Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (821. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: le passager

bu bluray nasıl bir hastalıktır arkadaş

yediğimden kesiyorum filme veriyorum o derece. kurtarın beniii

bu işin sonu yok gibi duruyo, inşallah pişman olmam... nereye kadar arşivleyeceğiz bakalım

sonu yok. Bak gece kaç oldu yabancı sitelerde film araştırıyorum
  • Satılık Blu-ray filmlerim hepsi temiz durumda.

http://forum.donanimhaber.com/m_103302962/f_//tm.htm#103302962
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Arkadaşlar. Bu akşam Rescue Dawn Blu-ray filmini aldım. LG BP325 model Blu-ray oynatıcıda açmayı denedim. İki kere denememe rağmen bir türlü açılmadı. Haydaaa dedim. Sonra diğer odadaki Samsung BD-ES5000 modelde denedim. Hiç sorunsuz açıldı. Bu filmin diskinde sorun var mıydı. Alanlar denedi mi?

Allah'tan iki tane oynatıcı var. Yoksa film elimde patlayacaktı.

Bende de LG BD660 Bluray player var ve Rescue Dawn filmini ne yaptiysam oynatmadi. Neyse ki benim PC'de bluray var ordan takip izledim. LG ile bir uyumsuzlugu var sanirim o bluray'in.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Expandables 3 bluray ses goruntu bakımından nasıl alan var mı ?
    Dvd mı alsam bluray mı kararsızım

• ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 4 Mayıs 2015; 20:19:15 >
  • 2001,2002,2003 yapımı olan Yüzüklerin Efendisi Blu Ray'indeki görüntü kalitesi eski olduğu için kötü olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NARSİL_BERKAY

2001,2002,2003 yapımı olan Yüzüklerin Efendisi Blu Ray'indeki görüntü kalitesi eski olduğu için kötü olabilir mi ?

kaliteli ama hobbit serisinin görüntüsü daha iyi.
    Bana öyle geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dazed

quote:

2001,2002,2003 yapımı olan Yüzüklerin Efendisi Blu Ray'indeki görüntü kalitesi eski olduğu için kötü olabilir mi ?

Bana öyle geldi.

Netliği nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Expandables 3 bluray ses goruntu bakımından nasıl alan var mı ?

Hocam serinin hayranısysan filan bişey diyemem de.Ben normalde Dvd sine bile para vermem inanın.
    Filmi yarıda bıraktım tamamlayamadım bile.İlk filmden sonra biraz sıkıc olmuş gibi seri.
  • Merhaba arkadaslar, benimde büyük bir bluray film arsivim var, burda vakit oldukca degerlendirerek resimde paylasicam.Ilk olarak Lost ile basliyorum.Resimleri spoiler icinde paylasiyorum baska konuda bir cok elestiri aldim hava atiyorsun vss gibi isteyen bakar isteyen bakmaz :))) Film izlemeyi gercekten cok seviyorum, simdiye kadarki cikmis tüm kaliteli yapimlari izlemisimdir ve bu kaliteli yapimlari bluray arsivimde toplamaya calisiyorum.

Lost serisi 1-2-3-4-5-6 sezon her sezon bir bluray olarak satiliyor, Her bir sezonun fiyati 19,99 euro mediamarktan satin aldim, ilk üc sezonun her bir blurayinde 7 adet bluray disk var geriye kalan 4-5-6 inci sezonlar ise her bir kutuda 5 adet bluray disk bulunmakta 16:9 tam ekran 1080p destekli ve türkce dil secenegide mevcut, görüntü kalitesi gercekten harika lost serisini izlememis olanlar icin bu bluray koleksiyonu mükembel bir baslangic olabilir.Onun disinda diziyi degerlendiricek olursak mistik bir adaya düsen ucaktan kurtulan bir grub insanin basindan gecenleri anlatiyor tabi özetlemeye bile kalksam roman olur :)))) ve ne yazsam spoiler olucak :DDD Lost'un konusu olsun gectigi mekanlar oyunculuk herseyiyle mukembel.Umarim konunun icerigine uygun paylasim yapiyorumdur sagolun.

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Hocam serinin hayranısysan filan bişey diyemem de.Ben normalde Dvd sine bile para vermem inanın.
    Filmi yarıda bıraktım tamamlayamadım bile.İlk filmden sonra biraz sıkıc olmuş gibi seri.

bluray olarak 2. filmin görüntüsü kumlu gibiydi ses dtshd master çok iyiydi
    3. film görüntüsü çok iyi sesde süperdi.
  • quote:

quote:

quote:

Bana öyle geldi.

Netliği nasıl ?

iyi memnun kalırsın. al bence arşivde olmazsa olmazlardan.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bana öyle geldi.

Netliği nasıl ?

iyi memnun kalırsın. al bence arşivde olmazsa olmazlardan.

Sinemada izlemiştim aynı görüntü kalitesini verir mi ki Blu Ray'i ? Hobbit ile arasında ne farkı var örnek verebilir misin?
  • quote:

quote:

Ben MKV olarak bile izlemedim.
  • ))
    Tesekkurler yorumlar ıcın ben 2.si icin harcadıgım zamana bıle acımıstım
    Ama. Şimdi hem merak edıyor hem de uzun suredır fılm izleyememenın verdıgı açlık ıle ızlemek ıstıyorum altyazısı da telıf engelıne takıldı bundan care almak dedım ))

• quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

quote:

Ben MKV olarak bile izlemedim.

İlk film tamam kendini izlettiriyordu ama serinin devam filmleri iyice sıkıcı olmaya başladı.Şahsen benim izlenimim bu.
    Belkide konsept den dolayı sıkıcı da gelmiş olabilir.Birde mesela sürekli aynı tarz filmlerde oynayan oyunculardan da insan sıkılıyor.Bu aralar Jason statham ve Liam Neeson mesela öyle.Ben her ikisinide beğenerek izlerdim ama sanki önüne gelen filmde oynuyorlarmış gibi bir görünüm var.
  • quote:

))
    Tesekkurler yorumlar ıcın ben 2.si icin harcadıgım zamana bıle acımıstım
    Ama. Şimdi hem merak edıyor hem de uzun suredır fılm izleyememenın verdıgı açlık ıle ızlemek ıstıyorum altyazısı da telıf engelıne takıldı bundan care almak dedım ))

Açlığı kapamak için 'The Water Diviner' öneririm. Ses dağılımı şimdiye kadar izlediğim filmler içinde en iyilerinden biriydi.

http://forum.donanimhaber.com/m_55708425/mpage_12/f_//tm.htm#105428659
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    lone survivor da öyle. Ses ve görüntü kalitesi çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

lone survivor da öyle. Ses ve görüntü kalitesi çok iyi

Onu da beğenmiştim evet güzeldi.
    quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Lone Survivor - Son Kalan

http://www.imdb.com/title/tt1091191/
    http://www.sinemalar.com/film/110614/lone-survivor

2013 yapımı iki saatlik film gerçek hikayeden uyarlanmış. Başrollerde Mark Wahlberg, Eric Bana, Emile Hirsch, Ben Foster, Taylor Kitsch oynuyor. Afganistan da taliban liderini ele geçirmeye çalışan dört kişilik abd timinin başından geçenler anlatılıyor. Aslında konuya bakarsak sürekli aksiyon, kavga, patlama vs. bekliyor insan, ancak filmin başlarda işleyişi yavaş. Baştan pes etmeyin.
    Son izlediğimiz filmler pek vasattı. Ancak bu film konu, görüntü ve ses kalitesi, efektler, dublajlarıyla oldukça iyiydi. Afganlıların konuşmalarını İngilizce verip geçmemişler, yüksekten düşme sahneleri son derece gerçekçiydi. Hele mermi sesleri ve yankıları, hem sesi hem de dağılımı ile sanki evin içinde üzerinize geliyor. Sonlara doğru evin içinde konuşurlarken gelen roket sesinde korkup eğileceğinize iddiaya girerim.
    Filmi 1080p görüntü ve 5+1 Dolby digital ses ile izledim. Konu olarak:82, görüntü ve ses için: 90 ar puan veriyorum...

Ancak 'The Water Diviner' konu olarak ta gayet başarılı. 'Lone Survivor'dan efekt olarak aşağıda olabilir ancak ses dağılımı çok güzel. Mesela filmin bir sahnesinde grup halinde türkü söylüyorlar, ses dağılımını öyle güzel yapmışlar ki sanki siz de oradaymışsınız gibi hissediyorsunuz.
  • Hocam setiniz gerçekten çok güzel.

Ben de lost'u bluray olarak almayı çok istiyorum fakat bulamıyorum. Amazon.co.uk sitesinde var fakat 4. ve 6. sezonlarda Türkçe altyazı yok. Amazon.de sitesinde 6. sezonu tr altyazılı olarak buldum hadi onu da ordan aldım desem 4. sezonu hiçbiryerde bulamıyorum altyazılı.

Bulma şansım hiç yok mudur arkadaşlar nereye bakmalıyım fikir verir misiniz lütfen.

• 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.