Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (824. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alperakis

quote:

Orijinalden alıntı: NARSİL_BERKAY

avengers Age of Ultron blu ray Türkiye de çıkacak mı ? D&R falan gelir mi ? Avengers ilk filmini bulamadım hiç bir yerde.

Avengers ilk film piyasada tükendi gibi birşey. Ultron çağı Bluray çıkışı ise baya uzun surecege benziyor.Daha galaksinin koruyuculari ve kaptan Amerika kış askeri bile halen Türkiye 'de tiglon un kapanmasıyla birlikte herhangi firma ile anlasilamadigi için cikmadi

Hiç biri çıkmayacak mı yoksa gecikecek mi ? Neden anlaşamıyorlar acaba.
  • quote:

quote:

quote:

avengers Age of Ultron blu ray Türkiye de çıkacak mı ? D&R falan gelir mi ? Avengers ilk filmini bulamadım hiç bir yerde.

Avengers ilk film piyasada tükendi gibi birşey. Ultron çağı Bluray çıkışı ise baya uzun surecege benziyor.Daha galaksinin koruyuculari ve kaptan Amerika kış askeri bile halen Türkiye 'de tiglon un kapanmasıyla birlikte herhangi firma ile anlasilamadigi için cikmadi

Hic çıkmayacağını sanmam.As Sanat anlasmaya çok yakındı ancak onlarin da verdiği son habere gore walt disney ve marvel filmlerinin Türkiye deki yayın haklari için yurtdisindan talep edilen prosedurler ve şartlarin her seferinde artması uzerine karşılanamamis.Ancak elbet bir firma alacaktır haklari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hic çıkmayacağını sanmam.As Sanat anlasmaya çok yakındı ancak onlarin da verdiği son habere gore walt disney ve marvel filmlerinin Türkiye deki yayın haklari için yurtdisindan talep edilen prosedurler ve şartlarin her seferinde artması uzerine karşılanamamis.Ancak elbet bir firma alacaktır haklari

Avengers Age Of Ultron Blu Ray çıkana kadar biri alsa bari ya. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Reset (Ali abi) den aldığım yeni filmlerim az önce geldi

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Nereden satın aldın kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Reset (Ali abi) den aldığım yeni filmlerim az önce geldi

Nereden satın aldın kardeşim?

n11.com dan Reset den aldım.Fiyatlar gayet uygun.Etiketdeki fiyatdan almadım yani.
  • Kalan filmlerimin resimlerini ekledim arkadaşlar, isteyen iletişime geçebilir. tremors bluray serisi sanalpazar ile 90 tl. diğer bluray fiyatlarını pm ile belirtirim. dvdler toplu olarak sanalpazar ile 110 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guyton -- 12 Mayıs 2015; 14:59:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

bluray filmler ile 1080p böyle 20 gb lık filmler arasında gerçekten ne gibi farklar göze batıyor ?

30-40-50tl gibi rakamları bir filme vermek değiyor mu gerçekten, ben hdarvisi üyesiyim ve senelik abonelik ile güncellendikçe filmler ediniyorum.

Beni bu durumdan caydırmak vazgeçirmek için nasıl birşey duymam gerekicek ? Sizlerin fikirlerini almak istiyorum arkadaşlar.

Olaya neden bu açıdan bakıyorsunuz ki. Filozofluk yapmayacağım ama şunu da söylemeden edemeyeceğim. Siz film izleyicisisiniz. Biz izleyici olmanın yanında kolleksiyoncuyuz. Bir diski kutusundan çıkartıp, oynatıcının tablasına koyup play tuşuna basmanın zevki çok başka.
  • Yeni marvel filmleri amazon.de' de Türkçe altyazılı olarak bulunabiliyor. Avengers Age of Ultron da çıktığında oradan temin edilebilir.

• Günaydın öncelikle;

Ben daha çok görüntü ve ses kalitesini merak etmiştim. Ucuz yollu bir adet temin edip denemeliyim şansımı bakalım performans beklentinin üzeirnde olucaksa bende sizler gibi yapabilirim.
  • quote:

Günaydın öncelikle;

Ben daha çok görüntü ve ses kalitesini merak etmiştim. Ucuz yollu bir adet temin edip denemeliyim şansımı bakalım performans beklentinin üzeirnde olucaksa bende sizler gibi yapabilirim.

Size Asteriks Olimpiyat Oyunlarında filmini şiddetle tavsiye ederim. Fiyatı da 10 TL. Ben sahip olduğum 100 adet orijinal Blu-ray filmler içinde bundan daha net bir film daha görmedim. Yeni çıkan Blu-ray filmlerin hepsi buna dahil. Hani DIGITALLY MASTERED IN 4K yazanlar var ya. Onlardan bile daha iyi. Abartmıyorum.

Jack Reacher filmi de çok net. Paramount filmleri bu konuda iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Günaydın öncelikle;

Size Asteriks Olimpiyat Oyunlarında filmini şiddetle tavsiye ederim. Fiyatı da 10 TL. Ben sahip olduğum 100 adet orijinal Blu-ray filmler içinde bundan daha net bir film daha görmedim. Yeni çıkan Blu-ray filmlerin hepsi buna dahil. Hani DIGITALLY MASTERED IN 4K yazanlar var ya. Onlardan bile daha iyi. Abartmıyorum.

ben zamanında çok aradım electroworl 10 tl ye satıyordu bulamamıştım.
    bulsam hemen kolesiyona dahil edicem 10 TL nedir ki ?
    üstelik görüntü kalitesi bu kadar övgü alıyorken kesinlikle arşivde olması gerekli bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elinde prison break'ın tüm sezonları 1-2-3-4 olupta satmak isteyen olursa talibim.
    Orijinal değil ise kopya veya replika ise kesinlikle istemiyorum.
    Geri iade ederim.
    Dublaj önemli değil Türkçe altyazılıda olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Günaydın öncelikle;

ben zamanında çok aradım electroworl 10 tl ye satıyordu bulamamıştım.
    bulsam hemen kolesiyona dahil edicem 10 TL nedir ki ?
    üstelik görüntü kalitesi bu kadar övgü alıyorken kesinlikle arşivde olması gerekli bence

Forum İstanbul D&R'da görmüştüm bir kaç hafta önce. Fiyatını hatırlamıyorum. Zaten satılmayan filmler mağaza mağaza gezdiriliyor. Bugün gitsem muhtemelen yoktur.
  • Arkadaşlar,

amazon da ki filmlerin Türkçe altyazısı olup olmadığını en kolay nasıl görebilirim? benim aradığım yöntemle baktığımda nereyse hiç Türkçe altyazılı film yok. bir yerde hata yapıyorum ama nerede bulamadım.
  • Elimde sıfır ambalajında Ghostbusters 1&2 ve Back to the Future Trilogy bulunmaktadır. Ghostbusters türkçe altyazılı, bttf ise hem türkçe altyazı hem de türkçe dublajlidir. Tekil fiyatları 60 TL olup ikisini birden alana 110 TL te vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Arkadaşlar,

amazon da ki filmlerin Türkçe altyazısı olup olmadığını en kolay nasıl görebilirim? benim aradığım yöntemle baktığımda nereyse hiç Türkçe altyazılı film yok. bir yerde hata yapıyorum ama nerede bulamadım.

Kategorilerden filmlere oradan bluray'e girin, arama kısmına amazon.de ise ''türkisch'', com veya co.uk ise ''turkish'' yazın. Sağ üstten sıralamayı ''neu and beliebt'' seçerseniz yeni filmleri görebilirsiniz. Yine de filme girip altyazı kısmında Türkçe olup olmadığına bakmanız lazım, bazılarında altyazı olmayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 13 Mayıs 2015; 17:38:20 >
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    evet paramount filmlerinin görüntü kalitesi çok yüksek,jack reacher görüntü kalitesi super ama şu ana kadar skyfall izlediğim bluray filmlerde en iyi görüntü kalitesine sahip filmdir.animasyon filmleri hariç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_fx kullanıcısına yanıt
    En doğru bilgiyi Bluray.com adresinden ogrenebilirsiniz.Amazonda her zaman dil seceneklerinin tamamı yazmiyor.

• Blu ray de en büyük sorun kutu bence. Türkiye de dvd kutusu gibi bulunan bir şey değil. Bulduklarında kalitesiz. Amazondan getirtmek istiyorum ama yolda hasar görür diye korkuyorum. En sonunda cd leri çıkarıp zarflara koyacağım o olacak.
  • Mürekkep yürek filminin bluray'i hiç çıktı mı? Bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.