Şimdi Ara

bravo seat ..siz ekleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Az yakan
    0 km
    max 40000 tl
    iç hacmi geniş
    araç tavsiyesi lütfen...

Bravo Leon nasıl araçlar_? teşkler şimdiden

• Bildiğim kadarıyla BRAVO önümüzdeki yıldan itibaren üretimden kalkacak ve Tempra gibi bir daha üretilmeyecek..
    Farklı bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirler...
  • Corolla HB'nin adı Auris oldu diye o modellerin değer kaybettiğini düşünenlerdenseniz Bravonun adı 2013 te başka bir şey olacağından Bravo almayınız.

Bravo iyidir iyi.

Bravo sayfalarında istediğiniz her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Özellikle aşağıdaki sayfada 23 maddelik bir yazım var.

http://forum.donanimhaber.com/m_21564253/mpage_27/key_/tm.htm

Haluk
  • leon 1.2 tsı motor düşünürdüm ben, hem kaliteli hem de daha estetik bence
    bravo iyi araç ancak üretimi bitiyor leonsa makyajlanıcak olsa da devam edecek satmaya
    leonu ayrıntılı incelemenizi öneririm
    saygılar
  • leonun fiyatı 45000 lira, yeni c4 ü de inceleyin, bravo inceledim geçen hafta gerçekten o da güzel manuel alınacaksa o fiyata en ideal dizel araç bence 300 nm tork ve 120 ps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimiferhat -- 17 Nisan 2011; 22:51:40 >
  • pejo 308 tavsiye edebilirim ama genelde herkes fransızdan uzak dur diyecek dizel araçlar içerisinde en sessiz ve en az yakıt tüketenlerden birisidir. ayrıca iç hacmi gayet başarılıdır. 1.6 motor ve 110 beygir olması bence gayet avantajlıdır. en azından küçük motora yüksek beygir sıkıştırmamasıda motor ömrü açısından avantaj olabilir. design olarak herkesin fikri farklı olsada gayet hoş bir araba. marka takıntınız yoksa ben size 308 premium veya comfort pack donanımlısını öneririm
  • ben hemen diyeyim uzak dur 308den hemen döküldü bizdeki yakın zamandada traktöre benzedi sesi
    ford focus tavsiye ederim.
  • golf
  • hiç şaşırmadım. zaten bahane de hazır hemen dökülmüş saygı duyarım ama sesi taraktöre benzedi dedikten sonra ki tavsiye ettiğin aracın yalıtım özürlü ford focus olması pek manidar
  • iç hacimi geniş demişsiniz gerçi ama ben fiesta'yıda incelemenizi öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.