Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.465
Cevap
47
Favori
929.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2007 1.2 Benzinli Authentique 60.000km'de değişeni boyası yok, temiz araç. 22.000TL fiyat uygun mu sizce? İki gün içinde alıyorum
  • Sred kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende platin gri 2008 77 bin çelik jant 2 parca boyali kazasiz clio 3 var, ici tertemiz, akü yeni, triger 65 binde değisti, lastikler iyi durumda sayilir, ici yeni kokuyor, 22.000 bin pazarliksiz satilik, bilgin olsun - bursa - 5349314333

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracın bakımını dışarıda yaptırdım 140 tl tuttu. mazot filtresini değiştirmedi gerek yok dedi. Başka ustalara da sordum gerek olmadığını söylediler kışa girerken değiştireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

CLIO 3 HB AUTHENTIQUE EDITION 2012 model sahibiyim. Kontaktan anahtarı alınca kalorifer çalışmaya devam ediyor inerken mutlaka 0'a getirmem lazım. Bu aracın orjinali bu şekildemi yoksa bir problem mi var ? 2 kez akü bitti bu yüzden ?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Benim bildiğim anahtarı aldığında kalorifer otomatik kapanması lazm degilmi ?

öncelikle geçmiş olsun eğer halen sorunu çözemediysen şöyle söyleyim arabanın sigorta grubuna baktır muhtemelen kalorifer ve kontakla bağlantı yapan sigorta gitmiştiröncelikle geçmiş olsun eğer halen sorunu çözemediysen şöyle söyleyim arabanın sigorta grubuna baktır muhtemelen kalorifer ve kontakla bağlantı yapan sigorta gitmiştir
  • arkadaşlar arabadan anlamıyorum ehliyetimi yeni aldım :) 2006 yada 2007 Hatchback 1.2 clio almayı düşünüyorum hoşuma gidiyor bütçem ona yetiyor sorun şurda bu arabaların donanımından anlamıyorum sahibidinden.com a baktığımda Authentique,Dynamique,Expression,extreme,joy var bunların hangisi boş hangisi full yardımcı olabilirmisiniz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Arkadaşlar merhaba izmirdeyim aracımı satışa vericem ama sizce uygun fiyatı ederi nedir ?

2007 Clio 3 1.5 Dci dynamiq + konfor paket
    6 hava yastığı // Mercekli viraj adınlatmalı farlar // sis lambası // çelik jant // cd/mp3 çalar + 6 hoparlör vs...
    Rengi dynamiq kırmızısı
    80 hp olan modeli
    Çok şükür Kaza, boya, çizik değişen hiç bişi yok
    135.000 km

Sahibindende zaten donanımlar tamamen sallama authentiq olanına en full yazanda var hurdası çıkmış takla atmışa dünya para isteyende var. Aracımın benzeri 23-25 arası yazılmış genelde ne ben üzüleyim ne karşı taraf üzülsün ederi nedir ? kaçtan satmalıyım

Arkadaşlar fiyat için önerisi olan yokmu ?

k.m si yüksek olmasa ben düşünebilirdim keske biraz daha dusuk olsaydı kilometresi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wildcats

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba izmirdeyim aracımı satışa vericem ama sizce uygun fiyatı ederi nedir ?

6 hava yastığı // Mercekli viraj adınlatmalı farlar // sis lambası // çelik jant // cd/mp3 çalar + 6 hoparlör vs...
    Rengi dynamiq kırmızısı
    80 hp olan modeli
    135.000 km

Sahibindende zaten donanımlar tamamen sallama authentiq olanına en full yazanda var hurdası çıkmış takla atmışa dünya para isteyende var. Aracımın benzeri 23-25 arası yazılmış genelde ne ben üzüleyim ne karşı taraf üzülsün ederi nedir ? kaçtan satmalıyım

k.m si yüksek olmasa ben düşünebilirdim keske biraz daha dusuk olsaydı kilometresi :)

nasip kısmet hocam ilk sahibi ben olsam şu an en fazla 60-70 bin falan olurdu ben yılda 10bin bile yapmıyorum araba tertemiz duruyor, ama eski sahibi biraz gezentiymiş

by_mysterious , lochness01

fiyat önerileriniz için teşekkürler bu hafta bakımlarınıda yaptırdım alan kişi kulağımı çınlatmasın 24.250 olarak ilan koyucam bakalım nasip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmxksk -- 25 Ağustos 2014; 11:51:38 >

• tabiki kimse araçını fiyatının altında satmak istemez elbette her kör satıcının bir kör alıcısı vardır ama bence fiyat olarak cok fazla yazıyorsunuz internette zaten 1-2 bin fazla yazılıyor ama bence girin mesela dod expretize internet üzerinden yazın aracınızın neyi var neyi yok ona bir 500-1000 tl ekleyebilirisniz mesela birde km si 135.000 dediğiniz gibi ilk sahibi olsanız ve özenli kullanımdan sonra o fiyatları da o da bekli çekerdiniz ama bence su an için abartı olmus biraz
  • quote:

tabiki kimse araçını fiyatının altında satmak istemez elbette her kör satıcının bir kör alıcısı vardır ama bence fiyat olarak cok fazla yazıyorsunuz internette zaten 1-2 bin fazla yazılıyor ama bence girin mesela dod expretize internet üzerinden yazın aracınızın neyi var neyi yok ona bir 500-1000 tl ekleyebilirisniz mesela birde km si 135.000 dediğiniz gibi ilk sahibi olsanız ve özenli kullanımdan sonra o fiyatları da o da bekli çekerdiniz ama bence su an için abartı olmus biraz
    Edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmxksk -- 8 Eylül 2014; 0:34:50 >
  • evet dod un hangi fiyattan alıp sattıgını biliyorum pazarlık ile aşagı inecekseız sorun yok sadece gerçekçi olursak evet millet 30 da yazar ama piyasası dediğim gibi yazdıgınız fiyattan daha az olması gerkeen bir araç
  • wildcats kullanıcısına yanıt
    Edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmxksk -- 8 Eylül 2014; 0:35:34 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Rengi dynamiq kırmızısı
    80 hp olan modeli
    135.000 km

nasip kısmet hocam ilk sahibi ben olsam şu an en fazla 60-70 bin falan olurdu ben yılda 10bin bile yapmıyorum araba tertemiz duruyor, ama eski sahibi biraz gezentiymiş

by_mysterious , lochness01

fiyat önerileriniz için teşekkürler bu hafta bakımlarınıda yaptırdım alan kişi kulağımı çınlatmasın 24.250 olarak ilan koyucam bakalım nasip

Bildiginizüzere bende eşimin clio 3 ünü sattım ona araba arıyoruz eger makul bir fiyat söylerseniz anlaşırsak arabanızı almak isterim açıkcası km. benim için çok yüksek ama forumdan bildik birinden alma düşüncesi her zaman ön planda değilse yakın zamanda yaşadığım alım sürecindeki sıkıntılarla ugrasmak istemiyorum

• Maalesef sifir araclardaki vergi durumlari ve fiyat artislari ikinci ele yaradi, 6 ay evvel ile simdi arasinda cok fark var, bence sifir araclarda satis hizlari boyle devam ettigi surece ikinci el tirmanmaya devam edecek, ayrica bu fiyatlara aldiginiz araci satarken yine bu fiyatlara satacaksiniz, he kar edeyim diyorsaniz o ayri :) birde nüanslari yakalamak lazim, 3 ay sonra muayenesi gelen arac ile 2 sene muayenesi olan arac arasinda, 70 bini gectiyse trigeri degismis aracla degismemis arac arasinda, lastigi iyi durumda olup, 2-3 ay sonra degismesi gereken vb kistaslarida gormek lazim

• quote:

evet dod un hangi fiyattan alıp sattıgını biliyorum pazarlık ile aşagı inecekseız sorun yok sadece gerçekçi olursak evet millet 30 da yazar ama piyasası dediğim gibi yazdıgınız fiyattan daha az olması gerkeen bir araç

ben sana katılmıyorum bu konuda, 135 bin km dizel bir araç için fazla sayılmaz. 90-100 bin km diye gördüğün araçların en az %70 inin km siyle oynanmış oluyor. adam vizeye girmeden düşürtüyor 10 bin 20bin km ye geriye vizeye girince hiç bi şey görünmüyor tabi. heleki yetkili servis kayıtlı değilse km bilgileri hak getire. burda önemli olan motorun durumu. eğer 135 bin kmdeki aracın motoru %95 çıkıyorsa bende rahatlıkla alınabilir. tabi kasa ve değişen durumu çalışan/çalışmayan elektronik aksamlarda önemli. ;)

• Clio 3 bakıyorum hangi yıldan itibaren bakayım mesela 2008 üstümü? 2007 modellerde kronik sorun felan varmı acaba?
  • Sesimi duyan olacakmı bilmiyorum ama ben sorumu sorayım.Arkadaşalr nasip olursa clio 3 1.2. ekspression alacağım 2006 model araç hakkında fikri olan kullanan var mı
  • ibrahim14531453 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sadece şehir içi kullanıcaksan al ama şehir dışı kullanıcaksan seni üzebilir. Bendede aynı araçtan var1.2 motor 75 beygir o arabaya kesinlikle çok yetersiz geliyor. Bendeki araçta exspression ve paketli tamam araçta konfor var ama araç gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim14531453

Sesimi duyan olacakmı bilmiyorum ama ben sorumu sorayım.Arkadaşalr nasip olursa clio 3 1.2. ekspression alacağım 2006 model araç hakkında fikri olan kullanan var mı

Gecen haftalarda Bursa - Marmaris yaptim, giderken benzin tasarrufunu gormek icin 90-110 arasi gittim sonuç 0.22 krs 1.2 16v clio 3, fakat donuste 130-140-150 basa basa geldim banamisin demedi, evet yukluyken egimi yuksek rampalarda gazi koklesende gitmiyor ama yinede 80- 90 km hiz ile rampalari cikiyor, he arabaya hakim degilsen, devrini aldiramiyorsan yuksek motor hacimli araclar dahil rampada bayiltirsin, sayet ekonomi, vergi, parca ve servis ucuzlugu, iyi fren, viraj kolayligi ve konfor istiyorsan al derim, ama bastimi kopsun, rampalarda cayir cayir ciksin, perfonmasli olsun diyorsan 1.6 ve ustu araç bakmani tavsiye ederim..

• Öyle hız tutkunu değilim yani 90-100 benim için ideal ama bazıları diyo rampalarda vitesi 2 ye filan istiyor o kadar kötümü ya
  • Ben 3 yıl kadar önce Clio 2 1.4 16v 98bg arabami satıp 1.2 clio3 aldım. 3 yılda 100bin km yaptım. Sinop'ta yaşıyorum, Ankara'da öğrenciyim. En az ayda bir kez arabayla Ankara'ya gidip geliyorum. Sinop Ankara arasında 3 tane dağ aşıyorum.
    Bu yokuşlarda sabitleyiciyi kullanıp sağ şeritte Şahin doğan vs kuş serisi ve Broadway gibi arabalarla beraber gidiyorum.
    Şehir içinde de dik yokuşlarda can sıktığı oluyor. Bir ve ikinci vitese talim Sinop'un dar dik yollarında.
    Uzun yolda arkadaşın dediği gibi devri tutturursan ve doğru vites kullanırsan az eğimli yolları 90-100le çıkıyor. Ama tabiri caizse düzde kaptırmazsan yokuş işkence oluyor.
    %8-9 eğimli yollarda 3. vites 60km hızda çıkıyor 3 kişi ve dolu bagajla. Boşken aynı yokuşu 70-80le çıkıyor.
    Geçen yaz Almanya'ya gittik ailecek arabayla, otobanlarda çok yüksek hızda çok devir çevirdiği için de 1.6 hatta belki 2.0 kadar yaktı.

Uzun yol için konfor yol tutuş fren gibi artilar çekiş düşüklüğünün gölgesinde kalıyor.
    En az 100 bg olmalıydı bu araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leki -- 1 Aralık 2014; 1:04:33 >

• 
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.