Şimdi Ara

BlackBerry büyük zararda, tüketici pazarından çekiliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yıllarca bb nin bütün modellerini , ağır bir hayranı olarak kullandım tavsiye ettim , ilk zamanlar gerçekten emsalsiz olan marka şuan tabir-i caizse çöp.! 1 yıldır android kullanıyorum ve bir oh çektim , ayak uyduramayan bb ye güle güle diyorum.

• Windows Phone için güzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O üretecekleri 6 telefonu nasıl satmayı planlıyorlar?

• önce HTC için haberler okuduk şimdi de bu, kötü haber. piyasada daha çok üretici olması herzaman kullanıcı lehinedir.
  • #direnmeblackberry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 21 Eylül 2013; 15:02:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

5-6 yıldır şirket telefonu olarak maalesef BB kullanıyorum, şu an 9900 var.
    İnşallah en yakın zamanda şirketi komple kapatırlar da bu sayede şirket satınalma prosedürlerinden kendiliğinden çıkıp giderler. Yoksa şirketler sırf BB takıntısı yüzünden binlerce lirayı çöpe atmaya devam edip gidecek.

Sebep o değil. Operatörler şirketlere bb teklif ediyor. İphone vermiyor.

• bi ara ünlülerin eline verip biraz popüler oldu ama uzun sürmedi , kim balckberry alır onca telefon arasında
  • aslında güzel telefon.androdi uygulamalarını da açabiliyordu yanlış bilmiyorsam.ama işte sen kalkıp -arkadaşında dediği gibi- iphone parası istersen insanlar sadece yazılıma bakmaz kamerasına işlemcisine popülaritesine falanda bakar.ona göre alır.
  • Ne piyasa 2 yıl önce dev firma eridi göz göre göre
  • Ya değişen koşullarla sende değişeceksin yada yoldan çekileceksin. . .

rakiplerin çin de 350 dolara destroyer satıyor sen kıçı kırık tekneye 2000 tl istiyorsun paşam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

5-6 yıldır şirket telefonu olarak maalesef BB kullanıyorum, şu an 9900 var.
    İnşallah en yakın zamanda şirketi komple kapatırlar da bu sayede şirket satınalma prosedürlerinden kendiliğinden çıkıp giderler. Yoksa şirketler sırf BB takıntısı yüzünden binlerce lirayı çöpe atmaya devam edip gidecek.

Sebep o değil. Operatörler şirketlere bb teklif ediyor. İphone vermiyor.

IT sektöründe birsürü şirket var çalışanlarına iphone ya da samsung telefonlar veren. kendi çalıştığım şirket de önceden bb veriyodu, şimdi onları topladı iphone veya samsung dan istediğini veriyo.

• Sonunda z10 alabileceğim.

• Demek buyuzden BBM ios'a geldi. Smdi taslar yerine oturdu...

• Onemli olan para kazanmak degil mi! Senmi kurtaracaksin dunyayi.. Gec androide yahu, sende yani.. Doldur ne varsa icini kalite olsun yada olmasin, kim ne anliyor .. vur gitsin.. !! Samsung nasil kazandi parayi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmasx -- 22 Eylül 2013; 1:24:02 >
  • Samsung hepsini eziyo vayy be

• balık baştan kokmuştu zaten.demiştik cık olmaz diye...dedim dedim inanmadınız bakın noldu şimdi :D

bence en iyisi window phone yüklesin cihazlara da bişeye benzesin...

• Bunlar yine ucuzlatmazlar hiç bi haltı bakın görün. Bakkalcı kafası var Kanadalılarda. Bin liranın altına insin q10 almak istiyorum.

• Yinemi Nokia
  • değişimi yakalayamayan firmalar malesef bir bir eriyor...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.