Şimdi Ara

BlackBerry büyük zararda, tüketici pazarından çekiliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

5-6 yıldır şirket telefonu olarak maalesef BB kullanıyorum, şu an 9900 var.
    İnşallah en yakın zamanda şirketi komple kapatırlar da bu sayede şirket satınalma prosedürlerinden kendiliğinden çıkıp giderler. Yoksa şirketler sırf BB takıntısı yüzünden binlerce lirayı çöpe atmaya devam edip gidecek.

Sebep o değil. Operatörler şirketlere bb teklif ediyor. İphone vermiyor.

IT sektöründe birsürü şirket var çalışanlarına iphone ya da samsung telefonlar veren. kendi çalıştığım şirket de önceden bb veriyodu, şimdi onları topladı iphone veya samsung dan istediğini veriyo.

olabilir şirketin kendi cebinden veriyordur. ben operatörleri kastediyorum, operatörler hediye iphone vermiyor şirketlere, bb veriyor. benim çalıştığım şirket de it sektöründen, kendi cebinden telefon verme huyu yok öyle, operatörler ne veriyorsa onları dağıtıyor.

• Aslinda 10 isletim sistemi androidten cok daha iyi, fakat yeterli sayida model yoktu, olanlarda pahaliydi. Ben bile z10'a butcem yetmedigi icin alamadim. Z10 fiyatlari dussun, birkac model daha ciksin bence toparlanir cunku yeni isletim sistemi tek kelimeyle mukemmel olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna mı o kadar para verdik o zaman Z10a !!!
  • z10 fiyatı ne zaman düşer acaba Lumia almaktan vazgeçebilirim eğer bekledğim seviyeye düşecekse
  • z10 hakettiği fiyat seviyesine düşürülsün 1100 lira

• Gerçekten üzülüyorum Blackberry'e. Tamam 6 ve 7 işletim sistemleri çok donuyordu ama benim gibi mesajlasma ve mail alıp göndermeyle işi olan birisi için çok ideal bir telefondu. Pıtır pıtır yazıyordum. Q5'in fiyatı biraz makul seviyeye düşerse almaya da niyetim var. Varsın batsın. Whatsapp çalışsın yeter.
  • Batsın diyoruz da bata bata şirket kalmıcak le nokia telefon bölümü giit Iphon desen ateş parası diğerleride öyle eskiden bi n90 alırdık 4 sene kulanırdık şimdi bi telefon alıyoruz 1 sene dolmasını bile beklemeden hop yenisi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.