Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (822. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Man On Fire ve Dejavu filmlerini aramaktayım.Elinde olup satmak ya da takaslamak isteyen varsa özel mesaj atabilir
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 13 Mayıs 2015; 22:28:11 >
  • Arkadaşlar.

İn The Line Of Fire DVD filmini arıyorum. Blu-ray olursa daha iyi olur ama DVD'sine de razıyım. Hatta DVD'sine 1 adet Blu-ray verebilirim. Hatta 2 tane de verebilirim. İP-man ve Vengeance Blu-ray filmlerini verebilrim.
  • Arkadaslar, X-files serisinin bluray e gelme sansi varmi acaba ? Arsivime katmayi cok istiyorum fakat piyasada sadece dvdleri mevcut
  • ps3 yenı alındı bızım eve bır dvd ızleyyım dedık ama bolge kodu sorunu cıkartıyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

ps3 yenı alındı bızım eve bır dvd ızleyyım dedık ama bolge kodu sorunu cıkartıyor ?

PS3 1. bölge ise hocam oyüzden çıkartıyordur. PS3 kutusu üstüne bakın 1. Dünya resmi 2. Dünya resmi 3. dünya resmi varmi ?
  • Kutuya baktım dunya resmı falan goremedım )
    Hanı bolgelerı yazan harıtadan bahsettınız degıl mı

• quote:

Kutuya baktım dunya resmı falan goremedım )
    Hanı bolgelerı yazan harıtadan bahsettınız degıl mı

Hocam dünya işareti dediğimiz,aşşağıdaki resimdeki gibi kırmızı çizgiyle yuvarlak içine alınmış olan yani.

1.Bölge Us
    2.Bölge Avrupa
    3.Bölge Asya

• 3 yazmakta...

• quote:

3 yazmakta...

Menüde oyuna filan girerken tuşuna basarak giriyorsunuz değilmi.Normalde Amerika ve Avrupa dan alınan ps3ler de onaylama tuşu dir.Yani uygulama filan açarsanız tuşuna basıp açarsınız.
    Eğer ps3 3.bölge ise sadece 3.bölge olan filmleri çalıştırır.Orjinal oyun konusunda sıkıntı yaşamazsınız oyunlarda bölge kilidi yok.
    All bölge Blu-Ray filmleri çalıştırırmı birşey diyemeyeceğim.
  • Evet ben de şaşırmıstım nıye x tusuna basmıylruz dıye)))

• Aşağıdaki filmleri satiliktir.

The Hobbit: The Desolation of Smaug Extended Edition: 85 TL(satıldı)
    Ghostbusters 1&2(ambalajında): 60 TL
    Interstellar: 55 TL
    The Hobbit: An Unexpected Journey 3D (Lenticular Kutu): 50 TL
    The Hobbit: The Desolation of Smaug 3D: 55 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pazarbaşı -- 8 Mayıs 2015; 14:31:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar the dark knight filmini tek yada set olarak bulma imkanım yok mudur? Hiçbiryerde kalmamış. Yurtdışında satan bir yer bulabilir miyim tr altyazılı olarak.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    bende yanlış hatırlamıyorsam çift diskli versiyonu 2 ad. olacak bakınca mesaj atarım.
  • Arkadaşlar Braveheart (Mell Gibson) Blu-Ray olarak satan varmı?Yada satılan bir dükkan filan?
  • Ali_80 kullanıcısına yanıt
    2. El olarak forumda satan bir arkadaş var isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Arkadaşlar Braveheart (Mell Gibson) Blu-Ray olarak satan varmı?Yada satılan bir dükkan filan?

bende bu var Ali. Ama satmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Arkadaşlar Braveheart (Mell Gibson) Blu-Ray olarak satan varmı?Yada satılan bir dükkan filan?

Abi efsaneymiş vallaha Yurtdışından mı aldın bunu?Vallaha süperGüle güle kullan maşallah.
    Ara sıra youtube dan Piano Theme açarım çok süper şarkıları var zaten.
    Türkçe seçeneği varmı acaba?Zaten bu satılmaz,Satsan imkanı yok tekrar bulamazsın.
    Forumdan bir arkadaş 25e satıyor da 4gündür girmiyor foruma.Alacam ama eğer kaldıysa.
  • quote:

quote:

quote:

Abi efsaneymiş vallaha Yurtdışından mı aldın bunu?Vallaha süperGüle güle kullan maşallah.
    Türkçe seçeneği varmı acaba?Zaten bu satılmaz,Satsan imkanı yok tekrar bulamazsın.
    Forumdan bir arkadaş 25e satıyor da 4gündür girmiyor foruma.Alacam ama eğer kaldıysa.

türkçe altyazı var. İçinde kartpostallar para kesesi, kese içinde metal paralar mevcut.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

türkçe altyazı var. İçinde kartpostallar para kesesi, kese içinde metal paralar mevcut.

Muthismis gercekten.Bence efsane film zaten.Bakalim insallah bulurum.
    Abi buna benzer Interstellar in digibook u var.Yalniz Tr de satilmiyor.O da cok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.