Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    C-max sınıfı düşündünüzmü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atabeLL kullanıcısına yanıt
    Aile aracı olarak kulylanıyorum :)) Gayet sakin sürüş stili ile verdiği keyif başka bizde 4 den 3 e atmak falan yok :)
  • Mehmet ALHAN kullanıcısına yanıt
    Mehmet ALHAN Hocam,

C-max düşünmüyorum çünkü 3 yıl c-max kullandım. Mpv (çok amaçlı araç) olarak geçiyor. Aslında baktığınız zaman böyle bi araç yok. Yani bu araçlar ne sedan nede sw aile aracı. Dolayısıyla ikisinide karşılamıyor. En güzel yanı tavan yüksekliğiydi bunun dışında ne arka koltukla ön koltuk arasında yeterli mesafe var nede bagaj hacmi yeterli.

Benim baktığım D sınıfı bir station wagon

• Dostlarım, 2005 yada 2004 model 3.20d kaskosu yıllık maliyeti nedir. Istanbulda. Sonuçta araba,,8-9 yaşında 2.000 asarmi ?

• erseverse E kullanıcısına yanıt
    Makyajli 2008 525d SW tavsiye ederim...otomatik olarak.
    Bu araclardan ck satiyorum ve cok az sorunla karsilasiyorum.
  • zingfth kullanıcısına yanıt
    2000 Türk lirasına yakındır kesinlikle :) Kasko değerleride yüksek araçlar malum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz38x

2000 Türk lirasına yakındır kesinlikle :) Kasko değerleride yüksek araçlar malum..

Hocam iş yerınde bı abımızde 1.6i 2010 var 3 serisi.kasko değeri istanbul da 2700 tl. Şimdi benim dediğim araba 2005 model,malum daha yaşlı .3.000 felan mı cıkarırlar kaskoyu.. Ön araştırma yapıyorum.
    2005 MODEL SIRALI SİSTEM LPG İŞLİ 318 İ 143 BEYGİR ARACA KASKO YAPTIRALI BİR AY OLDU.
    TOPLAM MALİYET 2289 TL.
    SİGORTAM NET VASITASI İLE RAY SİGORTADAN FUL KASKO.
    ŞEHİR TRABZON.

ASLINDA KASKO DAHA AŞAĞIYA DÜŞER. ANCAK ARABANIN ÜSTÜNDE Kİ HER ŞEYİ SÖYLEDİM BEN..
    BUNLAR.
    2000 TL TÜP
    2000 TL ARAÇ TEYBİ
    1000 TL AYNALAR
    2000 TL JANT LASTİK
    1000 TL TAMPONLAR

GİBİ GİBİ..

BUNLAR YÜZÜNDEN 2300 TL GİBİ BİR RAKAMA ULAŞTI..
    AMA ÇOK AŞAĞIDA İNEBİLECEĞİNİ SANMIYORUM.. MİNİMUM RAKAMIN 1700 TL BANDINDA OLMASI NORMAL GİBİ GELİYOR :)

ALLAH KAZASIZ BELASIZ BİNMEYİ NASİP ETSİN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melancolix

2005 MODEL SIRALI SİSTEM LPG İŞLİ 318 İ 143 BEYGİR ARACA KASKO YAPTIRALI BİR AY OLDU.
    TOPLAM MALİYET 2289 TL.
    SİGORTAM NET VASITASI İLE RAY SİGORTADAN FUL KASKO.
    ŞEHİR TRABZON.

ASLINDA KASKO DAHA AŞAĞIYA DÜŞER. ANCAK ARABANIN ÜSTÜNDE Kİ HER ŞEYİ SÖYLEDİM BEN..
    BUNLAR.
    2000 TL TÜP
    2000 TL ARAÇ TEYBİ
    1000 TL AYNALAR
    2000 TL JANT LASTİK
    1000 TL TAMPONLAR

GİBİ GİBİ..

BUNLAR YÜZÜNDEN 2300 TL GİBİ BİR RAKAMA ULAŞTI..
    AMA ÇOK AŞAĞIDA İNEBİLECEĞİNİ SANMIYORUM.. MİNİMUM RAKAMIN 1700 TL BANDINDA OLMASI NORMAL GİBİ GELİYOR :)

ALLAH KAZASIZ BELASIZ BİNMEYİ NASİP ETSİN...

Eyvallah hocam çok sağol cevabın için.Sanırım o bmw amblemi kasko için 2.000 i kafadan görecek

RİCA EDERİM NE DEMEK SİZ SAĞOLUN AMAÇ BİLGİYİ PAYLAŞMAK VE YARDIMCI OLMAK :)

SANIRSAM EVET 2000 TL Yİ ÇIKARMAK GEREKİYOR GÖZDEN..
  • Merhaba Arkadaşlar.

Bmw e46 2001 model 3.20i almak istiyorum bana uygun olanınıda buldum 175binde gayet temiz bir araç 34bin tl.

Bu aracı almak istiyorum şu zamana kadar çoğu araç binek pickup jeep olsun bindim fakat bmw binmek nasip olmadı ve gerçekten artık tanışmak istiyorum e46 kasası beni çok tahrik ediyor :)

Ayrıca sorcağım otomatik vites alıyorum öyle arabanın cigerini sökeyim devamlı yanlayım gibi bir durumum yok nadir olsada otomatik viteste yanlama durumu varmıdır S modundayken ?

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
  • Ygt.Tahran Y kullanıcısına yanıt
    Bmw tabi ki yanlar ama otomatik vites elinizde kalmasın Hocam otomatik şanzuman ile o tarz şeyler sıkıntı :) fiyat güzel ama kilometre orjinal mi kontrol edin o kilometre 2001 model temiz i 34 e vermezler normalde ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor.

• Manuelleri genelde biraz daha pahalı oluyor ve aslında çok yıpranmış oluyor malum bmw yanlamadan duramıyor gençler bende gencim ama ben sakin kullanmak için alıcam km orjinaldır umarım bu hafta gidip arabaya ekspertiz yaptırıcam sadece 1 adet hasarı görünüyor 1000 tl lik onuda yaşını almış bir araç olarak gözönünde bulundurmuyorum. Bakalım inş dilediğim gibidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ygt.Tahran -- 4 Mart 2014; 18:10:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygt.Tahran

Manuelleri genelde biraz daha pahalı oluyor ve aslında çok yıpranmış oluyor malum bmw yanlamadan duramıyor gençler bende gencim ama ben sakin kullanmak için alıcam km orjinaldır umarım bu hafta gidip arabaya ekspertiz yaptırıcam sadece 1 adet hasarı görünüyor 1000 tl lik onuda yaşını almış bir araç olarak gözönünde bulundurmuyorum. Bakalım inş dilediğim gibidir.

Kilometre önemli değilde düşürülmüş ise sıkıntı vardır Ondan geriye çekilir.yoksa benim araba 99 manuel ve 324bin de çok şükür sıkıntısız :) manuel sunroof varsa millet fiyatı uçuruyor bende bu yaza doğru satabilirim belki ama temiz araba yok satinCa

• Esco54 kullanıcısına yanıt
    Facelift 2008 5.25d almaya benim param yetmezki :) Ben 50.000 max 55.000'den bahsediyorum siz bana 90-100.000 liralık araba söylüyorsunuz.

3.20i/ 3.20d / 3.25i/3.25xd (2006) e91 kasa bir araç arıyorum ben aslında. Bunlara bakarkende muadillerini araştırıyorum 508 sw vb. gibi. Ve sanırım siz Türkiye'de yaşamıyorsunuz. Çünkü arkadaşım 5.30d (2008) facelift bulana kadar 1 yıl aradı

• erseverse E kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam butcenizi bilmiyordum :) O zaman E91 kasalara bakin derim.
  • sa. arkadaşlar yakında 2003 model 318 ia almayı düşünüyorum ama bmw çok arıza verir diyorlar o yüzden alsammı almasammı karar veremedim 318 ia üzerine internetde pek bi şey bulamadım kronik sorunları arızaları yakıt durumu nasıl biraz bahsedebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

sa. arkadaşlar yakında 2003 model 318 ia almayı düşünüyorum ama bmw çok arıza verir diyorlar o yüzden alsammı almasammı karar veremedim 318 ia üzerine internetde pek bi şey bulamadım kronik sorunları arızaları yakıt durumu nasıl biraz bahsedebilirmisiniz

temiz alıp temiz binerseniz ve bakim Yağ şu eksik etmez iseniz sanayi yi unutun :) otomatik vitesi 38 42 kuruş arası lpg yakar en aşağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz38x

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

sa. arkadaşlar yakında 2003 model 318 ia almayı düşünüyorum ama bmw çok arıza verir diyorlar o yüzden alsammı almasammı karar veremedim 318 ia üzerine internetde pek bi şey bulamadım kronik sorunları arızaları yakıt durumu nasıl biraz bahsedebilirmisiniz

temiz alıp temiz binerseniz ve bakim Yağ şu eksik etmez iseniz sanayi yi unutun :) otomatik vitesi 38 42 kuruş arası lpg yakar en aşağı.

yağ eksiltmesi dışında bildiğiniz kronik sorunları varmı yakıt sıkıntı değil bende 2,5 luk transporter var oda çok yakıyor zaten
  • Merhaba öncelikle.Ben de aranıza yeni katılan en azından bmw E46 kasayla- biriyim.Daha önce bir 2008 model 520 d mazim var ama bu arabayla ilgili bayağı acemiyim.Burada gördüğüm kadarıyla fazlaca arabanın ciğerini:) bilen arkadaşlar var o yüzden bu arkadaşlara birkaç sorum olacak cevaplarlarsa sevinirim.Öncelikle;
    Arabam 2001 model 205 binde 320 i otomotik ve zavoli otogaz sistemi mevcut ve bu lpg markasının bmw ye performans bakımından etkisini merak ediyorum.Malum ben biraz da performans meraklısıyım.Araç bana 3.4 vitese kadar çok hantal geliyor araştırdım bu kronik sorunmuş herhalde ama tüp markasıyla da alakası olabilir mi merak ediyorum?Ayrıca aracı aldığım kişi 2 sene boyunca 9000 km yapmış ve küçük bir ilçede yaşıyor.belki onun da tembelleştirmesi olabilir diye düşünüyorum
    İkinci olarak aracın lastiklerini değiştirmem gerekiyor.Yani hem performans lastiği olsun hem de fiyatı uygun olsun mümkünse:) lastik ebatları 205 55 16(bu oranlarda jant değişimi olmadan oynamak mümkün mü acaba?)
    Üçüncü olarak da aracım deri koltuklu.Deri bakım sütüyle 2 kez bakım yaptım ama derinin parlaklığı kaybolup soldu gibi geldi bana.Öyle kalitesiz bir şey de kullanmadım ama
    Son olarak otomotik şanzumanda dip gaz yapmak ne kadar zararlı.Ben mesela kırmızı ışıktan kalkışta bunu çok yapıyorum 520 den kalan alışkanlık:)

Ara ara aklıma geldikçe sorarım sanırım şimdilik bu kadar.Tecrübeli kardeşlerimiz yanıtlarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.