Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (825. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki blu-ray filmlerim satılıktır. İkinci el olanların tamamı sıfırdan farksızdır, isteyene ayrıntılı foto yollarım.

Back to the Future Trilogy(ambalajında): 60 TL (türkçe altyazı ve dublajlı)
    King Kong: 20 TL
    The Hobbit: An Unexpected Journey 3D(Lenticular Kutu): 50 TL
    The Hobbit: The Desolation of Smaug 3D: 50 TL
    Interstellar: 50 TL
    Grand Budapest Hotel: 25 TL
    Mr. Fantastic Fox: 15 TL
    The Fountain(Türkçe yok): 20 TL

Ghostbusters 1&2(ambalajında): 60 TL (türkçe altyazılı)(forum dışına satıldı)
    Walter Mitty: 15 TL(alperakis'e satıldı)
    Exodus: Gods and Kings Steelbook 3D: 60 TL(beatboxx'a satıldı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pazarbaşı -- 15 Mayıs 2015; 14:55:42 >
  • Yakında sehir dışına çıkacağım için kampanya yapıyorum:
    Ocean wonderland 3d dr de 36 tl. Ben ocean wonderland ve yanında 6 adet bluray filmi toplam 50 tl ye veriyorum. Orijinal tabii ki hepsi :) disklerde ve kapak resimlerinde hiçbir sorun yok sadece kutularda ufsk tefek hasarlar mevcut. Sanalpazarda ilanı açtım.
    Ocean wonderland 3d
    Bolt
    Rescue dawn
    İp man
    İp man 2
    Get smart
    Vantage point

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde Aldığım Departed (Köstebek) filmini dün gece izledim.Daha önce 1-1,5gb lık Dublajlı sürümünü izlemiştim.Dün gece altyazılı olarak izledim.
    Filmle ilgili yorumlarıma gelecek olursak.Polisiye-Gerilim severlerin kaçırmaması geren efsane bir film.Tam arşivlik.Muhteşem bir kadro var filmde.
    DiCaprio muhteşem oynamış yine
  • hafta sonu bahadir1972 nin beşiktaş taki dükkanını ziyaret ettim.
    tabii gidince de bir kaçtane film almadan çıkmak olmazdı
    aldıklarımdan Açlık Oyunları Alaycı Kuş Bölüm 1 i dün izledim.
    Genel olarak film pek beğenilmemişti ama ben beğendiğimi söylemeliyim. Daha doğrusu bu film diğer ilk iki filmden ayrışıyor ve hikaye başka bir yöne akıyor. Bunun girişi niteliğinde, öyle çok aksiyon vs. yok. Sanırım 2. bölümde olacak. 3 saatlik tek filmde yapılabilirdi aslında ama tabii pazarlama stratejisi olarak bölüp piyasaya sürmek daha fazla işlerine gelmiş olabilir.
    Filmin görüntü kalitesi de bana iyi göründü. Orjinal dilinde DTS-HD MSTR izledim ama öyle çok fazla efekt alamadım filmde.
    Benim ekstraları sevdiğimi daha önce ifade etmiştim. Burda da epeyce ekstra var. Ama yine yeni yeniden türkçe alt yazı yok hiçbir ekstrada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Geçenlerde Aldığım Departed (Köstebek) filmini dün gece izledim.Daha önce 1-1,5gb lık Dublajlı sürümünü izlemiştim.Dün gece altyazılı olarak izledim.
    Filmle ilgili yorumlarıma gelecek olursak.Polisiye-Gerilim severlerin kaçırmaması geren efsane bir film.Tam arşivlik.Muhteşem bir kadro var filmde.

Bende orjinal hong kong trilogy versiyonuna hasta olduğumdanmıdır nedir bir türlü hollywood versiyonunu sindiremedim,ne zaman izliyim desem 5 dakka sonra kapatıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGoDa

quote:

Geçenlerde Aldığım Departed (Köstebek) filmini dün gece izledim.Daha önce 1-1,5gb lık Dublajlı sürümünü izlemiştim.Dün gece altyazılı olarak izledim.

Bende orjinal hong kong trilogy versiyonuna hasta olduğumdanmıdır nedir bir türlü hollywood versiyonunu sindiremedim,ne zaman izliyim desem 5 dakka sonra kapatıyorum

Anlayamadim hocam tam olarak demek istediginizi.
    Uclu seti mi var sizde?
  • Sevgili Ali_80 departed,Orjinali hong hong yapımı olan Kirli İşler(infernal affairs)isimli filmin(3 tane)hollywood tarafından uyarlanmış hali,
    Bencede orjinal film daha iyi...mutlaka izleyin

D&R İnternet site ve Mağazada bazı Blu-Ray filmlerde 1 alana 1 bedava kampanyası var.
    çok çeşit olmasada bülbülü öldürmek sin city gibi iyi filmlerde mevcut...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmrbrn

Sevgili Ali_80 departed,Orjinali hong hong yapımı olan Kirli İşler(infernal affairs)isimli filmin(3 tane)hollywood tarafından uyarlanmış hali,
    Bencede orjinal film daha iyi...mutlaka izleyin

D&R İnternet site ve Mağazada bazı Blu-Ray filmlerde 1 alana 1 bedava kampanyası var.
    çok çeşit olmasada bülbülü öldürmek sin city gibi iyi filmlerde mevcut...

Anladım hocam.Yalnız bence bir daha şans verin filme Bende zamanında İnception da öyle yapmıştım.Hep 5-10dk sonra sıkılıp kapatıyordum filmi.Daha sonra izlemeye baya karalı oldum ve filmi izledim.Şahsen benimi için efsanedir.
  • Arkadaşlar arşivimin bir kısmını bozduğum için aşağıdaki filmler satılıktır.(takas olarak sadece Fantastic Four 1 TR baskısı olabilir + - konuşulur ) sanalpazar ilanı açabilirim
    Hepsi Orjinaldir.

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Superman Anthology - 70 TL ( Sıfır Ambalajında ) ( 1. Film hariç altyazı vardir )
    Back to the future trilogy - 70 TL ( Sıfır Ambalajında) ( TR Dublaj + Altyazı )
    Maskeli Suvari - 20 TL ( Sıfır Ambalajında) ( TR Dublaj + Altyazı )
    Hızlı ve Öfkeli 5 - 25 TL ( Sıfır Ambalajında) ( TR Dublaj + Altyazı )
    Büyük Hazine 2 - 20 TL ( Sıfır Ambalajında) ( TR Dublaj + Altyazı )
    Zoraki Kral - 10 TL ( Sıfır Ambalajında) ( TR Dublaj + Altyazı )
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Spiderman The High Definition Trilogy - 30 TL ( 2.EL TR Altyazılı ) 4 Disc
    Man Of Steel - 15 TL ( 2.EL TR Dublaj + Altyazı )
    Katy Perry The Movie Part Me 2D + 3D - 15 TL ( 2.EL TR Altyazı ) Kutunun Disc takma yerinde kırık var ama cd çıkmıyor yerinden
    Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı - 15 TL ( 2.EL TR Dublaj + Altyazı )
    Fantastic Four 2 Gümüş Sörfçünün Yükselişi DVD + Bluray - 20 TL ( DVD Sürümde Dublaj ve Altyazı var - Bluray Sürümde Türkçe seçenek yok )

Thor Karanlık Dünya 2D + 3D Satıldı
    Felekten Bir Gece 3 - Satıldı
    Spiderman 2 ve 3 - Satıldı
    Brave + OZ + Frozen - Satıldı

Satılık 8 Adet Film 50 TL ( Tanesi 8TL )
    Sıfırdan tek farkı Jelatini olmaması
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 25 Mayıs 2015; 19:46:06 >
  • Steelbook filmler ariyorum arkadaslar

• dün akşam da EXODUS filmini 3D olarak izledim. 3D si beni çok etkilemedi
    Filmi genel olarak başarılı buldum. orjinal dilde DTS HD MSTR 7.1 olarak yer almakta ses kodeği bu çok az filmde var piyasada, özellikle ses sistemi 7.1 kullananlar arşivlerine ekleyebilirler kanımca
    3 diskli versiyonu bendeki. Ekstralar ayrı bir disk olarak çıkıyor kutudan. 3 saate yakın ekstra var zira
    Ancak yine malesef 3 saatlik ekstrada alt yazı seçeneği içinde Türkçe yok. Yahu yunanca, çekçe , macarca bile var altyazı da da Türkçe yok. Gerçekten çok ilginç
    Ekstralarda çok başarılı, hemen hemen her şey var. 2 saat civarında da ekstarları izledim.
    Türkçe dublaj var Dolby 5.1 olarak.
  • Vizyona yeni giren Mad Max filmini takibe alın derim, bluray'i büyük ihtimalle referans seviyesinde ses kalitesine sahip olacak. Ses anlamında çok başarılı bulduğumu söylemeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Vizyona yeni giren Mad Max filmini takibe alın derim, bluray'i büyük ihtimalle referans seviyesinde ses kalitesine sahip olacak. Ses anlamında çok başarılı bulduğumu söylemeliyim.

Hocam sinemada sadece 3d olarakmı geldi bu film acaba?İnternetten baktım ama 2d göremedim salonlarda.
  • quote:

quote:

Vizyona yeni giren Mad Max filmini takibe alın derim, bluray'i büyük ihtimalle referans seviyesinde ses kalitesine sahip olacak. Ses anlamında çok başarılı bulduğumu söylemeliyim.

Hocam sinemada sadece 3d olarakmı geldi bu film acaba?İnternetten baktım ama 2d göremedim salonlarda.

Her sinemada olmasa da 2D olarak mevcut, 3D'si güzeldi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 20 Mayıs 2015; 18:32:04 >
  • quote:

quote:

quote:

Her sinemada olmasa da 2D olarak mevcut, 3D'si güzeldi tavsiye ederim.

Vallaha Avengers a 3d gittim ama çok zevk vermemişti bana.Bunu da 3d olarak gördüm,bakalım gidebilirsem gideceğim.Cinemaximum dediğim sinema da.
  • Sıfır ambalajı açılmamış, Tr altyazı mevcut:
    Godfather trilogy 125 tl, (sanalpazarla 135 tl ve kargo bedava)
    mad max trilogy 75 tl. sanalpazarla 80 tl
    Diğer blu-ray ve dvd film, dizi setleri ilanlarıma da linkten bakabilirsiniz:
    http://www.sanalpazar.com/urunalin__selcharli_e

sanalpazarla 100 tl ve üzeri alışverişlerde kargo bana ait. Trabzondan yolluyorum.
    Bluray Filmlerimizi DeğerlendirelimBluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guyton -- 24 Mayıs 2015; 19:23:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guyton G kullanıcısına yanıt
    Fiyatları nedir?

• Arkadaşlar D&R mağazalarına bir uğrayın 1 alana 1 bedava filmlerde,internet mağazasında olmayan filmlerde mevcut ilginizi çekebilecek 2 film mutlaka bulursunuz.
    Ben bugün Bülbülü Öldürmek ve Günaha Son Çağrı filmlerini aldım,ikisi 39,90....
  • 1alana bedava kampanyasında internet sıtesıne cogu filmi koymamıslar )) 19.9 29.9 luk filmler yok

• 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.