Şimdi Ara

bu kadar fluence'i bir arada gördünüz mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  bu kadar fluence'i bir arada gördünüz mü?
  • demin saydım kabaca 15x12=180 tane fluence var fluencelerden sonra 40-50 tane de mercedes vito vardı ama onları çekemedim.Araçların plakada abc ve asf yazıyor bir kiralama şirketi mi değil mi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_isikan -- 7 Mart 2012; 19:16:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

E birde siz tasarlayın da görelim. Sanki VW'yi tasarlayan çok kafa patlatmış da. Burnu resmen düm düz tasarlayıp yeni kasalara koymuş. Küçük olan Poloyu azcık büyüt Golf ve Jetta. Az daha büyüt al sana Passat.

Vw tasarımları matruşka'dan ibarettir.Tek bir yüz tasarla (ör:polo) diğerlerini ise sündür,çekiştir büyüt sat.
     bu kadar fluence'i bir arada gördünüz mü?

• koruparktan renault fabrikası manzarasında bunun 10 larca katını görüyorum sıkıntı yok
  • 300 Fluanslı
  • Şunu makyajlayınca acaba ön tarafı düzelecek mi?Arabaya 2 senedir biniyorum.Yandan görünüm on numara uzun ve güzel bir arabam var.Arkadan görün güzel beğeniyorum ancak önden bakınca bu gifteki gibi oluyorum
  • Gayet hoş bir araç neresini beğenmiyorsunuz anlamıyorum ki...Siz dönün de kendinize bakın...
  • Samsung insanı şoke edici tasarımlar yapıyor malesef. Fluence de Symbol da büyük hayal kırıklığı. Satış rakamları çok başarılı olsa da bir çoğumuz bu araçların tipini beğenmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: power003

Gayet hoş bir araç neresini beğenmiyorsunuz anlamıyorum ki...Siz dönün de kendinize bakın...

zevkler renkler tartışılmaz elbet...
    ancak fluence ye güzel diyen yüzde 10 luk azınlıktasınız... Gerçekten son dönemlerde dergiler v.s. dahil bu kadar tepki alan tasarım az. . Halbuki biraz daha uğraşsalar çok daha güzel bir araç çıkabilirdi. Reno özellikle ön tasarım olarak aşırıya kaçmadan ideal araçlar yapıyor uzun süredir. Ama nedense fluence bu konuda uymuyor geleneğe.

Laguna 1 kasası koysalar şu araca çok daha fazla satardı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulbulinho

Samsung insanı şoke edici tasarımlar yapıyor malesef. Fluence de Symbol da büyük hayal kırıklığı. Satış rakamları çok başarılı olsa da bir çoğumuz bu araçların tipini beğenmiyoruz.

Symbol "Renault-Samsung Motors" tasarimi degil.
  • Fluence'nin önü Megane III gibi olsa şık olacak ama maalesef olmuyor.
  • Fluencenin makyajlanmış halini acil bekliyoruz. En azından bunun kadar kötü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

Orijinalden alıntı: Bulbulinho

Samsung insanı şoke edici tasarımlar yapıyor malesef. Fluence de Symbol da büyük hayal kırıklığı. Satış rakamları çok başarılı olsa da bir çoğumuz bu araçların tipini beğenmiyoruz.

Symbol "Renault-Samsung Motors" tasarimi degil.

Anlatım hatası olmuş. Affola.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

quote:

Gayet hoş bir araç neresini beğenmiyorsunuz anlamıyorum ki...Siz dönün de kendinize bakın...

ancak fluence ye güzel diyen yüzde 10 luk azınlıktasınız... Gerçekten son dönemlerde dergiler v.s. dahil bu kadar tepki alan tasarım az. . Halbuki biraz daha uğraşsalar çok daha güzel bir araç çıkabilirdi. Reno özellikle ön tasarım olarak aşırıya kaçmadan ideal araçlar yapıyor uzun süredir. Ama nedense fluence bu konuda uymuyor geleneğe.

Ben anlamıyorum ki zaten tüm beğenmeyenler buraya toplanmış herhalde dışarıya çıkıyorum nereye gözümü atsam fluence bu nasıl beğenilmeyen araçtır gözünüzü seveyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power003 -- 7 Mart 2012; 23:19:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

quote:

Ben anlamıyorum ki zaten tüm beğenmeyenler buraya toplanmış herhalde dışarıya çıkıyorum nereye gözümü atsam fluence bu nasıl beğenilmeyen araçtır gözünüzü seveyim...

tipine bayildigi icin alinmiyor ki...zaten cogu sirket

• Parçası bol, ucuz, yeni, az yakıyor, kolay elden çıkar ee daha ne niye almasın şirketler bunu.
  • kurbaların çiftleşme çağrısı.
  • en azından türkiye de üretiliyor alınması için en büyük sebep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

koruparktan renault fabrikası manzarasında bunun 10 larca katını görüyorum sıkıntı yok

Aynen
  • Isterse 10000 olsun bır cıvıc etmez hiçbirı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.