Şimdi Ara

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
7
Favori
35.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psycho53

sağolun , ama kullancı hatası olmadığı ıcın para vermek ıstemıyorum ıgrenc bır goruntu jelletının cogunu kestım gerı apıstırdım heletınle duruyor orda o yazı . pelksı bulunan panel açılmıyor geldıgındede oyleydı degısım umuyorum ınsallah parçaları degıstırselerde olur aslında ama degıstırsınler yanı mağdur olmaktansa..

Haklısın hocam umarım kısa zamanda çözülür sorunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Dostum Owner Clubu açmışsın hiç davette etmiyorsun

Yakında 750D ile buralarda yerimizi almak dileğiyle eski bir 800D kullanıcısı olarak gerçekten güzel kasaydı fakat bi o kadarda hantaldı diye not düşeyim

Sevgili arkadaşım zhee, 750D'nin 650D'ye olan üstünlüklerini senden dinlemek isteriz.

Bir de 750D'nin o önü metal panel ile kapalı iken öndeki iki fan nasıl hava üflemeyi düşünüyor içeri

• Pnpa herşey güzel olacak diyor kaçıyorum
  • Niye kimse sistem tavsiyesi bölümünde obsidian serisi tavsiye etmiyor?
  • @metal_my666

bende bu kasayı alıcam dvd rom goruntuyu bıraz bozuyor, harici dvd rom mu önerıyorsunuz ? harıcı dvd rom ları usb den takıp dırek kullanabılıyormuyuz pc de ısımız bıttıkten sonrada cıkarıp köşeyemı koyuyoruz?
  • Kapali bölümün yanlarinda acikliklar var yanlis bilmiyorsam egerBende almayi düsünüyorum ama Aerocool Xpredatordan 750Dye gecmek deger mi diye düsünüyorum

Edit: Sanirim yaniliyorum cünkü bir türlü araliklari göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapscallioN -- 29 Ekim 2013; 23:33:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Kapali bölümün yanlarinda acikliklar var yanlis bilmiyorsam egerBende almayi düsünüyorum ama Aerocool Xpredatordan 750Dye gecmek deger mi diye düsünüyorum

Sanırım ön taraftaki kapalı bölümden bahsediyorsunuz kenarlarda hava kanalları var resim aşağıda

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

• 650D'ye ekledim sizi.
  • Patronage kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde sanirim 900D var ama 750D de ayni tasarim anlayisina sahip gözüküyorAlttaki sitede öndeki fanlarin nasil dumani iceri cekebildigini test etmisler ve gayet iyi oldugunu söylüyorlar

http://www.hardocp.com/article/2013/09/26/corsair_obsidian_series_750d_full_tower_case_review/4

Sizce Aerocool Xpredatordan 750D ye gecmeye deger mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapscallioN -- 29 Ekim 2013; 23:51:39 >

• Dostum Aerocool teneke parçasıdır kıyaslanamaz bile iki ürün Tasarımsal açıdan birisi sade görünümlü diğeri cafcaflı buna siz karar vericeksiniz ama işin teknik kısmı girdiğinde Aerocool tam bir vasat onu söyleyebilirim.
  • zhee kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklisinizBu plastik ön panel ve üst panel falan cat cut edip duruyor, üstüne titresimler falan insani deli ediyor750D ile ilgili size 2 sorum var ve cevaplarsaniz cok makbule gecer Kasanin tavanindan anakartin basladigi hizaya kadar ve kasanin tavanindaki 120 ve 140mm fan vida deliklerinin (kasanin sol tarafina yakin olanlar) anakarta olan uzakligi kac cm ölcebilirseniz sevinirimBu konu benim icin cok önemli

• Şuanda elimde 750D yok hala beklemekteyim fakat bu soruyu H100i veya benzeri bir ürünle Push-Pull yapmak için soruyorsanız problem yaratmıyacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

650D'ye ekledim sizi.

Tamam sagol hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Evet pleksi uygulaması yapacağım. Bunun için önce akrilik tüplerin güzergahını belirlemem lazım. Kasa içi trafiği oldukça fazla olacak. Bakalım nasıl bir görsel ortaya çıkacak.
  • @12 Angry Men

DVD rom ben çıkardım hayatımdan usb her işi görüyor. DVD falan yazıcak bir işimde olmadığından direk çıkardım ;)

@zhee

Aerocoo kasa konusunda %100 haklısınız hocam. Berbat malzeme kalitesi var her yeri dökülüyor kasanın. Arkadaşıma Xpredator almıştım. İlk kurulumda öndeki ledler yandı çatur çutur ondan geçtim yangın çıkarma ihtimali var. Kasada kaliteden ödn vermemek gerek diye düşünüyorum.

@serverkesili

Obsidian 800D de olan o 2 deligide koyun ekran kartı bağlantısını ordan alırsınız. Kolaylıklar gelsin

• metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Aerocool'dan çok güzel peynir tenekesi olur :)

Arkadaşımın da Aerocool Strike XT kasasının USB paneli alev almıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Kapali bölümün yanlarinda acikliklar var yanlis bilmiyorsam egerBende almayi düsünüyorum ama Aerocool Xpredatordan 750Dye gecmek deger mi diye düsünüyorum

Sanırım ön taraftaki kapalı bölümden bahsediyorsunuz kenarlarda hava kanalları var resim aşağıda

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

Asil havayi alttaki delikten aliyor on fanlar, o yandaki bosluklarda kotu olmus heryerde toz filtresi var ama oradan cok rahat girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Aerocool'dan çok güzel peynir tenekesi olur :)

Arkadaşımın da Aerocool Strike XT kasasının USB paneli alev almıştı.

Ne desen doğru hocam, Malzeme kalitesi iyi olsa şekil v.s güzel kasada. Kablo saklama yerinden kablo geçiriyosun. etrafındaki plastik elinde kalıyor yani çok aşırı malzemeden çalmışlar.
  • Bu kasanın sahibi forumdan biri mi ?

HWA'da yayımlanmış da :)

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]
  • quote:

Bu kasanın sahibi forumdan biri mi ?

HWA'da yayımlanmış da :)

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

Fena yakalandık

Şaka

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.