Şimdi Ara

Codegen QUANTUM 4 - 1,6 GHZ 4 Cekirdek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
6
Favori
28.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frux

Nt'den codegen ultimix 77 modelini bir ay kadar önce satın almıştım, oldukça da memnunum fakat bataryası en çok 3 saat dayanıyor.. Bu modeli de bugün gördüm; çok iyi özelliklri var ama batarya en az 4 saat dayanırsa, bu tabletten ben de bir tane alacağım.. Kullanan arkadaş net bir batarya performansını yazarsa, çok memnun olurum.
    Güle güle kullanın...

kardeşim üzgünüm ama eğer oyn oynarsan 4 saat gitmez şarj ama nette gezerek 4 saati çıkarabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran parlaklığı çok önemli bir faktör değilse kısıktayken şarj ömrü yüksek kapasiteli kullanımda 6 saati bulabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samo2471asak

quote:

Nt'den codegen ultimix 77 modelini bir ay kadar önce satın almıştım, oldukça da memnunum fakat bataryası en çok 3 saat dayanıyor.. Bu modeli de bugün gördüm; çok iyi özelliklri var ama batarya en az 4 saat dayanırsa, bu tabletten ben de bir tane alacağım.. Kullanan arkadaş net bir batarya performansını yazarsa, çok memnun olurum.
    Güle güle kullanın...

kardeşim üzgünüm ama eğer oyn oynarsan 4 saat gitmez şarj ama nette gezerek 4 saati çıkarabilirsin.

Cevap için teşekkürler.. Ben 15 gün kadar evvel yine codegen marka, bu sefer ultimix88 modelini satın aldım..
    Gayet güzel bir tablet.. Wifi - batarya performansı çok iyi.. Codegen orjini kaliteli tablet ithal ediyor gerçekten..

• quote:

quote:

quote:

Güle güle kullanın...

Cevap için teşekkürler.. Ben 15 gün kadar evvel yine codegen marka, bu sefer ultimix88 modelini satın aldım..
    Gayet güzel bir tablet.. Wifi - batarya performansı çok iyi.. Codegen orjini kaliteli tablet ithal ediyor gerçekten..

Önemli deil tabletin hayırlı olsun gülegüle kullan.

• Merhaba quantum 4'cüler :)

Cihazın ICS ve JB'deyken antutularını yaptım ve yanyana koydum sizler için.

Genel olarak JB performansına değinirsek gerçekten menü geçişleri tarayıcı vs çok hızlanıyor ancak kendiliğinden kapanıp açılma sorunu oluyor zaman zaman. Daha stabil bi JB çıkar mı acaba yoksa bununla olayı geçiştirirler mi bilemiyorum :(
     Codegen QUANTUM 4 - 1,6 GHZ 4 Cekirdek

• quote:

Orijinalden alıntı: gelmisine

Merhaba quantum 4'cüler :)

Cihazın ICS ve JB'deyken antutularını yaptım ve yanyana koydum sizler için.

Genel olarak JB performansına değinirsek gerçekten menü geçişleri tarayıcı vs çok hızlanıyor ancak kendiliğinden kapanıp açılma sorunu oluyor zaman zaman. Daha stabil bi JB çıkar mı acaba yoksa bununla olayı geçiştirirler mi bilemiyorum :(

kardeş çok teşekkür ederim.bend 4.2 hakkında yorumumu söyliyim dedim bence hızlanma oluyor bu doğru ama ben 4.2ye geçmiştim tekrar ıcsye döndüm çünkü tabletin ısınma sorunu arttı sadecebi kere kapandı tablet ama olsun bence ıcs daha iyi

• Sarj süresi 3 saati geçmiyor diyorlar. Kullananlardan yorum alabilir miyim?
  • Evet, malesef şarjı 3 saati geçmiyor. 4.2.2 ye geçtiğimde şarjı daha uzun gitsede çok sorunlu bir rom
  • Eee Aldik diyelim.
    Performans ve Teknik veriler Guzel ama 2saat wifi den nete baglandiktan sonra ne olacak?

Sarjda iken kullanmaya devam edilebilir mi?
    Sarjda kullanmak batarya-isinma-calismasini etkilermi?

Samsung galaxy Tab 3 te 2cekirdek var 5saat wifi ile nette gezinmek mumkun mus!!!

• ya tablet hyundai t7s ile aynı ama onun kapağı açlyr bununkini açamadm

• 4.2.2 sürümünde pil performansı oldukça artıyor. Rahatlıkla 4-5 saat civarı nette geziliyor(ekran parklaklığı %35-40 civarı iken) arada resetleme sorunu var 4.2.2 de ama olsun ics de pil 2 saati zor çıkarıyor.
    Alamayı düşünenler için sistem özellikleri ekran görüntüsü ekliyorum.
  • quote:

ya tablet hyundai t7s ile aynı ama onun kapağı açlyr bununkini açamadm

Açılır tableti bir kenarından tırnağın yardımı ile hafif kaldırıp araya eski bir kredi kartı veya herhangi bir kart sokup cırt cırt aşağı doğru cekeceksin en alta geldiğinde ise sağa sola doğru oynayığ açmaya başladığın yöne yavaş yavaş çektireceksin.
  • Arkadaşlar şu tableti nasıl güncellediniz dediklerinizi yaptım ama olmadı sitesindeki yöntemide denedim ama o programda bir türlü usb portu tanımadı gitti?

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaslar codegen quantum 4 adli tableti 4 saat once nt den aldim. Tek kelimeyle muhtesem bir tablet. Sarja takiliyken kullanmayanlaar var. Ben sorunsuz bir sekilde kullaniyorum. Temple run serisini ve yeni subway surfersi indirdim sifir kasma. Wifi cekim gucu guzel. Bataryasi disinda muhtesem bir tablet zaten yeni batarya takiilabiliyor. BIR SORUM OLACAK BU TABLET MODERN COMBAT 1.1 i CALISTIRIYOR MU
  • ya arkadaşlar tabletin her şeyi mükemmeldi bi gün şans eseri şarj aleti kırıldı ve bulamıyorum mecbur internetten bi yerden bulacağım memleketi gezdim bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

ya tablet hyundai t7s ile aynı ama onun kapağı açlyr bununkini açamadm

Açılır tableti bir kenarından tırnağın yardımı ile hafif kaldırıp araya eski bir kredi kartı veya herhangi bir kart sokup cırt cırt aşağı doğru cekeceksin en alta geldiğinde ise sağa sola doğru oynayığ açmaya başladığın yöne yavaş yavaş çektireceksin.

cevabın için teşekkürler
  • merhaba,
    bu tabletin şarj aletini türkiyede bulabilir miyiz? link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

merhaba,
    bu tabletin şarj aletini türkiyede bulabilir miyiz? link verebilir misiniz?

Ben eBay'den 3 tane aldım, kargo dahil tanesi 25-26TL gibi bir fiyata geldi
  • Bir sorunum var tablet 15dkkada %99 a geliyor öle kalıyor.elime alınca 30dkkada bitiyor yardım pls.
  • yardım etcek kimse yok mu nt ye başvursam mı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.