Şimdi Ara

Bu sorunu nasıl çözerim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemden sonraki atlama yerinde ping'im olması gerekenin çok üstünde bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu sorunu nasıl çözerim?

• Bu sorunu nasıl çözerim?
  • Hasikomen kullanıcısına yanıt
    Değerlerinizde bir problem gözükmüyor. Kablo ile denediğinizde de mi aynı sonucu alıyorsunuz? Sadece kablosuzda mı bu şekilde?
  • PC'de kablolu kullanıyorum. Normal gezintide sorun olmuyor ama oyunlarda kafadan 90ms koyuyor. 50-60ms almam gerekirken 150 alıyorum minimum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasikomen -- 22 Mart 2020; 16:30:44 >
    Anladım sizi. Hocam şimdi ping konusunun çok farklı versiyonları var. Bazen kullanıcı tarafından olabileceği gibi, bazen problem işletmeci tarafında da olabiliyor.
    Arıza kaydı bırakmadan önce biz kendi tarafımızdaki durumları kontrol edelim derim.

Modeminiz anladığım kadarıyla ASUS marka bir modem. Bu modemin SNR iyileştirme vb. bir sürü özelliği var diye biliyorum. Öncelikle bu ekstra özellikleri devre dışı bırakarak bir deneme yapalım derim.
  • Son 3-4 gündür yoğun olan saatlerde böyle. Gece 12'den sonra normale dönüyor. Modemi sıfırlasam sizce düzelme olma şansı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasikomen -- 22 Mart 2020; 16:38:0 >
    Anladım sizi hocam. Yani modem üzerinde bir değişiklik yapmadıysanız sıfırlamanıza gerek yok. Ancak belki de oluyordu haberim yoktu diyorsanız sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Kullanıcı adı şifreniiz not alın yoksa kurulum yapamazsınız. Eğer bu da çözüm olmazsa arıza kaydı bırakarak "ping değerim çok yüksek" diyebilirsiniz çağrı merkezine veya online işlemler üzerinden tüketici şikayetleri bölümüne yazabilirsiniz.
  • Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkürler. Arıza kaydı açtıracağım.
    Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.