Şimdi Ara

COWON A2 İNCELEMESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
1
Favori
55.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki cowon A2yi mi , yoksa Creative zen vision W 'mu tavsiye edersiniz? hem ses hem video özelliklerine bakınca,ekran netliğine bakınca. benzer mi kalitesi bu aletlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekesler -- 5 Aralık 2006; 14:43:52 >
  • @yılmaz kardes gercekten cok guzel bı alet oncelıkle hayırlı ugurlu olsun...ve bızımde ıstahımızı kabarttıgın ıcın tesekkur edrım yanıalet cok tatlı bısıya valla czv:m'ı satıp almayı dusundugum bır cıhaz oldu senın sayende hayırlısı bakalım zaman neyı gostercek...
    @ekesler bence cowon A2

Edit:yılmaz kardesım sana kaca mal oldugunuda pmden veya burdan yazarsan sevınırım tabı yazdıgın tum ıcerıkle bırlıkte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 5 Aralık 2006; 18:13:58 >

• bbe patentinin ne oldugunu bilen varmi bbe patentine sahip olan tek mp3 calar markasi cowon mus
  • http://www.bbesound.com/technologies/BBE%5FHDS/
    quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

bbe patentinin ne oldugunu bilen varmi bbe patentine sahip olan tek mp3 calar markasi cowon mus
  • tesekkur ederim sitesini vermissinde bende ing. yok kisaca sorsam bbe patentini ayipmi olur cok merak ettimde
  • yılmaz bomboş bıraktın buraları azıcık resim koy yaw :)
    Şöyle elinde falan ne bileyim cepte duruşu mesela farklı açılar güzel olurdu bee
  • 3 aydır alacağım herkes aldı ben hala alacağım...
    ne gelmez cihazmış
  • Koyıyım gözüm ayıp ettin, hemde sony makinamla gusel gusel cekip koyarım Aslında video tarzı birseyde dusunuyorum bakalım.
  • Valla videoda koyarsan youtube falan süper olacak
  • @Yılmaz

Senin cihazda ölü piksel çıktı mı? Çıktıysa kaç tane?
  • Hayır çıkmadı odysseyy.
  • ya yeni başlık açmamak için buraya sorayım dedim.. bende sony nw-a1200 var.. bunun yerine cowon iaudio 6 (4gb) alsam ses kalitesinde değişen ibşe olur mu ? ses kalitesi nasıl yani sormak istediğim bu.. bi de genelde rock dinlerim.. uyar mı bu player bana?
  • arkadaşlar sonunda bende cowon a2 me kavuştum alet dün elime geçti çok beklediğimden çok daha üstün bir performans sergiliyor alet gerçekten 4-4 lük aletin tv den video capture kalitesini anlamanız için çeşitli boyutlarda capture ler yapıp upload yaptım buyrun izleyin. cihaz hakkında herhangi bir sorunuz varsa buyrun

http://r a p i d s h a r e.com/files/6230490/Cowon_a2_tv_video_rec_by_MERTERAK.rar

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

Edit: Resimler ve Rapid Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERTERAK -- 6 Aralık 2006; 1:09:28 >

• Rock ağırlıklı dinliyorsan bence sony de devam et, sony vardı bende, tiz bas dengesi iyi baya. Cowon daha bas ağırlıklı. Daha doğrusu aslında sony daha uygun diyeyim o tarz müziğe.
  • @mert nerden kaça aldın hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

@mert nerden kaça aldın hayırlı olsun

saol dostum yurt dışı akraba seyesinde elden getirttim baya ucuz oldu
  • Nasıldı peki beklentilerin ve nasıl buldun, daha önce PMP kullanmış mıydın mesela sana büyük geldi mi nispeten, atıyorum ceket giysen iç cebe ya da kaban giydiğin zaman cebine rahatça koyar mısın, biraz paylaş bizimle görüşlerini özellikle hacim konusunda

Mesela ekranı nasıl çizilebilir bir durum var mı alette hem ekranda hem dış tarafta

Ha bu arada henüz TR dil desteği yok diy mi ?
  • Ürün aslında beklentilerimin üzerinde çıktı gerçekten her yönüyle çok üstün özelliklere sahip bir cihaz + sı çok fazla saymakla bitmez gecenin bu vakti daha önce pmp değil psp kullandım daha büyük türden bir cihaz aşşağıda görüldüğü gibi yani alışkınım bu tip aletleri yanımda taşımaya ben mont umun cebine psp sığdırıyorum ki a2 mı sığdıramıyacağım ama düzgün bir taşıma ve kullanım istiyorsan yani rahat olsun dersen ufak bir çanta öneririm. Ekran konusunda şüpeniz olmasın psp de kullandığım ekran sticker lerinin aynısı a2 yede oluyor ve sorunsuz kullanmaya başlıyorsunuz kesinlikle çizilme gibi bir durum söz konusu olmaz bu önmel alındıktan sonra. Tr desteği henüz yok malesef ama pekde gerekli değil diyebiliriz aslında.

Sizler için aletin boyutunu daha iyi anlayın diye aşşağıya birçok işya ile çekilmiş a2 resimleri ekledim umarım işinize yarar

Soru ve yorumlarınıza açığım arkadaşlar

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

COWON A2 İNCELEMESİ

• a2 nin üzerinde gördüğünüz bir selpak biraz abarttım heralde ama faydası olur belki

COWON A2 İNCELEMESİ
  • @mert çok güzel karşılaştırmalar valla ellerin dert görmesin, PSP bana her zaman hantal ve kocaman gelmiştir
    İlk resme bakınca cowon da o kadar büyük gözüküyordu biraz tırstım ama Selpak karşılaştırmana bayıldım o su serpti içime
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.