanırım bir tek bu yanı üstün

ZVM'de 32 A2'de ise 25 radyo kanalı hafızası var
  • uygun fiyata a2 almak isteyenler varsa, bana pm atabilir.
  • quote:

Uleyynn öldük mü ulen biz ZVM kullanıcıları tamam bu alet bizi katlıyor olabilir ama her alanda bizi geçemez
    işte bir ZVM üstünlüğünü söylüyom not edin çünkü sanırım bir tek bu yanı üstün

ZVM'de 32 A2'de ise 25 radyo kanalı hafızası var

Iste budur. ZV:M daha olmedı arkdaslar
  • Arkadaşlar A2 dün çıkmış gibi konuşuyorsunuz, hâlâ falan diye :). PSP ile masaüstü pc de kıyaslıyor musunuz boş zamanınızda? Yani merak etmeyin, liderliği ZV:M A2 ile kıyaslandıktan sonra kaybedecekse baştan beri lider değildi bu durumda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be Creative -- 7 Aralık 2006; 16:02:54 >
  • İkisi farklı kategori zaten, kıyaslamak yanlış bence.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.