Şimdi Ara

bu kadar fluence'i bir arada gördünüz mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • floryadan havalimanına doğru gelirken ataköye giden bozuk bir yol var hergün ordan geiçyorum dün bu fluenceları gördüm bir şirket kiralamış yada zaten bir kiralama şirketi istiflemiş heralde.Burayı bu şekilde kullanmaya hakları var mı bilmiyorum.Ben orda durup fotoğraf çekerken telefon geldi telefonla konuşuyordum sonra bir baktım 2 kişi bana doğru geliyor bu fluencelerin arasından arabaya bindiğimi ve hareket ettiğimi görünce durup beni izlediler gidene kadar.

• Kabataslak 150 adet var heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delgado

Kabataslak 150 adet var heralde
    150 den fazla vardır birazdan gene geçicem kabaca sayarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_isikan

Alıntıları Göster
    Demek bu sene de bol kurbağalı geçecek... hayırlısı.... Bunu tasarlayan her kimse, buradan bol bol göz zevkimin içine ettiği için selamlarımı gönderiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkman

Demek bu sene de bol kurbağalı geçecek... hayırlısı.... Bunu tasarlayan her kimse, buradan bol bol göz zevkimin içine ettiği için selamlarımı gönderiyorum.

gece karanlıkta tasarlamış kendi bile şaşırmış bu nasıl araba diye
  • quote:

Alıntıları Göster
    Maşallah...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Renonun satış patlaması yapması gayet normal demekki.Şirketler 150-200er alıyor baksanıza..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_isikan

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: exca89

Alıntıları Göster
    69 tane :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Yav bazen düşünmüyor değilim... Hani çin takviminde ejder yılı, kaplan yılı falan vardır... Bunu tasarlayan da, o sene kurbağa yılıydı da, bu bağlamda, anlamlı bir tasarım mı yaptı diye....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Yav bazen düşünmüyor değilim... Hani çin takviminde ejder yılı, kaplan yılı falan vardır... Bunu tasarlayan da, o sene kurbağa yılıydı da, bu bağlamda, anlamlı bir tasarım mı yaptı diye....

Alıntıları Göster
    E birde siz tasarlayın da görelim. Sanki VW'yi tasarlayan çok kafa patlatmış da. Burnu resmen düm düz tasarlayıp yeni kasalara koymuş. Küçük olan Poloyu azcık büyüt Golf ve Jetta. Az daha büyüt al sana Passat.

• quote:

Orijinalden alıntı: AykutEsk

valla tebrikler üşenmemiş saymışsınız,üst sırada diğer araçlarla ayrık duran griler ve bir adet siyah da bunlarla birlikte satılmış toplamda 80civarlarında bir grup onların dışında olanlarla birlikte 100civarı fluence vardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exca89

quote:

Orijinalden alıntı: AykutEsk

valla tebrikler üşenmemiş saymışsınız,üst sırada diğer araçlarla ayrık duran griler ve bir adet siyah da bunlarla birlikte satılmış toplamda 80civarlarında bir grup onların dışında olanlarla birlikte 100civarı fluence vardı :)

Alıntıları Göster
    Ayazağa Oyak Sitesi'nde Renault'un sıfır araç deposu var. Orada hergün görüyorum ben En az 200-300 araç vardır.

Sıfır arabaları tozlu topraklı çamurlu yerde bekletiyorlar. Sonrada bi güzel yıkayıp cilalayıp veriyorlar millete.

• quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

E birde siz tasarlayın da görelim. Sanki VW'yi tasarlayan çok kafa patlatmış da. Burnu resmen düm düz tasarlayıp yeni kasalara koymuş. Küçük olan Poloyu azcık büyüt Golf ve Jetta. Az daha büyüt al sana Passat.

Vw tasarımları matruşka'dan ibarettir.Tek bir yüz tasarla (ör:polo) diğerlerini ise sündür,çekiştir büyüt sat.

• quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

Vw tasarımları matruşka'dan ibarettir.Tek bir yüz tasarla (ör:polo) diğerlerini ise sündür,çekiştir büyüt sat.

• quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

Alıntıları Göster
    "bu kadar fluence'i bir arada gördünüz mü?"

Hergün yollarda daha fazlasını görüyoruz. Arkadan göze güzel görünüyor.

Yandan da güzel görünüyor ama önden göze hoş görünmüyor.

Güzel-çirkin Fluence gündemde kalmayı başarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

"bu kadar fluence'i bir arada gördünüz mü?"

Hergün yollarda daha fazlasını görüyoruz. Arkadan göze güzel görünüyor.

Yandan da güzel görünüyor ama önden göze hoş görünmüyor.

Güzel-çirkin Fluence gündemde kalmayı başarıyor.

Alıntıları Göster
    Ön arka yan hiç fark etmez bana göre her pozisyonda tipsiz şekilsiz bir otomobil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Performance. -- 7 Mart 2012; 20:54:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

Ön arka yan hiç fark etmez bana göre her pozisyonda tipsiz şekilsiz bir otomobil

Alıntıları Göster
    yollarda baya görüyoruz ama bukadar çok yanyana görmedik tabikide
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMETXXXX

yollarda baya görüyoruz ama bukadar çok yanyana görmedik tabikide

Alıntıları Göster
    Ne zaman Korupark'a(Bursa) gitsem balkonunda sigara içerken Bunun onlarca katı kadar Flu görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_Phlvn -- 7 Mart 2012; 18:49:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_Phlvn

Ne zaman Korupark'a(Bursa) gitsem balkonunda sigara içerken Bunun onlarca katı kadar Flu görüyorum.

Alıntıları Göster
    istanbulda gri ve beyaz fluence görmektem bıktım artık o derece

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.