Şimdi Ara

bulaşık makinası deterjanları(pril,calgon vs)deneyimleriniz (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.816
Cevap
47
Favori
343.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Minel nerde satılıyor peki oda mı rossman'da ?
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Birde onu deniyelim izmirde varmış.
  • Finish kadar rezil bir deterjan yok. Yanıldık ettik aldık bir kere, sürekli her yıkamada toz kalıntıları, erimeyen tablet sorunlarından bıktık. Fairy kullanırken hiç sorun yaşamamıştık. Fairy gibisi yok ama piyasanın en dandiğinin finish olduğunu biliyorum.

Pril i hiç denemedik nasıldır bilmiyorum ama aynısı olursa diye almıyorum. Fairy platinium da tanesi 40 kuruş civarına bulursam alacağım.
  • bind marka tablet kullanıyorum güzel temizliyor fiyatı uygun. bardaklarımda korozyon beyazlama olmadı.... olsa bile 3 set bardak alacak kadar kar etmiş bulunmaktayım... uzun yıllar bind tablet ile aramızdaki dostluk bitmeyecek sanırım :D
  • Bugün Carrefour'dan 45'li Finish Quantum Qxi tabletleri 17,5 liraya aldım fiyat iyi sayılır, sadece oxi olanlar bu fiyat. Diğer marketlerde genelde tablet miktarıyla orantılı fiyatlar görüdüm. Bundan sonra bu deterjanla devam edeceğim.
  • Merhaba arkadaşlar;

Metro marketlerde 80 li Finish Quantum 29.90 tl ihtiyacı olanlar kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Finish kadar rezil bir deterjan yok. Yanıldık ettik aldık bir kere, sürekli her yıkamada toz kalıntıları, erimeyen tablet sorunlarından bıktık. Fairy kullanırken hiç sorun yaşamamıştık. Fairy gibisi yok ama piyasanın en dandiğinin finish olduğunu biliyorum.

Pril i hiç denemedik nasıldır bilmiyorum ama aynısı olursa diye almıyorum. Fairy platinium da tanesi 40 kuruş civarına bulursam alacağım.

Kardeş, Bizim Toptan Satış Mağazaları'nda Fairy Platinum 10'lu Deneme Paketi 3.99TL den satılıyor. Tanesi 40 kuruşa geliyor. Ben dün aldım 4 paket. Kaçırma bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur6161 -- 7 Mayıs 2015; 17:47:06 >
  • Saber Kimya'nın ürettiği SAB - Sabunmatik Konsantre Bulaşık Tozu hakkında fikri veya deneyimi olan var mı?

http://www.saberkimya.com.tr/asp/product/3/SAB-SABUNMATIK-KONSANTRE-BULASIK-TOZU-600-gr-
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Finish kadar rezil bir deterjan yok. Yanıldık ettik aldık bir kere, sürekli her yıkamada toz kalıntıları, erimeyen tablet sorunlarından bıktık. Fairy kullanırken hiç sorun yaşamamıştık. Fairy gibisi yok ama piyasanın en dandiğinin finish olduğunu biliyorum.

Fairy en iyisi. Fnish de biz de sikinti yasadik, tablet erimiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DefenSe

bind marka tablet kullanıyorum güzel temizliyor fiyatı uygun. bardaklarımda korozyon beyazlama olmadı.... olsa bile 3 set bardak alacak kadar kar etmiş bulunmaktayım... uzun yıllar bind tablet ile aramızdaki dostluk bitmeyecek sanırım :D

Alman bind tablet kalmadı sanırım artik. Onlar çok iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- fairy

2 - finish quantum = pril gold

3 - minel ( burdaki yorumlara bakarak aldık ama beğenmedik )
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

Gratis'teki indirim kampanyasından "Minel Total 40 Tablet" bulaşık makinesi deterjanı satın almıştım. Beklentim pek yüksek değildi ama "Finish Quantum"un ilk çıktığı zamanlarına yakın mükemmel bir sonuçla karşılaştım. Evet, inanılır gibi değil ama gerçek! Şekli şemali benzemiyor olsa da pırlanta kadar mükemmel...

Çatal kaşıklara dokunduğum zaman Quantum ile yıkanmış bulaşığa benzer bir yüzey temizliği hissettim. Aktif maddeleri çok başarılı sanırım...

Hem de 40 tabletin standart fiyatı 14,90 TL ve ara sıra indirime giriyor...

Şiddetle tavsiye edilir...

Zamanında yazmıştım, gerçekten inanılır gibi değil...

Harikulade...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    şuan ki tabletler de gayet yeterli bence... erimeme yada temizlememe gibi bir durum yok.
  • Amway'in toz deterjanı çay bardaklarını sarı çıkarıyor. Boşuna para vermeyin. Tabaklar, tencereler tamam ama çay bardaklarında başarısız. Bu bardakların sarısını çıkarmak için başvurulabilecek bir yöntem var mı? Deterjana ne eklersek sarı bardaklardan kurtuluruz?
  • Bende sirkete minel aldim memnunlar. Bizde ayda ortalama 70 defa calisiyor makine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

camasır suyu

Tam halk adamısın. :-) Yalnız, çamaşır suyu zehir değil mi?
  • 1 tatlı kaşığı ile camasir suyu ile yikayin bardaklari. Sadece böyle çalıştırın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lektem

quote:

camasır suyu

Tam halk adamısın. :-) Yalnız, çamaşır suyu zehir değil mi?

malesef saglıga zararlı ama cok az koymaktan bisi olmaz

Bir tatlı kaşığı çok az, çamaşır suyundan bu kadar korkmaya gerek yok, zaten ön yıkamalı programda çalışltırmak gerek çamaşır suyu koyunca çünkü çamaşır suyu yüksek sıcaklıklarda etkisini kaybediyor, yani sadece ana yıkamada çamaşır suyu kullanılırsa bardakların sarılığı gider yine ama bir süre sonra su ısınınca etkisini yitirecek. Ön yıkamalı programda kullanmak en mantıklı ve sağlıklı olan. Ön yıkamadan sonra çamaşır suyu tahliye ediliyor ana yıkamada biraz kalıyor tabi o da yüksek sıcaklıkta etkisini kaybediyor sonraki soğuk durulamada muhtemelen tamamen arınmış olur çamaşır suyu arınmadıysa sonraki sıcak durulamada artık %99 ihtimalle tamamen arınmış olur. Ben kapağa döküyorum bol bol çamaşır suyunu makine bittiğinde hiç çamaşır suyu kokusu almıyorum.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Batu bey 1 tatlı kaşığı çok az demissiniz fakat genel olarak dedim. Hadi maksimum 1 yemek kaşığı olsun ama daha fazlasi hem makineye hem de sağlık acisindan zararli bence. Bardakların iyi durulanmasi için dedim öyle

• Ayda bir iki kere yapılan bir şey zaten makineye de zararını görmedim ben hiç sekiz yıldır ön yıkamada kullanılırsa bardaklardan durulanmaması pek mümkün değil.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.