Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkese merhabalar 2004 model e 46 3.20 d aracımda yakıt basınç müşürlerini değiştirdikten sonra aracta aşırı çekiş problemi ve ani hizlanmalarda kesmeler başladı  bunun için başka tamirciye gittiğimde sırasıyla turbo, turbo vakum valfleri, enjektör, hava akis metre gibi ekipmanlardan olduğunu söyledi hepsini değiştirdim arıza hala çözülmedi başka Bi tamirciye gittiğimde ise rail borusu üzerinde değiştirilen 2 tane mü?ürün beyine tanıtılması gerektiğini yada vakum hattındaki hortumların yanlış bağlanmış olabileceğini ve kendisinde şema olmadığını söyledi yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, m54b25 kodlu 2002 sedan 325i sahibiyim. Aracım 330000 kmde. Benzinde iken şükür saat gibi çalışıyor. Atiker lpg sistemi mevcut. Lpgye geçtiğinde bozuk rolanti, düşük devirde stop etme, sarsıntılı çalışma gibi şikayetlerim var. Her zaman yapmıyor. Yapınca, stop edip çalıştırdığımda düzeliyor. Ama genel olarak benzindeki kadar iyi çalışmadığını düşünüyorum lpgde iken. Bir yere gösterdim, bobinin biri arızalı dedi, başka bir yer de lpge geçince benzin enjektörleri kapanmıyor, iki yakıt karıştığı için bu sorunu yaşıyorsun dedi. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan var mı? Çözüm öneriniz nedir?

• sağ cam açılırken zorlanmaya başlamıştı 1 ay önce 200 tl ye yapılacaktı fırsat bulamamıştım yeni yaptırdım ilk kez kapı açıldı teli plastikleri değişti 400 tl verdim, dedim 1 ay önce 200 demiştin tamircimde bana yerine koyamam dedi bende hak verdim. tabii bu durumda sağlıklı çalışan bir arabanın fiyatı doğal olarak 1 ayda 2 ye katladı. Şahsen ben satmayı düşünmüyorum ama 2005 316 mı orijinal fabrika boyası ve sağlıklı çalışır durumda olduğundan 150.000 km de 240.000 tl den aşağı satmam. 100.000 km de 1.3 2015 corsa ile aynı fiyat.

• Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım araç bmw e46 1999 model 3.18i/4 bir kaç sorum olacakti araç hakkinda

1.aracimin fani çalışıyor fakat kaloriferi bir türlü açamadım soğuk üflüyor
    2 Gösterge paneli herşeyi çalışıyor fakat ışıkları söndü
    3. Göstergede ( üçgen icinde ! Ünlem işareti) çıktı
    4.Esp düğmesi çalışmıyor.

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kara_sovalye01 K kullanıcısına yanıt
    Orta ızgaraların orda bi sıcak ayara getirme ayar şeysi var , onu sıcağa getirince sıcak vermeye başlıyor.

2- sol tarafta teker var oradan ışık parlaklık ayarı yapılıyor
    3 ve 4 birbiriyle alakalı muhtemelen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    Hocam onu denedim hiç tepki yok sigortası atmis olabilir mi ( onun ayrı sigortası var mı onu da bilmiyorum ki) 😃

•  BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

Bu üçgen çıktı ve asc düğmesi çalışmıyor.

Farlar kapalı olduğu halde açık gözüküyor

Acaba gösterge mi arızalı desem kadran vs calisiyor

Neyden olmuş olabilir

• S. A arkadaşlar aracım bmw e46 1999 model 3.18i direksiyonu durduğu yerde çevirdiğimde ses yok lakin hareket halindeyken çevirince ses yapıyor neyden yapabilir. Şimdide teşekkürler

Aracinizin gostergedeki far uyarilari acik kapalı değil yanmadigi uyarisidir ariza olmamasi halinde o lambalar yanmaz veya sonradan angel vs islem yapilmiysa ondan dolayida ariza yakmis olabilir. Gosterge isigiyla ilgili olarak sigorta kutusunu kontrol ediniz. Asr isigiyla ilgili bastiginizda unlem ışığı gitmiyorsa teknik bir problem vardir normalde o ışık yanarken asr devrede olmaz anlayan bir ustaya aracı gosteriniz

• Arkadaslar selam dayım 5 yıl önce hyundai kapalı kasa minibus alırken aldıgı kişi üzzerinde aşağıdaki resimdeki jantları koymuş dayımda muayene yüzünden çıkarmıştı zamanında baya isteyen olmuş oda bilmediği için satmamıştı orjinal bmw 18 jantlarıymış..arkalar genişliği 26cm önler 22 cm neden böyle onuda bilmiyorum yanlışda söylemiş olabilir belki lastiklern boyutu farklıdır o jant sanmıştır…4 adeti ne kadardır bu jantların satmak istorda bende bmw eski kasalarını bilmediğimden size sorayım dedim
    Edit: göbekkeri ve bijonlarıda varmış
     BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 5 Mart 2023; 13:42:31 >

• S. A arkadaşlar Araç bmw e46 resimlerde görüldüğü gibi şoför kapısı ve bagaj kapağı kilidi lazım göbeğiyle satan var mı... ( çıkma da olabilir)

• Herkese merhabalar. 2001 model e46 316i almayı düşünüyorum. 450 bine bir tane araç buldum 250 bin km de. Arabadan da çok anlayan birisi değilimdir ilk defa ikinci el araç alacağım. Baktığım araç benzin ve lpgli. Arabada drag şanzıman mevcutmuş. Sahibinin söylediğine göre ağır bir kazası yok. Motor şanzıman ve yürüyende sorun yok. 2 gün sonra ekspere sokacağız arabayı. Dikkat etmem gereken ya da tavsiye edeceğiniz birşey var mıdır araçla alakalı? 320i almak istiyordum fakst bütçeyi aşıyor biraz 316i aldığıma sonradan pişman olur muyum? Şu anda acil arabaya ihtiyacım var ve 1 2 yıl içerisinde satıp model yükselteceğim. Şimiden teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar 1999 model 3.18 kullanıyorum.
    Bugün 1.vitesle kalkarken tik tik tik diye ses gelmeye başladı diğer viteslerde ses yok neyden olabilir şimdiden teşekkürler

• Merhabalar 2005 model 316CI Coupe aracımı satıyorum. Araç çok temiz kullanılmış kazası yok. İlgilenenler iletişime geçebilir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acil-satilik-cok-temiz-2005-bmw-e46-316ci-coupe-1128954857/detay/

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2001-bmw-3.30ci-m-paket-231hp-recore-isitma-manuel-tavan-boyasiz-1129051418/detay/ arkadaşlar bu araç hakkın da görüşlerinizi alabilirmiyim 330 almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.