Şimdi Ara

## CeBIT Bilişim Eurasia 2007 Gün 1 / 3 ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
4.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende inadına gitmeyeceğim. Cep telefonu pazarına dönmüş durumda fuar 2 senedir. Onun dışında hiç bişi yok. Önemli katılımcıların bir çoğu gelmemiş fuara biz neden gidelim. Biz onlardan daha önemli değilmiyiz? nede olsa müşteriyiz.
  • bende dört tane fuara davetiye var vaktim olmuyıo ya da bazen kendimden görmediğim için daha gidemedi

bi şey deil davetiyeler yanacak.. üstelik tamda 4 kişi gidecez
  • Hem katılımcıdan 10 binlerce dolar alan hemde ziyaretçilerden para alan fuar zihniyetini kınıyorum. Bu kadar açgözlülüğün sebebi nedir yahu?.
  • okulumun başalaması dolayısıyla fuara gidemiyorum
    gidenlerden veya gidecek olanlardan bir ricam var uzun zamandır toshiba g900 modelini izliyorum acaba fuara geldi mi geldi ise Türkiye'ye ne zaman gelecek bunu öğrenebilirlerse çok mutlu olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gazsobasi

ya bu symbian destekli navigasyon yazılımının lisans parasını kullanıcı mı ödeyecek yoksa üreticimi? yani ben N73 telefonumda bu yazılımı kullanmak istersem lisans parasımı ödicem?? bi de n73de kullanılabilecekmi?

Bunun cevabını verebilecek biri varmı aceba? yoksa çok mu absürd bi soru oldu
  • Ah cebit ah
  • kısmetse gideriz bizde inşallahh
  • Baran senin kasayımı hediye edecekler çekilişe ona göre gelecem fuara
  • ben pek beğenmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: rotasmmm

Baran senin kasayımı hediye edecekler çekilişe ona göre gelecem fuara

Şenel abı sen gel ben sana verırım kasayı
  • kısmet olursa pazar günü sanırım dh den bayagı ilgi olacak fuara...
  • Perşembe günü gittim fuara.Ve hiç hoşuma gitmedi.Bir-iki değişik ürün ve sapphire'nin küçük standı dışında donanım ile ilgili hiçbirşey göremedim.Zaten 3-4 standı gsm operatörleri ve digitürk kapatmış.İlk üç kısımda server kasasıydı,barkot cihazıydı vs. ile dolu.11.00-17.00 arası dolaştım fuarı.Bir Cem Yılmaz geldi,birde Çelik başkada ilginç birşey olmadı.(Çelik'te gelince kimse fark etmedi normal vatandaş gibi gelince).Geri kalanı boş bir fuar olmuş bence.Tabi bunda sırf kalemdi kokuydu stickerdı almak için 4-5 torba doldurmaya gelenlerde var.Zaten bizim ülkemizde de başka birşey beklenmesi zor.Beleş mal fuardan tatlıdır

Bu sene ekimde olması nedeniyle galiba ilgi yoktu fuara(firmalar açısından.)Bir sonraki sefere Cebit Hannower inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farabî -- 5 Ekim 2007; 11:25:50 >

• şimdiye kadar gitmek hiç kısmet olmadı, hiç bir istanbul seyehatime çakışmadı fuar. yalnız giden arkadaşlarım pek beğenmemiş bu yılki fuarı.
  • fuara nasıl gidilir taksimden. Servis falan kalkıyor mu yoksa otobüse binip te mi gitmeliyiz. Bir de davetiye falan oluyor mu fuar için yoksa herkez 20 ytl bayılıp mı giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PongoLLe -- 5 Ekim 2007; 15:24:58 >
  • Arkadaşlar kesinlikle gitmeye deymeyecek bi fuar olmus bu yıl bnce. ilk kez gittim. Büyük umutlarla gittim ama hüsrana uğradım.

Gidemeyenlerinde üzülmemesi gerek kesinlikle. 2007 yılında onca metre kare alana bilişim fuarı diye yaptığımız buysa yazıklar olsun bu fuarın

organizatörlerine...

Gerçekten yazık.

Yapılabilecek once güzel fikirle birlikte cok daha iyi bir katılım sağlanıp dünyanın sayılı fuarları arasına girebilecek bir alanı heder edenler üzülsün...

Dünyanın ilk 10 fuarı arasında olmasının tek nedeni sanıyorum fuar alanının yüz ölçümü...

Bence bu yılki fuar tamamiyle zaman, enerji ve para kaybı oluyor gidenler için...
  • Bugün fırsat bularak gittim ve saat 11:00'den kapanış saatine kadar dolaşmadığım bölüm kalmadı diyebilirim ama insan bu kadar yorgunluğa daha fazla birşeyler bekliyor...
    Ama hiç değilse ilgi çekecek alanlar da çıkabiliyor, buyrun Sapphire standından kısa bir video:http://uk.youtube.com/watch?v=rNwfvFVXiSA .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bishibosh -- 6 Ekim 2007; 1:37:31 >
  • Ya bu sene bedava bilet yok mu arkadaşlar.

Ben hafta sonu gideceğim ama yani yl parası üstüne bir de şu giriş parasını vermek çok koyuyor. Eskiden çok güzeldi ama artık haz vermiyor. Ya hiç bir şey yok adam fuara özel adam gibi kampanya yapar yahu.

Geçen sene fuardaki en lezzet verici şey patlamış mısırdı. Bu sene anlaşılan daha da geri gitmiş.

İlk zamanlar sabah erkenden girer akşam 9-930 gibi çıkardım. Şimdi öğlen girip saat 4-6 gibi çıkıyorum. Eskide neydi o bir sürü marka hiç bir yerde olmayan ürünleri sergilerdi falan. Yok kardeşi yok şimdi olan ürünler bile yok. Valla vatan ya da gold a gitsen daha iyi diyesim geliyor.

• saat kaçta kapanıyor 16-17 gibi gitsek bi anlamı olurmu?
  • Fuarın ziyaret saatleri 11:00 - 19:00. Buradaki en büyük hata ise açılışın geç, kapanışın erken olması.
  • Kırımızı Silverstone TJ07 mükemmel olmuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.