Şimdi Ara

## CeBIT Bilişim Eurasia 2007 Gün 1 / 3 ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
4.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Ya bu sene bedava bilet yok mu arkadaşlar.

Ben hafta sonu gideceğim ama yani yl parası üstüne bir de şu giriş parasını vermek çok koyuyor. Eskiden çok güzeldi ama artık haz vermiyor. Ya hiç bir şey yok adam fuara özel adam gibi kampanya yapar yahu.

Geçen sene fuardaki en lezzet verici şey patlamış mısırdı. Bu sene anlaşılan daha da geri gitmiş.

İlk zamanlar sabah erkenden girer akşam 9-930 gibi çıkardım. Şimdi öğlen girip saat 4-6 gibi çıkıyorum. Eskide neydi o bir sürü marka hiç bir yerde olmayan ürünleri sergilerdi falan. Yok kardeşi yok şimdi olan ürünler bile yok. Valla vatan ya da gold a gitsen daha iyi diyesim geliyor.

ben İzmir'den kalkıp gittim fuara! Ne bedava bileti? Siz bedava bilet ile fuar alanında gezesiniz diye toplanmadı o kadar insan...

• Ben taa Antalya'dan 750Km yol teptim gittim CeBIT'e ama hüsrana uğradım :(
    Ama ben İşdünyasımıydı neydi oraya giremedim, adamlar kart vizit istiyor o da bende yok, yani oraya girmek için illaki kart vizitininmi olması gerekiyor saçma
    Benim çektiğim çile boşuna gitti yani :( Birde istanbul'a ilk defa gittiğim için toplamda neredeyse 15 tane otobüs değiştirdim gün içerisinde
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShaRLooT

Ben taa Antalya'dan 750Km yol teptim gittim CeBIT'e ama hüsrana uğradım :(
    Ama ben İşdünyasımıydı neydi oraya giremedim, adamlar kart vizit istiyor o da bende yok, yani oraya girmek için illaki kart vizitininmi olması gerekiyor saçma
    Benim çektiğim çile boşuna gitti yani :( Birde istanbul'a ilk defa gittiğim için toplamda neredeyse 15 tane otobüs değiştirdim gün içerisinde

Aslında herkesin gözden kaçırdığı veya işdünyası diye giremediği yerde firebal ve QX6850 ile Hwa'nın ln2 show vardı biraz geç oldu ama ufak bir hatırlatma

• Sharloot bende cebiteydim önceden haber etseydin sana bir kartvizizt ayarlardık Fuar çokta başarılı olmasada fireball standdı güzeldi...
  • iş dünyası kısmına girmedik ama bilgisayar ile ilgili kısımlar oradaymış. onun dışında diğer bölümlerde bir sapphire vardı, diğer kısımlarda benim açımdan zaten ilgi çekici bişey yoktu. buradan video incelemeleri izlemek daha bilgilendirici, bence gitmeyenler pek bişey kaçırmış sayılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öz gür -- 8 Ekim 2007; 12:07:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.