Şimdi Ara

## CeBIT Bilişim Eurasia 2007 Gün 1 / 3 ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
4.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • McDonalds var hemen fuar yakınında. Bence az harcayarak kaliteli yemek yemek için en iyi mekanlardan biri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed-Step -- 3 Ekim 2007; 23:32:52 >
  • Fireball standında duran LN2 showmenimiz Koray abimiz değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 3 Ekim 2007; 23:34:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeWe_07

O değilde Türk Telekom' un 30Mbit VDSL2 ne olacak acaba

telekom reyonunda 5 laptop var hızları 100mbit fena değiller giden download yapıp hızına baksın.
  • bi site vardı onunla almanyadaki servera baglanmayı denedim 280 küsür kb ile download yaptı. gerçi fazla ilgilenemedim
  • Her şeyi iyi güzel düşünmüşler ama hem insanlara teknolojiyi tanıtmaya çalışıyorlar hemde nerdeyse maç bileti fiyatına giriş fiyatı alıyorlar.

Sonuçta 20 ytl çoğu insan için caydırıcı bir etken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

McDonalds var hemen fuar yakınında. Bence az harcayarak kaliteli yemek yemek için en iyi mekanlardan biri...

Hızlı yemek firmasından kastım orasıydı zaten. Tekel olmanın verdiği acımasızlığı kullanıyor. Farklı yemek altetrnatiflerinin olması gerek. Bilet parasını ve yol masraflarını anca denkleştirip gelen pek çok meraklı ve sabahtan akşama kadar fuar alanında yer alan genç ve öğrenci arkadaşımız var ama tabi onları düşünen var mı koca bir soru işareti.
  • fuar hafta sonları çok daha kalabalık oluyor.. bir geçen senelerde hafta sonu giriş ücreti daha az oluyordu artık öyle yapmıyorlar...
  • Enteresan olan ise Xclio nun Coolermaster a ait olmaması. Ya haber yanlış yazıldı ya da haberi size veren kişi yanlış bilgilendirme yaptı. Neyse.
  • istanbulun çeşitli yerlerinden ücretsiz otobüs kaldırıp bedava yicek icecek dagıtmaları gerekirken üstüne bide giriş için 20 lira alıyolarsa oraya gidenlere yazık diyorum adamlar hem reklam yapacak bide benim insanımdan üstüne paramı alacak yazık walla...

ben istanbulda olsam protesto ederim orayı.
  • bedava olmaması mantıklı. 5 ytl yada bedava olsa ipini koparan gelip bedava eşantyonlara yada mankenlere bakıcak gerçi pek güzel manken yoktu ama.... içerisi serseri dolar. birde bilirsiniz cebit yüksek teknoloji işi () yüksek teknolojiden zengin işi. oyle giriş ücretini çok göreni ordaki cogu şirket potansiyel müşteri olarak görür mü bilmem.

belki bizınız (business) ciler için 20 ytl normaldir. Ama 20 ytl ögrenci için gerçekten fazla bence ögrenciye en fazla 10 ytl olması lazım.

• Anakartlardan yakın plan resimler bekliyoruz
  • Truva Atı'nı ve verdiği mesajı beğendim
  • ya bu symbian destekli navigasyon yazılımının lisans parasını kullanıcı mı ödeyecek yoksa üreticimi? yani ben N73 telefonumda bu yazılımı kullanmak istersem lisans parasımı ödicem?? bi de n73de kullanılabilecekmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Cuma (kesin), Cumartesi ve Pazar günleri (hafta sonu 2 günden biri iptal olabilir) bende fuar alanında olacağım. Gelen arkadaşlar ile sohbet etme hatta belki iftar açma durumumuzda olabilir ama fuar içi ve karşısında yer alan fahiş fiyatlı (bu seneki fiyatları bilmiyorum ama geçen sene sadece 330ml'lik su 1,5 yada 2 YTL kadardı )hızlı yemek firmasına bir alternatif yaratmamız gerekecektir.

Bu sene diet kola 4ytl...

Barannnnn ben oguzhanla beraber,cumartesi fuardayım bakalım işallah motorsikletle gelcem,bi yere ayrılma hacı.

• quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

Anakartlardan yakın plan resimler bekliyoruz

ÖLEBİŞİ GÖRMEDİM...
  • Gidemiyoruuuummmm...
  • eğer gidebilme şansım olsaydı orada olmak isterdim ayrıca turuncu kasaya değinmeden geçemeyeceğim

• forumdaki modding ve overclocker arkadaşlar toplanıp bi iki distrübitörle anlaşsak bilgisayar adına daha güzel bi fuar olurdu kanımca
  • Elinize sağlık, güzel bir yazı olmuş, kısmetse ben de yarın gideceğim. Bu arada fuar alanına gitmek için yola harcanan zamanı daha fazla gezip kalmaya tercih ederim doğrusu.
  • pfff o kadar uzakki

ben maslakdayim gitmem 2.5 3 saat en az pff pff

daha cok resim pls gitmis gibi olalim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.